Jump to content
「 ZBIÓRKA NA OPŁATY GAMEFUTURE.PL 」 ×

Skarga na "admina" "Śpioszek" :)

Hayzen

Recommended Posts

Nick: Śpioszek
Data i godzina: 13:04.2024 około godziny 01:35
Dowód: Screeny z konsoli, demko z forum
Serwer: Only DD2 #1
Świadkowie: Może ktoś się znajdzie w co wątpię :D
Uzasadnienie: Grałem sobie na serwerze Only DD2 #1, po jednej rundzie gdzie jedna osoba sobie siedziała na skrzynce w anarchii lekko mnie poniosło i troszkę może zbyt ofensywne napisałem swoją wiadomość (Screen nr 1.) 

image.png.84d37e5e183ad346d4c15bf99febacb2.png

Po czym na czacie adminowskim pojawiła się taka oto wiadomość (Screen nr 2.)image.png.9de75936508fe7ad0464b916bf9b90b8.png

No więc delikatnie odpisałem: (Screen nr 3.)image.png.a507240c8437033d7cef15a6bbbe9b43.png

Oraz: (Screen nr 4.)image.png.1665f88b70c6c0c4b79d6336a6ade0c1.png

Nie chciałem dalej tego ciągnąć ze względu na godzinę, aczkolwiek po dalszym działaniu wyżej wymienionego admina "Śpioszek" "troszkę" mnie poirytował. Mam na myśli kicka z serwera z takim oto powodem: (Screen nr 5.)image.png.8ed5ad9eb0d9df39bc746eb587fe9637.png

Po ponownym wejściu na serwer już "lekko" zdenerwowany napisałem taką oto wiadomość: (Screen nr 6.) co zakończyło się banem na 1 dzień od tego pseudo admina :D Nie uważam, że jestem bez winy aczkolwiek bez jego prowokacji nie byłoby tej oto skargi jak i mojego późniejszego zdenerwowania :)

image.png.f7dbd6852ea4061f058788554f3868f2.png

Podsumowując. Przeglądając dział ze skargami można zobaczyć, że był on zgłaszany niejednokrotnie co niezbyt przychylnie działa na jego korzyść. Wnoszę o ukaranie tego oto osobnika oraz skrócenie bana (no chyba, że nie doczekam się rozwiązania sprawy wcześniej to w sumie obojętne) :) Pozdrawiam i czekam na podjęcie odpowiednich kroków w stronę tego pseudo admina :)

EDIT #1

W odpowiedzi dla @ joolz.

Twoja odpowiedź wiele nie wnosi do sprawy. Skoro miał słabszy dzień mógł iść spać :D Moja pierwsza wiadomość była skierowana do gracza w anarchii, to "Śpioszek" do mnie zaczął po chamsku więc czemu miałbym siedzieć cicho jak myszka? Życie mnie przytłacza? Jestem internetowym wojownikiem? Co to są w ogóle za argumenty, że banujesz takie "dzieci"? Może czas wyjść z domu i dotknąć trawy co? :D

W odpowiedzi dla @ Mr. Ambrozja

Obraza "administratora" pojawiła się dopiero po chamskim zachowaniu z jego strony (Screen nr 2.) - bez tego nie byłoby tej całej sprawy ;) Współczujesz mojego adminowania na DD2 #2 ale to wasz kolega "admin" na adminowskim czacie (y@ lub y@@) pisze "hayzen uspokój pizde". Jaki tu jest przykład dla graczy? :D

Edited by Hayzen
  • Haha 6

Tam coś jeszcze pisałeś pamiętam po tym co ja napisałem i poczułem się... :D dotknięty tym i byłbyś u mnie na celowniku po tym... Nerwy trzyma się na wodzy i ignoruje się, ew. pisz u@ to my admini pomożemy. Odpoczniesz, wrócisz, będą nowe siły, nowy entuzjazm i postrzelamy kilka headów :) taka moja refleksja na dziś

• Lubię To! 2

Ale lagodnie Cie potraktowal, ze na dzien tylko :D ja jak nie banuje takich dzieci za ich zachowania, to za taka toksycznosc mialbys dluzszy odpoczynek. 
Ciesz sie, ze na 1 dzien i admin tez czlowiek, tez moze miec slabszy dzien i nie dac sobie wejsc na leb dzieciakom luzujacym emocje poprzez bycie internetowym wojownikiem na serwerach i forach bo zycie ich przytylacza.

Edited by joolz.
  • Lubię To! 4

Moderator

Przepraszam ale po co jest ta skarga? Za to że za twoje chamskie zachowanie i obrażanie admina dostałeś bana na 1 dzien?? Co z tego że śpioszek był już zgłaszany skoro na przykładzie twojej osoby ban jest słuszny i tak jak napisał @ joolz. że ciesz się że ban tylko na 1 dzien nie dłuższy. I pomyśleć że taka toksyczna osoba jak ty była adminem na odd2(2)  miała świecić przykładem i utrzymywać porządek na serwerze. Szczerze współczuję.. 

• Lubię To! 5

sui.gif

@ Hayzen mogę ci przynać racje,że nie powinienem takich rzeczy pisać na czasie adminowskim(screen nr2). 

Jeśli chodzi o bana to myśle,że na jeden dzień to i tak za mało.Mogłeś się ugryść w język a nie dyskutowac.Obrazić obraziłeś więc nwm po co ta skarga.

• Lubię To! 3

@ LoZeszty dostajesz ostanie upomnienie za to co napisales na tsayu nastepna taka akcja leci +1 na konto

L 04/13/2024 - 01:45:31: [adminchat.amxx] Chat: "Śpioszek<4314><STEAM_0:0:690755032><>" tsay "hayzen uspokoj pizde"

A co do ciebie @ Hayzen ciesz sie i dziekuj adminowi ze tylko na 1 dzien. Sapiecie sami a pozniej placz o bany.

Hayzen -01:45:12- 'say' "W pizde sobie wskocz a nie na tą rozjebaną skrzynke bocie jebany"
Hayzen -01:45:42- 'say' "Siedzisz na spect to siedz"
Hayzen -01:45:55- 'say' "Poza tym pizde masz miedzy nogami"
Hayzen -01:46:36- 'say' "ch*j Ci w pizde za tego kicka"
Caluj_W_Pierscien -01:46:54- 'say' "ziomeczku pchasz sie w gips"
Hayzen -01:46:58- 'say' "Japa"

• Lubię To! 1
  • Super! 1

pobranyplik(1).jpg.fa20e099897d8f5223daed1a93f37c44.jpg

skarga-przyjeta.png

pobranyplik(1).jpg.fa20e099897d8f5223daed1a93f37c44.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania