Jump to content

[ODRZUCONE]Odwolanie koyeek

koyeek

Recommended Posts

Twój nick podczas gry: koyeek
Data zdarzenia, Godzina: 12-06-22 18:09
Serwer: only mirage 1 
SteamID/Ip:  STEAM_1:0:626153858
Uzasadnienie:  rozdalem ladne glowki w pistolce i dostalem banicje :c

• Nie mam pytań 1
  • Smutny 1

Powiem tak nie chce mi się rozpisywać na godzinki tylko opiszę tak jak to widziałem, przez 1,5 meczu obserwowałem cię ponieważ od samego początku mocno byłeś we wszystko wcelowany wychodzisz wcelowany w każdego a jak ktoś siedzi na spec na tobie to nagle jakbyś nic nie widział dlatego dopisał że spec lista ale to już mało ważne, rozmawiałem z innymi adminami którzy byli dostępni co z tobą zrobić bo wyglądało to jak mocny wallhack, No ale tak czy inaczej bana dostałeś po akcji jak nie miałeś prawa wiedzieć o nich gdzie są a ty wychodzisz centralnie w nich wcelowany dlatego Bana dostałeś.

• Lubię To! 2
  • Haha 2

Sygnarka.png

jak nie mialem prawa wiedziec? Polecam sprawdzanie demka z wlaczanym czatem glosowym, dostalem info od teammatow.

W ostatniej akcji czyli pistolce, dostalem info od teammatow ze jest schody i palac. Zobacz demko :meeting:

https://www.faceit.com/pl/players/koreeg 

pozdro

wiekszosc momentow o ktore placzesz i dajesz +b to dostaje info od teammatow. W np. ostatniej akcji Ares mi podaje info "drewno,schody,palace"Polecam sie jeszcze wsluchac, gdyz w wielu momentach gdy zabijam Artixa on mnie wyzywa a tak chyba nie powinno byc, ze admin wyzywa graczy.

Edited by koyeek
Gazik,

Połączyłem twoje posty. Nastepnym razem używaj opcji "EDYTUJ", aby uniknąć zbędnego spamu. Upomnienie słowne

niezle info xd

Gazik,

Kolejny raz wypowiadasz się w temacie, który cię nie dotyczy i nawet swoją wypowiedzią nic nie wnosisz. Tym razem +1

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

12:45 -  B + takie wyciągniecie broni i wcelowanie się podejrzane 

9:00 - B +/- Dwa razy sprawdził artixa

12:45 -  B + takie wyciągniecie broni i wcelowanie się podejrzane 

15:40 - B+ później jak chłop był na rampie to szedł na shiftcie a teraz z granatem przeleciał tam tak o

18 - B- słyszał jak rampę podjerza słyszał schody i pałac 

18:10 - B+ przy dwóch ostatnich fragach był za dobrze wcelowany 

Jako że nie ma, rozpiski to dałem, swoją takie ciekawsze momenty.

Jak dla mnie to dosyć dziwne miał akcje.

Edited by ErRoR_1
  • Lubię To! 1
  • Haha 2

giphy.gif

Dobrze to rozpiszę demko.

05:04 +b Nie miałeś jak wiedzieć że chłop biegnie do ciebie w underze a nagle odskoczyłeś

12:00 +b celujesz centralnie nad głową jak gracz był pod tobą a nie miałeś prawa widzieć

12:52 +b Zacząłeś strzelać  zanim on się wychylił

15:15 +b Wyciągnąłeś broń w  i odrazu wcelowany w chłopa

16:50  +/-b Przeskoczył ci celownik na głowe

18:15 +b Akcja ostatnia, Co prawda mogłeś słyszeć chłopa w pałacach lecz byłeś odwrócony w stronę pałaców więc nie miałeś jak wiedzieć że jest chłop na schodach.

To koniec mojej rozpiski, Ban za to wszystko co opisane ;p

Link do dema: https://o20a.gotv.pro/srv52560/auto0-20221206-175056-1302099740-de_mirage-_____________GameFuture.pl______Mirage_______TR128___RESET_09.10.2022___NIGHTVIP_20-09____knife__glove__freevip_.dem.zip

• Haha 1

Sygnarka.png

05:04 B -

12:00 B+

12: 52 B + strzeliłeś zanim przeciwnik wychylił

16:50 B -/+

18 B -

18:10 B + 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania