Jump to content
「 ZBIÓRKA NA OPŁATY GAMEFUTURE.PL 」 ×

[ODRZUCONE][Moderator] Timing

TimingisAll

Recommended Posts

Nick: TimingisAll 

Doświadczenie: ok 1,5 roku jako junior mod, mod, global mod.Czy pełniłeś kiedyś podobną funkcję?: Owszem

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum?: w zależności czy ide do roboty czy nie, 1-6h

Dlaczego ty?(rozpisz się!): No cóż byłem kiedyś global moderatorem na wtedy top1 sieci pod względem graczy, jestem zawsze chętny do pomocy i chciałbym się rozwijać i poznawać nowe rzeczy, znam troche juz ciebie lolek oraz ciebie error, myślę że mamy dobre relacje. Jestem osobą opanowaną która potrafi działać pod presją 

Pozdrawiam Timing

Ps juz nie mam nigdzie rang

• Lubię To! 1

Zasłużony

W dalszym ciągu na nie

Napisałeś podanie i zostało odrzucone, następne możesz napisać po 2 tygodniach, więc nie wiem czemu je piszesz na drugi dzień xd

Pozdrawiam 

"A ja dzisiaj już nie usnę, bo nie ma Cię tutaj"

eloelosygnatura.png.ce4a9049350d3204ce8a615cf25fe838.png.370d80c95910ce247db0750f562f393d.png

Na nie

To, że error powiedział, że pomyślimy jak zrezygnujesz z rang na innej sieci, nie oznacza zeby pisać podanie na drugi dzień chwile po tym jak zrezygnowałeś z rang.

Pozderki.

• Lubię To! 2

EQZj.gif

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

Siema! 
Super, że do nas przyszedłeś, bardzo Ci dziękujemy. Podanie musze odrzucić z 2 powodów.

1. Poprzednie podanie zostało odrzucone wczoraj
  2. Musisz pokazać, że Ci zależy na sieci oraz na tej randze. @shvdxw od razu po przyjściu pokazał, że nie chce tylko rangi tylko faktycznie angażuje się w rozwój sieci.

Zapraszam za jakiś czas jak pokażesz, że Ci zależy. 

• Lubię To! 2

„𝙆𝙞𝙚𝙙𝙮𝙨́ 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙮ł𝙤 𝙩𝙪 ł𝙚𝙯, 𝙖 𝙩𝙚𝙧𝙖𝙯 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙘𝙝𝙤𝙙𝙯𝙖̨ 𝙟𝙪𝙯̇ 𝙯 𝙠𝙖𝙯̇𝙙𝙖̨ 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙖̨”
xunMgKn_d.webp

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

podanieodrzucone.png.439a4e57abec6a7ebe0582f50f68ea90.png

„𝙆𝙞𝙚𝙙𝙮𝙨́ 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙮ł𝙤 𝙩𝙪 ł𝙚𝙯, 𝙖 𝙩𝙚𝙧𝙖𝙯 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙘𝙝𝙤𝙙𝙯𝙖̨ 𝙟𝙪𝙯̇ 𝙯 𝙠𝙖𝙯̇𝙙𝙖̨ 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙖̨”
xunMgKn_d.webp

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania