Jump to content

[ODD2] Podanie na admina

_Sn1per_

Recommended Posts

Nick w grze:_Sn1per_
Doświadczenie:Dobre nie raz byłem na innych serwerach
Staż na serwerze:z 3,4dni
Znajomość AMXX [1-10]:7
Sprawny mikrofon [TAK/NIE]:Tak
Dlaczego chcesz admina?:Bo gram na serwerze i jeszcze ani razu nie widziałem admina a widziałem że niektórzy łamią regulamin i by się przydał jakiś admin żeby pilnował porządku na serwerze.
Kontakt:DC,Forum,Steam,TS3
Wsparcie serwera (nieobowiązkowe):Tak

• Administrator
Admin

image.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png 

Wymagania :

- Konto zarejestrowane co najmniej 3 dni przed złożeniem podania : Zarejestrowałeś się wczoraj i twój pierwszy post jest to podanie :classic_dry:

- Minimum 10h przegrane na serwerze :  Nie wiem, nie widziałem Ciebie jeszcze na serwerze. 

Cytat

- Dlaczego chcesz admina?:Bo gram na serwerze i jeszcze ani razu nie widziałem admina a widziałem że niektórzy łamią regulamin i by się przydał jakiś admin żeby pilnował porządku na serwerze.

- No moim zadnie to ja Ciebie raczej nie widziałem ani razu, więc nie gadaj tak ze odkąd grasz te 3/4 dni to nie widziałeś Admina :classic_wink:, bo ja wchodzę widząc, że ktoś jest na serwerze i weryfikuje graczy czy ktoś nie psuje gry innym. Po 2 to jest chatbox, więc zawsze możesz napisać :classic_happy:

Także jestem na NIE.

Daj się lepiej poznać i mógłbyś napisać wpierw przywitanie, a nie Podanie na Admina. Nic o Tobie nie wiem, więc dlatego taka moja opinia :meeting:

Pozdro :classic_wink:

Gram na serwerze codziennie i nigdy ciebie nie widziałem na serwerze. Konto na forum stworzone typowo pod podanie. Wydaje mi się że na serwerze nikt ciebie nie zna.

Daj się poznać wszystkim graczom, graj na serwerze częściej i wtedy bierz się do pisania podania.

Ja jestem na nie 

6834-warning-pfpsgg.gif

Jestem na Nie 

-staz

-podanie pisane takie na kolanie 

-konto typowo pod podanie 

-Nie wiedziałem Cię ani razu na serwerze 

Stanowcze Nie 

Daj się lepiej poznać nadrób godziny 

Pozwolę się wypowiedzieć

Jestem na nie gram trochę na serwerze i w ogóle cie nie widzę. 

-Nikt cie nie zna

-staż bardzo słaby 

-Podanie pisane od niechcenia 

Pograj trochę i twoje szanse się zwiększą

podanie-odrzucone.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania