Jump to content
「 ZBIÓRKA NA OPŁATY GAMEFUTURE.PL 」 ×

[Only DD2 #1] realA1MST4R;

A1MST4R`1337

Recommended Posts

Twój nick podczas gry: realA1MST4R;
Data/Godzina: 16.04.2024 19;30
Serwer: dd2#1
SteamID/IP: STEAM_0:0:18466699
Uzasadnienie: AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ http://GameFuture.pl
[AMXBans] Powod: 'info ts'[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:18466699'
[AMXBans] Twoje IP: '---'
[AMXBans]===============================================

kolega chyba troszeczkę poleciał za grubo, widać jeśli ktoś dobrze gra to już komuś daje info na ts XDDDDD, może siedziałem na ts z przyjaciółką ale żadnego infa nie było XD

• Haha 1

Moderator

Po pierwsze nie sugerowałem się tutaj twoimi statami bądz że grałeś jakoś szczególnie dziwnie lecz po prostu siedzialeś z koleżanką która już miała podobny wybryk i wtedy obeszło się banem. Ps tutaj punkt z regulaminu : 

1. Zabronione jest używanie wszelkich programów ułatwiających rozgrywkę (ban permanentny)

Byłem u was na tsie nawet dales mi bana na 5 min bo nie chcialem się odezwać slyszalem 3 infa chcialem to nagrać lecz komp mi troszkę się zawiesił. Udało mi się nagrać tylko jeden kawałek który jakimś cudem przetrwał. Najgorsze jest to ze cały czas prawie graliście w osobnych drużynach nawet wtedy kiedy byłem u was na TS.  Na dole wstawiam to co uratowałem , @ Preston  @ onajN zostawiam tę dwójkę wam do werdyktu ale na moje po to jest ten punkt w regulaminie zeby nie został łamany prawda? 

1 ss jak siedzicie na TS razem

2 ss jak jestescie znowu w osobnych teamach

3 krociotke wideo z twoim infem do patki gdzie lecisz

ts.png

20240416192753_1.jpg

• Lubię To! 3
  • Haha 2

sui.gif

odnosząc się do nagrania, wtedy byłem z Patką w teamie kolego, i powiedziałem że idę na b, a chwile przed moim powiedzeniem Patce ze ide na b, powiedziala ze idzie na a XDDD. wiec proszę farmazonów nie wkręcać bo widać ze znalazł się wielki strażnik policji. a pod drugie masz ss jak byłem po następnej rundzie w innym teamie XD, wiec nie wiem co ty próbujesz ugrać ale te twoje "WIELKIE DOWODY' można dać do kosza. a druga sprawa po co mam Patce dawaj info na ts skoro ona sobie dobrze radzi. więc nie szukaj dziury w całym bo masz dowody z d**py wzięte. pozdro 

• Haha 2

Nie oszukujmy się po klipie wyżej ciężko stwierdzić czy leciało info czy nie, a na demku nie widać obvs peekow żeby móc to stwierdzić, daje UB, ale przypomnę pierwszy i ostatni raz podpunkt z regulaminu Zakaz podawania infa na innych komunikatorach (ts3, skype, ventrillo, itp.)  (Traktujemy to jako WallHack, ban permanentny)

Edited by onajN
  • Lubię To! 2
  • Super! 1
  • Haha 2

spacer.png

odwolanie-przyjete.png

spacer.png

• Sosna changed the title to [Only DD2 #1] realA1MST4R;
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania