Jump to content

Odpowiedzi - Q&A #3 Werdi

Werdi

Recommended Posts

Pytania od @elo elo 350

[Q] Czemu jesteś taka?

[A] Taka, znaczy jaka?

[Q] Kiedy liga?

[A] Kiedy tylko się da i komputer pozwala.

[Q] Kiedy odpiszesz na fb?

[A] Dobre, pytanie, średnio to tak 2-3 dni robocze.

[Q] Kiedy phasmo?

[A] Najlepiej wieczorkiem.

[Q] Kupisz mi skina do Jhina?

[A] Na urodziny dostaniesz XD

[Q] Ej, wiesz, że Kuban wydał płytę?

[A] Kurwa oczywiście, że tak.

[Q] Jak tam spotify?

[A] Świetnie, dziękuję :serce3:

[Q] Gramy rankedy od nowego sezonu? UwU

[A] Pewka, razem raźniej.

[Q] UwU? xD

[A] UwU.

[Q] Tak?

[A] Eeee, nie?

Pytania od @cukinia

[Q] Jakie masz cele w życiu? 

[A] Aktualnie celem jest upgrade mojego gruza oraz wyjazd nim na tor Nürburgring. Zdecydowanie nie mam celi, które wybiegają daleko w przyszłość, wole działać tu i teraz.

[Q] Jaki typ grafiki lubisz wykonywać najbardziej a czego najbardziej nie lubisz? 

[A] Hmm, szczerze, nie mam ulubionego typu, z miłą chęcią podejmuję się wszystkiego, lubię się sprawdzać w danej dziedzinie. Natomiast nie cierpię zleceniodawców, którym tłumaczę, że ich wizja projektu nie będzie dobra. Wiadomo i tak uparcie trzymają się swojego, a potem i tak wychodzi na moje, i muszę robić wszystko na nowo XDD

[Q] Jesteś zadowolona z tego jak układa się w Twoim życiu? 

[A] Jak najbardziej, mogę powiedzieć, że tu gdzie teraz jestem i to co robię sprawia mi radość :pedo.png:

[Q] Jak się czujesz? 

[A] Bardzo dobrze, choć nocki dają o sobie znać xD

[Q] Masz na coś alergię? 

[A] I tak, i nie. Na żadne orzechy itp. nie mam, mogę śmiało wszystko jeść i nie umrę. Natomiast mam uczulenie na sierść psa od sąsiadów, ale podejrzewam, że to przez sterydy, które musi przyjmować. 

[Q] Czym się zajmujesz? 

[A] Co mi w sumie wpadnie w danym momencie. Aktualnie grafiką, mechaniką samochodową, logistyką oraz śmigam sobie wózkiem widłowym XD

[Q] Jaki kraj chciałabyś odwiedzić?

[A] Zdecydowanie chciałabym pojechać na Islandię, a drugim kierunkiem była by Malezja. 

[Q] Masz już jakieś plany na wakacje? 

[A] W sumie to nie, wleci na pewno jakiś spontaniczny wyjazd samochodem nad jeziorko, może odwiedzę zachodnią część Polski, zobaczy się w sumie. A jeśli będzie zlot to obowiązkowo się na nim pojawię :Dolan:

[Q] Jesteś osobą spontaniczną czy wolisz planować? 

[A] Zależy, jestem totalnie po środku. Potrafię coś zaplanować od początku do końca, ale lubię też spontan. 

[Q] Jak ocenisz rok 2022?

[A] Udany choć było baardzo dużo zmian, ale jestem zadowolona jak się skończył i jak zaczęłam nowy rok.

Pytania od @LOLSON

[Q] Jak do Nas trafiłaś? 

[A] Dostałam wiadomość, że mam przyjść to w sumie jestem XD

[Q] Z kim masz najlepsze relacje z sieci?

[A] Jednocześnie najlepsze i najdłuższe z potężnym @LOLSON i mniej potężnym @elo elo 350.

[Q] Czy planujesz startować na inne rangi?

[A] Na razie w tym kolorku jest mi dobrze, ale kto wie, jak będzie więcej ludzi na sieci to może i się przyda kolejny zielony.

[Q] Co uważasz za swój sukces życiowy? 

[A] To, że udało się się praktycznie samej z małą pomocą znajomych zorganizować całą studniówkę, którą wyszła zajebiście. 

[Q] Jaki masz cel na przyszłość?

[A] W sumie tak jak wyżej, aktualnie doinwestować auto, ulepszyć je i wyjazd na tor. Może jedynie co to bym chciała wrócić na motocross'a, ale to jest wielka niewiadoma.

[Q] Jaki serwer chciałabyś u Nas zobaczyć?

[A] Hm w sumie jailbrake od którego zaczęłam przygodę z cs już jest, więc mi tam więcej nie potrzeba. Wchodzę też względnie mało na serwery, ale planuje to zmienić.

[Q] Najdziwniejsza rzecz jaka przytrafiła Ci się w życiu? 

[A] O matko ciężko w sumie sobie przypomnieć coś na szybko. Ale ostatnio wracając z koncertu Z Gliwic, cały autobus sobie śpiewał. Problem w tym, że busiarzowi się to za bardzo nie spodobało, zatrzymał się w środku lasu i powiedział, że mamy wysiadać XD Gdzie sam sobie wysiadł wypalił chyba z całą paczkę malboro i jak wrócił to tylko powiedział "Dobra, ale teraz to mordy zamknijcie i pojadę dalej". Ogólnie to jebać busiarzy.

[Q] Co lubisz w płci przeciwnej? 

[A] Z żadnym chłopem w sumie którego znam nigdy się nie nudziłam, bardzo lubię podejście, że jest się po prostu ziomkiem, a nie uuuu baba trzeba być pantoflem i się pokazać.

[Q] Wymarzony prezent?

[A] m52b28tu albo m54b30.

[Q] Skąd pomysł na nick? 

[A[ Na początku było Werid - przestawione literki ze słowa "Weird", potem było Werido, a skończyło się na Werdi, bo najebany @elo elo 350 nie potrafił przeczytać mojego nicku XD

[Q] Jakbyś mogła zmienić coś w świecie, co by to było?

[A] Obojętność ludzi.

[Q] Czy @ErRoR_1 jest ciepły?

[A] Zostaw Gabrysia w spokoju XD

Pytania od @Max

[Q] Czy @Gazik schudnie?

[A] Lepiej nie, bo zniknie chłopak. 

[Q] Jak trafiłaś? 

[A] W dziesiątkę.

[Q] Z kim masz najgorsze relacje na sieci?

[A] W sumie to z nikim.

[Q] Czy planujesz startować?

[A] Tak.

[Q] Co uważasz?

[A] Wszystko i nic.

[Q] Jaki masz cel?

[A] Prosty, a jednocześnie wymagający.

[Q] Jaki serwer?

[A] Każdy.

[Q] Co lubisz?

[A] Lubię lecieć bokiem na zakrętach.

[Q] Wymarzony?

[A] W sumie to nie widziałam tego filmu.

[Q] Skąd pomysł?

[A] Z głowy, a skąd.

[Q] Jakbyś mogła zmienić coś w świecie, co by to NIE było?

[A] Nie zmieniłabym wódki na piwo.

[Q] Czy @elo elo 350 jest ciepły?

[A] Jeszcze jak :kooldoge:

[Q] Nie uważasz, że swoje pytania @LOLSON - wzorował na moich?

[A] Nie, nie uważam. 

Dziękuję za pytania, i nominuje @elo elo 350 :Dolan:

• Lubię To! 5
  • Dziękuje! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania