Jump to content
「 ZBIÓRKA NA OPŁATY GAMEFUTURE.PL 」 ×

[Moderator] Mr. Amb(r)ozja x3

Recommended Posts

Moderator

Nick: Mr. Amb(r)ozja
Doświadczenie: Byłem 2krotnie moderatorem na innych forach w tym raz ok 4 lata.
Czy używałeś kiedyś Panelu Moderatora? Oczywiście 
Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum?: Od 2 godzin wzwyż 
Dlaczego ty?(rozpisz się!): Nie boję się wyzwań a wręcz przeciwnie, chciałbym stawić czoła ponownie na owej randze. Co prawda byłem już moderatorem lecz to było trochę czasu temu. Wiem ze sobie świetnie poradzę jako moderator ponieważ pracowitość jest u mnie na 1wszym miejscu. Staram się nie wdawać w konflikty z użytkownikami, uważam że w jakimś stopniu  moja osoba jest rozpoznawalna na forum. Postaram się pomóc każdemu na tyle ile pozwoli mi moja wiedza oraz doświadczenie. Gdyby mi nie zależało na owej randze a tylko na kolorku nie pisałbym podania po raz 3ci. Zapanuję nad porządkiem forum najlepiej jak tylko będę potrafił. Mam nadzieje że docenicie moje chęci, zapał oraz dążenie do bycia na stanowisku moderatora.

Kto nie ryzykuje nie spija szampana :) Pozdrawiam !

• Lubię To! 1
  • Super! 3
  • Nie mam pytań 1

sui.gif

Pisać podanie o 1 w nocy… widać że mu zależy, więc jak najbardziej na tak! Kto jak nie on 😁

• Dziękuje! 1
  • Super! 1

spacer.png

Ogólnie jestem jak najbardziej na TAK.

Na pewno wniesie sporo nowości jako moderator, nie będzie tylko siedział na randze i patrzał na zgłoszenia. Myślę, że ta osoba potrafi wnieść więcej i może dać wiele, ogólnie jest on pracowitą osobą i nie udaje, że coś robi. Przez jakiś czas z nim współpracowałem jako admin serwera i jestem pewien, że w żaden sposób nie zaszkodzi. Spełnia wszystkie wymagania dotyczące napisania podania na moderatora, więc czemu by nie dać jemu szansy i przyjąć go na okres próbny? Masz moje poparcie 3maj się ;)

• Dziękuje! 1
  • Super! 1

STANOWCZE NIE!

Uzasadnienie w żadnym stopniu nie jest przekonywujące i nie potwierdza Twoich kompetencji do moderowania forum. 

W przeszłości zdarzyły się Tobie niepowodzenia przy składaniu podania i niestety nie wyciągnąłeś z nich żadnych wniosków. 

Uważam, że forum GameFuture potrzebuje w tym obszarze bardziej dyplomatycznej osoby. Patrząc na Twoje wpisy, to taką osobą nie jesteś. 

• Lubię To! 2
  • Haha 6

Zasłużony

Tak jak Cię Ambrozja lubię, to jestem na nie

Na forum nie widzę Cię prawie nigdzie c;

Podanie mogło być lepiej napisane

Napisales ze twoja osoba jest rozpoznawalna na forum, moze adminki z dd2 to potwierdzą, ale są ludzie (większość), która cie nawet nie widzi na forum xd

Pozdrawiam

• Lubię To! 3
  • Haha 5

"A ja dzisiaj już nie usnę, bo nie ma Cię tutaj"

eloelosygnatura.png.ce4a9049350d3204ce8a615cf25fe838.png.370d80c95910ce247db0750f562f393d.png

Hej Amb(r)ozja!

Super, że składasz podanie, zdecydowanie jestem na TAK! Znamy się już z serwera i wiem, że masz sporo doświadczenia, które świetnie się przyda. Poza tym, zawsze dbałeś o dobry klimat i porządek, co jest mega ważne. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że szybko dołączysz do teamu!

• Lubię To! 1
  • Dziękuje! 1

Niestety ale jestem na nie.

Duży + za chęci bo to już twoje 3 podanie i widać, że Ci zależy.

Ale:

-Twoja aktywność na forum głównie opiera się o odwołania, skargi, przywitania. Nie wyróżniasz się na tle innych, prawie Cię nie widać.

Wykaż większą aktywność na forum, daj się zauważyć.

• Lubię To! 3
  • Haha 3

Jestem za daniem szansy i podpisania umowy na okres próbny:franek:

• Lubię To! 2
  • Dziękuje! 1

rsz_1dw1.jpg

Trochę zabawne robi się to, że jak Wasz kolega napisał podanie, którego aktywność była tylko w dziale #2 albo ubt to wszyscy byli na tak, jeżeli nie chcecie nikogo z #1 na randze " wyższej " to napiszcie to wprost:classic_tongue:

Chyba, że wrócimy do poprzedniego podania, które zostało przyjęte, a aktywność opierała się w dużej mierze na głosach serwerowych, gdzie za pewne większość to robi, ale mało komu chcę się nabijać posty poprzez to :wtf:

Cytat

Napisales ze twoja osoba jest rozpoznawalna na forum, moze adminki z dd2 to potwierdzą, ale są ludzie (większość), która cie nawet nie widzi na forum xd

Mówisz o tej większości co aktywność głownie opiera się na sb? Bo ja jakoś nie zauważyłem innej aktywności poza tym :classic_cool: Twoje podanie jakoś nie było najlepiej napisane, a większość była na tak :xdd:

Wymagania:

- Min. 200 sensownych postów
- Min. 2 miesięczny staż na forum
- Wiek min.16 lat, (wyjątki w skrajnych przypadkach)
- Aktywność na forum
- Ortografia na poziomie min. bardzo dobrym
- Brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie
- Dobra opinia wśród użytkowników forum
- Znajomość regulaminów forum na poziomie 'bardzo dobrym'

+

+

+

+

+

Tutaj wiadomo  +/-

+

Imo okres próbny, ale jak dla mnie szkoda tracić czas na podania tutaj i bawić się w jakieś przepychanki 

• Lubię To! 6
  • Dziękuje! 1
  • Super! 1
  • Haha 1

spacer.png

• Administrator
Admin

A ja jestem na tak

+poprzednie podania były odrzucone, a ty nadal masz chęci aby pełnić funkcję moderatora

+nie jesteś problematyczny

+nie bierzesz udziału w żadnych przepychankach

-/+ jak dla mnie lekkim minusem jest ta aktywność, tutaj bardziej chodzi o udzielanie się chociażby na chatboxie, bo aktywność w działach forumowych jest, tez nie ma co przesadzać wszyscy jesteśmy ludźmi

Praktycznie wszystkie wymagania spełniasz, ode mnie tak

Powodzenia

• Lubię To! 2
  • Dziękuje! 1
  • Super! 1

sygn.gif.5609f7715308399a655f7f3291c6c5a8.gif

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png 

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

Widać, że Ci zależy skoro to już Twoje 3 podanie.

W celu wprowadzenia w Twoje nowe obowiązki z racji, że @ nvy_05  jest na urlopie zgłoś się do @ cukinia  lub @ `Kubaa. .

Witamy w zespole! 

• Lubię To! 1
  • Super! 2

„𝙆𝙞𝙚𝙙𝙮𝙨́ 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙮ł𝙤 𝙩𝙪 ł𝙚𝙯, 𝙖 𝙩𝙚𝙧𝙖𝙯 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙘𝙝𝙤𝙙𝙯𝙖̨ 𝙟𝙪𝙯̇ 𝙯 𝙠𝙖𝙯̇𝙙𝙖̨ 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙖̨”
xunMgKn_d.webp

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

podanie-zaakceptowane.png

„𝙆𝙞𝙚𝙙𝙮𝙨́ 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙮ł𝙤 𝙩𝙪 ł𝙚𝙯, 𝙖 𝙩𝙚𝙧𝙖𝙯 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙘𝙝𝙤𝙙𝙯𝙖̨ 𝙟𝙪𝙯̇ 𝙯 𝙠𝙖𝙯̇𝙙𝙖̨ 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙖̨”
xunMgKn_d.webp

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania