Jump to content

Propozycja awp

Noksiaczekkk

Recommended Posts

Dodanie limitu na awp od 5-6 osob. Ponieważ ludzie grają awp gdy jest mało osób i są ludzie którzy zaczynają dopiero grę w CS np. I dla niektórych osób jest to trochę denerwujące gdy gra 3 osoby i grają awp. 

• Administrator
Admin

LImit AWP już był na serwerze, nie przyjęło się to dobrze

image.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png 

Moim zdaniem przydałby się limit umożliwiający grę AWP od danej ilości osób na serwerze, lecz tak jak Kubaa napisał wyżej takowy limit był już kiedyś i nie podobało się to graczom. Przemyślimy sprawę, ale najpierw chciałbym usłyszeć co na ten temat mają do powiedzenia inni admini oraz co najważniejsze nasi gracze :) @ Admin CS 1.6 [ODD2 #2]

• Lubię To! 1

jak dla mnie jakiś limit powinien być bo czasami się nie da grać jak na każdym kroku awp xd

• Lubię To! 2

:dziwnykot:

Jestem za, według mnie psuje to grę np. 2vs2, w szczególności jak ktoś niezbyt rozgarnięty i tylko siedzi wcelowany z awpą.

• Lubię To! 2

• Administrator
Admin

Przemyślałem sprawę, propozycje odrzucam. Na pierwszej edycji serwera był limit 4 AWP - był płacz

Na drugiej edycji serwera był limit 5 AWP - był płacz

Dodam ponownie limit AWP gracze VIP/SVIP będą mówić "Nie po to kupuje usługę, żeby mieć ograniczone bronie" 

Jak powiększymy sloty do 32, i będzie utrzymywać się w granicach 20-25 graczy, wtedy limit AWP pojawi się na serwerze

• Lubię To! 2

image.png

• Administrator
Admin

propozycja-odrzucona.png

image.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania