Jump to content
「 ZBIÓRKA NA OPŁATY GAMEFUTURE.PL 」 ×

Usterka serwera- Ranking

Recommended Posts

Witam ,chciałbym zgłosić usterkę na serwerze dotyczącą statystyk zabójstw itp.

Może wy też zauważyliście ten problem,wynik zabójstw na danej mapie nie wliczając asyst ,nie jest aktualizowany przez "rank" lub " Top15"

Wadę zauważyłem w czwartek w godzinach porannych można by rzecz było po 9:00 rano na mapce "Awp India" osiągnąłem ponad 100zabójst następnie na "CS wiocha" było ponad 60 itd aż do godziny 14:00 wpisując wyżej wymienione komendy,mój ranking nie był odpowiednikiem mojej rangi,ponieważ jak wszyscy wiem tam zaliczane są zabójstwa jak i asysty, mam zapisane coś ponad 600,a w rankingu znacznie mniej,już po pierwszej Mapie sprawdzając komendę "Rankstats" miałem przypisanych 17zabójst ,troszkę dużo tych asyst prawda ? Gdzie tu do 100 🤣, dziękuję proszę o zajęcie się problemem 

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

„𝙆𝙞𝙚𝙙𝙮𝙨́ 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙮ł𝙤 𝙩𝙪 ł𝙚𝙯, 𝙖 𝙩𝙚𝙧𝙖𝙯 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙘𝙝𝙤𝙙𝙯𝙖̨ 𝙟𝙪𝙯̇ 𝙯 𝙠𝙖𝙯̇𝙙𝙖̨ 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙖̨”
xunMgKn_d.webp

To nie jest żaden problem, a wiesz dlaczego? Ja też to zauważyłem i stwierdziłem, że ranking nalicza zabójstwa graczy, powtarzam GRACZY.

Grałeś o 9 rano, gdzie ludzi praktycznie nie ma, a więc grałeś na same boty, dlatego z tego to wynika. Zabójstwo bota nie nalicza rankingu, dlatego wydaje ci się, że jest coś nie tak. Jakbyś zabijał graczy to by ci naliczało, ale że są te boty na serwerze, wszystko się „miesza” i może się wydawać, że jest coś nie tak 

pozdrawiam 

jeszcze tak w skrócie

zabijasz graczy - wszystko jest ok

zabijasz boty - ranking nie jest naliczany i zwyczajnie nie uznaje fragów, mimo że w tabelce one są

jesli zabicie bota miało się liczyć do rankingu, to się zgodzę, że wtedy jest błąd, ale tego to już nie wiem

• Dziękuje! 1

Tak jak wspomniał @ D3M0N , zabójstwa do rankingu naliczają się tylko i wyłącznie jak zabijesz innego GRACZA, a nie BOT'a. Warto wspomnieć, że jak BOT Ciebie zabije, to również tego zgonu Ci nie liczy.

spacer.png

Dziękuję,za wyjaśnienie,myślę że można zamknąć już temat.

Global Mod

temat-zamkniety.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania