Jump to content

[ZAMKNIĘTY]Skarga

Werdi

Recommended Posts

Nick: Gazik
Data: Dzisiaj czyt. 29.12.2022
Dowód:  image.thumb.png.c0340b22aa93b4046015abfddd19b75d.png
Świadkowie: Ludzie z chatbox'a
Uzasadnienie: Pisząc cokolwiek na chatboxie, dosłownie każdy ma prawo to skomentować. Jak widać osobie wyżej się nie spodobało, gdy napisałam, że potrafi tylko płakać, a nie się bawić w interesy - co w sumie idealnie pokazał. Tym bardziej nie stawia go w dobrym świetle to, że jest Administratorem, gdzie nie oszukujmy się troszkę kultury osobistej, wyczucia i samodyscypliny by się przydało, tym bardziej jeśli chodzi o chatbox. Bo nie wiadomo na kogo się trafi.

Gazik nie mijasz się ze mną od dzisiaj i dobrze wiesz, że nie jestem pierwszą osobą, która ci tak mówi. Chełpisz się strasznie, a potem wielce obrażony i fochy strzelasz.

Skarga czysto informacyjna do użytkowników/administracji, mam nadzieję, że tylko to nie zostanie zamiecione pod dywan, ale na to już wpływu nie mam :

• Lubię To! 4
  • Dziękuje! 1

56 minut temu, Werdi napisał:

Gazik nie mijasz się ze mną od dzisiaj i dobrze wiesz, że nie jestem pierwszą osobą, która ci tak mówi

A osoby z którymi "nie mijam się od odzisiaj" wiedzą że jak tak zawsze odpisuje/odpowiadam. Nic więcej nie mam do dodania. @ Właściciel'e zrobią z tym co chcą i będą uważali za sluszne. 

A z drugiej strony po co piszesz ze potrafię tylko płakać? Jak by mi się chciało kłócić to mogę to odebrać jako prowokacje. Elo

• Lubię To! 1

Sygnatura.png

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

@Werdi dobrze zwróciła uwagę dziękuję za to.

@Gazikty jako administrator powinieneś dawać przykład innym bo nasze forum trafia do coraz liczniejszego grona odbiorców i mamy coraz więcej użytkowników więc moim zdaniem jak i myślę @LOLSON'a to zachowanie nie było na miejscu więc mam nadzieję że następnym razem zastanowisz się dwa razy zanim coś napiszesz.

Dostajesz ostrzeżenie które będzie przestrogą dla innych.

podobne zachowanie jak i u gazika i innych moderatorów czy jr. Będzie skutkowało ostrzeżeniami a potem utrata rangi 

@ Moderator

@ Junior Admin

• Lubię To! 6

giphy.gif

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

tematzamkniety.png.84ad56cef8328ce1b56eaaca865becf1.png

„𝙆𝙞𝙚𝙙𝙮𝙨́ 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙮ł𝙤 𝙩𝙪 ł𝙚𝙯, 𝙖 𝙩𝙚𝙧𝙖𝙯 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙘𝙝𝙤𝙙𝙯𝙖̨ 𝙟𝙪𝙯̇ 𝙯 𝙠𝙖𝙯̇𝙙𝙖̨ 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙖̨”
xunMgKn_d.webp

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania