Jump to content

Kim jest kłamca?

Recommended Posts

Moderator

Zapraszam wszystkich użytkowników forum do udziału w konkursie "Kim jest kłamca?"!
Zabawa polega na tym, że codziennie 5 losowych użytkowników forum będzie zdradzało po jednej ciekawostce ze swojego życia.
Przykładowo: @ LOLSON "Miałem wypadek samochodowy 2 lata temu.", @ `Kubaa. "Byłem rok temu na meczu "Królewskich" w Madrycie."
Codziennie jedna osoba będzie tzw. kłamcą. 
Musicie wskazać, w formie glosowania poprzez ankietę, kto tym razem według Waszej opinii skłamał.
Za dobre wskazanie każdy z Was będzie miał przyznawany 1 pkt. do tabeli. Po miesiącu punkty zostaną podliczone i 3 najlepszych typerów otrzyma nagrody w formie :

1. Ranga Premium na okres 2 miesięcy + SVIP na miesiąc na wybranym przez siebie serwerze 
2. Ranga Premium na okres 1 miesiąca + SVIP na 14 dni na wybranym przez siebie serwerze 
3. Ranga Premium na okres 14 dni + SVIP na 7 dni na wybranym przez siebie serwerze 

Regulamin oraz zasady uczestnictwa w zabawie:

• Głosować na daną osobę można tylko raz dziennie;
  • Głosowanie będzie się odbywało do godziny 17 każdego dnia;
  • Poprawna odpowiedź nie będzie wyświetlana podczas zagłosowania (wynik zostanie ogłoszony następnego dnia).

Liczę na duże zainteresowanie zabawą oraz życzę każdemu z Was powodzenia! :)
Start zabawy 09.05.2024

• Lubię To! 5
  • Super! 7

giphy.webp

• cukinia changed the title to Kim jest kłamca?
Moderator

Kim jest kłamca #1 (cukinia : Mam 3 tatuaże)

Kim jest kłamca #2 (Misia: Mój nick jest zdrobnieniem od mojego imienia Michalina)

Kim jest kłamca #3 (elowsky: Podrywałem 12 latki mając 17 lat)

Kim jest kłamca #4 (nvy_05: Znalazłam super pracę na weekendy)

Kim jest kłamca #5 (Tomsonek: Raz nie zdałem do następnej klasy)

Kim jest kłamca #6 (Sosna: W wieku 18 lat dostałem Blokadę VAC na Steam)

Kim jest kłamca #7 (`Kubaa.: 2 lata jezdzilem autem bez prawa jazdy)

Kim jest kłamca #8 (Mr. Amb(r)ozja: Zdałem prawo jazdy za siódmym razem)

Kim jest kłamca #9 (LOLSON: Wyjechałem za granice w celach zarobkowych)

Kim jest kłamca #10 (ErRoR_#1: Kiedy byłem w energylandii zwymiotowałem na "ZADRZE")

Kim jest kłamca #11 (LOLSON: Moim pierwszym autem był fiat punto)

Kim jest kłamca #12 (Patka_: Gdy byłam dzieckiem miałam takie długie włosy że wkręciły mi się w szprychy od roweru)

Kim jest kłamca  #13  (madzioszkaa: Spotkałam się na żywo z 2ma graczami z serwera ODD2 #1)

Kim jest kłamca #14 (Deadpool: Podczas świat bożego narodzenia zamiast kolęd włączyłem Cypisa - Gdzie jest biały węgorz)

Kim jest kłamca #15  (OLIWIA: Podczas 1wszej komuni świętej przypaliłam sobie włosy "gromnicą")

Kim jest kłamca #16  (BorysS: Któregoś razu z kumplami wybraliśmy się na kajaki, problem w tym że kajak się wywrócił a ja nie potrafię pływać i się topiłem)

Kim jest kłamca #17  (Tomsonek: 2 razy w życiu byłem na izbie wytrzeżwień)

Kim jest kłamca #18 (LOLSON: Mam 190cm wzrostu)

Kim jest kłamca #19 (joolz.: Za małolata jechaliśmy 8śmiu we Fiacie 126p (maluchu))

Kim jest kłamca #20  (D3MON: W gimnazjum przywiązaliśmy kolegę do drzewa i spędził związany na nim 6h)

Kim jest kłamca #21  (Mr. Amb(r)ozja: 2 lata temu Boże narodzenie spędziłem na Izbie Wytrzeźwień)

Kim jest kłamca #22 (klamerka: Kiedyś na urodzinach koleżanki wybiegłam na dwór i zwymiotowałam jej na elewację budynku)

Kim jest kłamca #23 (OLIWIA: Jestem jedynaczką, nie posiadam rodzeństwa)

Kim jest kłamca #24 SpecialDay  (BorysS: Zająłem 13 miejsce w Survival Race Poznań 2024 poziom: Machine - Dystans :12 Km i 50 przeszkód) Niestety nikt z was nie wygrał 30 zł :(

Kim jest kłamca #25 (Sosna: 5 lat temu grywałem koncerty na weselach)

Kim jest kłamca #26 (nvy_05: Rok temu jako prezent na urodziny skoczyłam ze spadochronem)

Kim jest kłamca #27  (madzioszkaa: Na swoje 30 urodziny jako prezent chcę sobie zrobić tatuaż na plecach)

Kim jest kłamca #28 ostatni dzień konkursu (Mr. Amb(r)ozja: 5 lat temu nad morzem przegrałem ze szwagrem zakład i musiałem skoczyć na bungie)

5698052.png

11pkt. @ AJZY

9pkt. @ Misia

7pkt.@ Caluj_W_Pierscien

6pkt.@ onajN

@ t0rbiq

5pkt. @ Preston

4pkt. @ OLIWIA

@ Patka_

3pkt.@ BorysS

@ Japoniec

2pkt.@ Deadpool

@ joolz.

@ Sosna

@ klamerka

@ CreeN

1pkt. 

@ sobifreestyle

@ LOLSON

@ Wheelie chef

• Lubię To! 4
  • Super! 3

giphy.webp

Moderator

image.gif

image.png

1 miejsce (11 pkt.): @ AJZY (Ranga Premium na okres 2 miesięcy + SVIP na miesiąc na wybranym przez siebie serwerze)

2 miejsce (9 pkt.):  @ Misia (Ranga Premium na okres 1 miesiąca + SVIP na 14 dni na wybranym przez siebie serwerze)

3 miejsce (7 pkt.): @ Caluj_W_Pierscien (Ranga Premium na okres 14 dni + SVIP na 7 dni na wybranym przez siebie serwerze) 

Gratulacje dla zwycięzców. Po odbiór nagród proszę sie zgłosić do @ LOLSON

Ps. Bardzo dziękuję za udział w konkursie wszystkim uczestnikom ponieważ tak naprawdę ten konkurs nie powstałby gdyby nie wasze ciekawostki z życia.

Mam nadzieje ze konkurs się spodobał i wkrótce kolejny, tym razem troszkę w innej formie :)

• Lubię To! 2
  • Super! 1

giphy.webp

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania