Jump to content

[UB]Odwołanie

chmurs9n

Recommended Posts

Twój nick podczas gry: chmurson
Data zdarzenia, Godzina: 05.12.2022 19:33
Serwer: Only Mirage 1
SteamID/Ip: STEAM_0:0:706929868
Uzasadnienie:  Jeśli chodzi o tą akcje z ławki to moim zdaniem każdemu się może przytrafić lucky shot przez smoke. Nie mam więcej nic do dodania

W takim razie zacząłem cię oglądać od wyniku meczu 2:3 a jest to 

08:37 +b Przeskoczenie celownika centralnie w moją stronę przez smoka

08:50  +/-b Tak dość dziwnie dobrze wcelowany flick w gościa w oknie

12:45 +/- b Jakoś tak specyficznie dobrze trafiłeś w niego, tymbardziej że dopiero zmieniłeś broń,

Jak dla mnie to tyle Bana za Aimbota dostałeś, moim zdaniem słuszny oczywiście mogłem się pomylić 

Gazik,

Link do demka wklej jeszcze

Sygnarka.png

Moim zdaniem 

akcja z 08:50 to po prostu mocniejszy ruch myszką (nawet nie na niego)

12:45 widziałem jak przechodził przez site więc już się go spodziewałem na aucie lub na apsach

I finalnie moje ulubione 8:37 gdzie moim zdaniem po prostu miałem farta, wiem, że to mogło wyglądać jak wyglądało (też demko oglądałem) ale w sumie to jest taka moja pierwsza akcja która wygląda podejrzanie. Jak dla mnie 8:37 czysty fart nic innego to, że celownik przeskoczył wyglądało dziwnie to mogę przyznać, ale szanujmy się raz na jakiś czas się takie coś przytrafi.

Sorry za kłótnie z adminem bo raczej on ma rację ale moim zdaniem nie słuszny ban

Jakby się dało żeby jakiś inny admin lub ziomek z ubteamu rzucił okiem na to demko 
(https://o20a.gotv.pro/srv52560/auto0-20221205-191513-1570970404-de_mirage-_____________GameFuture.pl______Mirage_______TR128___RESET_09.10.2022___NIGHTVIP_20-09____knife__glove__freevip_.dem.zip)

Edited by chmurs9n
Gazik,

Połączyłem twoje posty. Używaj opcji "EDYTUJ". A co do odwołania, to zadaniem admina banującego jest przedstawienie demka i sprawdzenie czy sie zgadza przez osobe z UBT. Twoim zadaniem jest napisać odwołanie i czekać.  A to, że się nie zgadzasz z banem da się wywnioskować po samym napisaniu odwołania :). Pozdrawiam i czekamy na werdykt

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

08:37 - B-  lucky strzał 

8:50 - B- normalny flick  

12:45 - B- Normalny strzał 

Jak dla mnie gracz jest czysty. 

Pozdro 

• Lubię To! 1

giphy.gif

8:37 +\- b 

8:50 -b całkowicie normalny flick

12:45 -b 

• Lubię To! 1

Sygnatura.png

• Gazik unlocked this topic
  • Gazik changed the title to [UB]Odwołanie
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania