Jump to content
「 ZBIÓRKA NA OPŁATY GAMEFUTURE.PL 」 ×

[Odd2 #1] CzAnCzAnek

CzAnCzAnEk

Recommended Posts

Twój nick podczas gry: CzAnCzAnEk
Data/Godzina: 12.015.2024  13:13
Serwer:  192.168.1.34:27015

SteamID/IP: ' STEAM_1 : 0 : 186165343 '
Uzasadnienie:  Z jakiego powodu dostałem Bana jak nawet nie mialem zrobionych ss'ów

na Serio ? bez ss'ów jak mam sie obronic teraz ? nie gram moze w to tyle co wy ale dosc zeby tak grac, i czemu nie moge w to wejsc co wrzuciłes ? gram na 16 bitach i 640 rozdzielce te smoke to ledwo widac przy takim ustawieniu co moge udowodnic screenem 

• Super! 1
  • Haha 1

Posted (edited)

Dla mnie to żaden dowód gram na tym serwerze ponad pół roku tak samo i nagle ban, juz nie wspomne, ze byłem sprawdzany i dodawalem ssy 

nie no błagam Torbiaq dostałes heda na smoke zwykłym przypadkiem bo oczywsite jest to, ze zawsze z gali ktos wyjdzie i co w tym nadzwyczajnengo ?

napisales, ze trzymam celownik na schoodach a gdzie mialem trzymac ? jak za krótki czas by mial przeciwnik zeby pojsc do gory to oczywsite bylo, ze bedzie za schodami inaczej bym go widzial jak biegnie po schodach 

jak widac przez sciane granat czy smoke ?  przeciez tam widac, ze sie odsunałem tylko bo zawsze jakis granat leci czy mleko

a z tej pochylni to byl zwykly skan przez smoke zawsze tak robie bo stoja z awp na srodku nie widze nic nadzwyczajnego 

i za to mam dostac bana na zawsze ? mógłbym to inny Admin zobaczyc prosze, nie mam pretensji czyc os no ale nie kłociłbym sie jak by to bylo centralnie widac ze na czitach gram 

Prosiłbym chociaz o zmniejszenie tego Bana ale i tak dla mnie jest nie słuszny bo z tym HE faktycznie sam przyznam widac jak bym widzial wczesniej a to byl zwykly prypadek bo zawsze cos leci w strone respa TT bo chodzby nawet jak gram w CT to sam za kazdym razem rzucam z srodka w góre 

Edited by CzAnCzAnEk
Mr. Ambrozja,

Nie pisz posta pod postem masz opcje "Edytuj" Ostrzeżenie słowne

• Haha 1

Posted (edited)

17:57 +b Mogło to tu być wyczucie, lecz po następnej czasówce, mogę stwierdzić, że tak nie było. 

18:03 +b Podsyłam filmik do obydwu czasówek to sami sobie to stwierdzicie jak było (https://streamable.com/vk4u3d)

18:20 +b Byłoby wszystko dobrze, fajnie lecz w twojej grze widać straszne niezdecydowanie. Poza tym ja bym trzymał celownik w tej sytuacji obok schodów, bądź bym zaczął skanować a nie robił dziwne kręciołki na modelu gracza.

19:16 +/-

19:25-19:29 +b

Poczekam na ocene reszty, żeby nie było jednostronnej decyzji.

Edited by Sosna
  • Lubię To! 3

17:57 +b dziwne to było ja tam modelu przez tego smoke nie widziałem 

18:03 +b 

18:20 +b 

19:16 +b  zobaczyłeś że rzucił nejda i chciałeś przed tym ucieć 

19:25 +/b niby normalne skany ale 19:29 to już jakby prosto w model  

odwolanie-odrzucone.png

• Lubię To! 4

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania