Jump to content
「 ZBIÓRKA NA OPŁATY GAMEFUTURE.PL 」 ×

[UBT CS 1.6] - D3M0N

Recommended Posts

Nick:  D3M0N
Imię: Dawid
Link do BanID: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:600193965
Link do profilu steam: Na telefonie jestem i nie mam jak skopiować z apki, w w/w punkcie jest link do steama
Doświadczenie (w byciu UBT i rozpisywaniu demek): Doświadczenie jest, jeśli się nie mylę to jakieś 2 lata na posadzie, na większych sieciach. Nawet sięgnąłem po opiekuna UBT, na tamten moment chyba największej sieci, dodam tylko skrót SS.
Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Patrząc na moja aktywność i to, że pracuję codziennie nawet święta, a prócz tego czas codziennie spędzam z kobietą, to ze dwie godzinki po południu/wieczorem się znajdą na ogarnięcie działu.
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów: Jest na dobrym poziomie mogę powiedzieć, lecz nie mi to oceniać. Z drugiej też strony opiekunem nie jest się od tak. Nie strzelam ślepakami, że tak to ujmę. Nie ponoszą mnie emocje, nie działam pod wpływem impulsu. Zanim podejmę decyzję, tym bardziej taką, która ma na celu spalić gracza, przeglądam demko X razy, nie są to decyzje poprzez jedną obejrzaną akcję.
Dlaczego ty?: Mocnym argumentem jest to, że przed przerwą działałem sporo na tej randze. Nie ukrywając bawiłem się różnego rodzaju czitami, mniej czy bardziej znanymi. Testowałem po swojemu różne funkcje, analizowałem działanie danych opcji. Kolejnym aspektem, który jest potrzebny na tej randze, które oczywiście posiadam to stanowczość, posiadanie własnego zdania oraz brak jakiejkolwiek litości dla znajomych, którzy faktycznie się palą. Mogę być z tą osobą „blisko”, jednak jak zobaczę, że się pali to wtedy nie ma litości i zwyczajnie leci jak każdy inny spalony gracz. Kolesiostwo nie istnieje. Kończąc już te podanie, uważam że moje doświadczenie i determinacja do działań, by grało się przyjemnie i przede wszystkim uczciwie jest na wielki plus i moja obecność, by usprawniła te działania i działałoby się przyjemniej. Jeszcze dodam taką swoją pisaną zasadę, której się trzymam, a która jest moim zdaniem niezbędna „jeśli nie jesteś pewny, lepiej puścić „spalone” demko, niż obrazić uczciwego gracza, który więcej nie pogra” - spalona osoba dalej będzie się palić, więc jest to tylko i wyłącznie kwestia czasu, aż wyjdzie coś bardziej obvious i będzie można z czystym sumieniem zamknąć drogę na serwer.
Czy miałeś styczność z AMXBansem?: Oczywiście, że tak 

PS.

Jakby ktoś potrzebował main steama, bo zmieniłem to proszę pisać, bez problemu go podrzucę, ale teraz nie mam możliwości. Pozdrawiam cieplutko, może kogoś zainteresowałem swoją osobą i wejdę w Wasze skromne progi

Podanie niby spoko, rozpisałeś się i doświadczenie jako takie jest, aczkolwiek nie wiem kim jesteś, na forum się nie udzielasz i masz puste konto w sumie.

- Posiadane 35 postów  
- Minimum 750h w CS 1.6 

Ja jestem zdania, że jeżeli nie spełniłem wszystkich wymagań, to nie kandyduję.

Przykro mi, ale na razie jestem na nie z delikatnym łamaniem na "okres próbny" ze względu na "doświadczenie".

Powodzenia.

• Lubię To! 1

Jestem na nie i wpływa na to kilka czynników.

Pierwszym z nich jest brak zapotrzebowania na daną posadę, gdyż obecna ekipa radzi sobie świetnie a tej pracy wiele też nie ma.

Tutaj nasuwa mi się pytanie do czerwonych czemu w dalszym ciągu rekrutacja jest otwarta? Będąc jeszcze opiekunem tej strefy wnosiłem o jej zamknięcie :)

Druga kwestia wpływająca na moją decyzję jest to, że na forum nikt Cie zupełnie nie zna i mimo fajnie napisanego podania nie zmienia to sytuacji w żadnym stopniu.

Trzecim i ostatnim argumentem przeciw Twojej kandydaturze jest to, że nie spełniasz podstawowych wymagań na to stanowisko.

Z mojej strony to tyle :)

LOLSON, (edited)

Rekrutacja jest otwarta z tego względu że zaczynają się ciepłe miesiące i urlopy IRL więc ludzi nie będzie aż tak dużo do obsługi odwołań.

Ostatnio była ekipa 3 osób 2 osoby na urlopie i odwołanie stało tydzień czasu. 

Edited by LOLSON
  • Lubię To! 1

”Uśmiechaj się, ponieważ to dezorientuje ludzi. Ponieważ to jest prostsze, niż wytłumaczenie im, co zabija cię od środka.”

☆ Joker ☆

- podstawowe wymagania (podstawa nie) xD

- rozpoznawalność

- podanie niby spoko ale nic to nie mówi

+- wiek 

+ jakieś tam chęci

Myśle, że jeszcze przyjdzie dobry czas na złozenie takowego podania na to stanowisko w przyszłosci na (okres próbny)

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

Nadrób wymagania i zapraszamy ponownie.

• Lubię To! 1

„𝙆𝙞𝙚𝙙𝙮𝙨́ 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙮ł𝙤 𝙩𝙪 ł𝙚𝙯, 𝙖 𝙩𝙚𝙧𝙖𝙯 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙘𝙝𝙤𝙙𝙯𝙖̨ 𝙟𝙪𝙯̇ 𝙯 𝙠𝙖𝙯̇𝙙𝙖̨ 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙖̨”
xunMgKn_d.webp

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

podanie-odrzucone.png

• Nie mam pytań 1

„𝙆𝙞𝙚𝙙𝙮𝙨́ 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙮ł𝙤 𝙩𝙪 ł𝙚𝙯, 𝙖 𝙩𝙚𝙧𝙖𝙯 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙘𝙝𝙤𝙙𝙯𝙖̨ 𝙟𝙪𝙯̇ 𝙯 𝙠𝙖𝙯̇𝙙𝙖̨ 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙖̨”
xunMgKn_d.webp

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania