Jump to content
「 REKRUTACJA NA STANOWISKO MODERATORA FORUM WYSTARTOWAŁA 」 ×
「 DWA LATA OD POWSTANIA PROJEKTU GAMEFUTURE.PL - DZIĘKUJEMY! 」 ×

#2 Wywiad z Imagine

nvy_05

Recommended Posts

Junior Admin

Cześć! Siemanko! 

Mały zastój, ale przychodzę do was z wywiadem. Moim gościem, jak możemy zauważyć po tytule, jest nikt inny jak moderator forum - @Imagine

Reporter - nvy_05

Respondent - Imagine

Witam ciebie na wywiadzie. Super, że znalazłeś czas i chęć, aby mi go udzielić. Tradycyjnie na sam początek przedstaw nam swoją osobę. Jak masz na imię, ile lat itd.

Witam ciebie również. Nazywam się Jakub, mam 20 lat i pochodzę z małej wioski w Polsce.

Czym zajmujesz się na co dzień? Masz jakieś ciekawe hobby, prace?

Na co dzień na chwilę obecną pracuje w Niemczech w transporcie napojów jako operator wózka widłowego. Kurde czy mam ciekawe hobby? Czasami lubię sobie pograć w gierki, no i planuje powrócić do grania w piłkę nożną.

Powrócić do gry w  piłkę nożną. Wcześniej byłeś mocniej powiązany z tym sportem?

Owszem, spędziłem prawie 10 lat trenując w klubie. Mogę w sumie powiedzieć, że jestem z nią powiązany. Zawsze sprawiała mi radość i mam nadzieję, że kiedyś będzie można oglądać mnie w telewizji.

Z własnego doświadczenia powiem, że bardzo fajna sprawa. Miejmy nadzieję, że faktycznie zobaczymy naszego moderatora w telewizji. A propo całego forum. Jak trafiłeś na naszą sieć? Byłeś już wcześniej na innych?

Jak trafiłem? Poznałem na takiej jednej sieci, której nazwy może nie będę mówić, naszych właściciel i tak jakoś już zostało.

Tak ci się spodobało, że zostałeś moderatorem haha Co skłoniło cię w ogóle do zostania nim na naszej sieci?

Kurde, co mnie skłoniło? Myślę, że chęć pomocy chłopakom żeby wszystkiego sami nie musieli ogarniać oraz chciałem sam od siebie w jakimś stopniu pomóc rozwojowi forum i całej społeczności. No i tak jakoś wyszło, że mogę nosić godnie miano moderatora.

Cieszę się bardzo, że wstąpiłeś w szeregi moderacji forum. Każda pomoc jest potrzebna. A jak ci się pracuje na tym "stanowisku"? Miałeś wcześniej styczność z czymś takim?

Jak na razie nie narzekam na swoje stanowisko, a czy miałem styczność z takim czymś? Można tak powiedzieć. Kiedyś byłem opiekunem pewnego serwera. Jak się pracuje hmmm na razie muszę ogarnąć forum za naszych dwóch innych moderatorów, ponieważ maja urlopy.

Według ciebie trudno jest w tej roli czy nie sprawia ci ona większego problemu? Poleciłbyś innym zajmowanie się forum, tak jak robisz to między innymi ty?

Myślę, że każdy dałby sobie radę jeśli ma do dyspozycji trochę czasu podczas dnia. Mógłbym na spokojnie polecić tą rolę innym.

Dlaczego poleciłbyś to innym? Podaj kilka argumentów co to tego.

O kurczę, to mi wymyśliłaś. No dobra to:
1. Masz fajna obramówkę  i zielony kolor
2. Można wpływać na niektóre sytuacje na forum
3. Jest się pośród elity na forum

Ciekawe argumenty na temat tego. A jaki masz stosunek do osób, którym najbardziej zależy właśnie na tym "kolorku" niż na pomocy w pracy przy forum?

Mogę powiedzieć o takich osobnikach, że to tak zwane pasożyty. Dużo by chciały, a nic w zamian by nie dały.

Masz doświadczenie z takimi osobami czy nigdy nie trafiłeś na kogoś takiego?

Jeszcze nie trafiłem na kogoś takiego i mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.

Oby jak najmniej takich osobistości. Pozwolę sobie na mały przerywnik, tzw. szybkie strzały (wiesz co robić haha)

Praca vs szkoła  szkoła
BMW vs audi  audi
Komedia vs horror ➜ horror
Wiosna vs jesień  wiosna
rozmowa vs sms  rozmowa
mc vs kfc  mc
telepatia vs teleportacja ➜ teleportacja
pieniądze vs sława ➜ pieniądze
niebieski vs zielony  zielony
piwo czy wino  nie piję alko

Nie pijesz alko, szacun.  A zdarzy ci się imprezować pomimo pracy czy totalnie cię to nie kręci i wolisz spędzić czas na spokojnie w domu?

Nie no, zdarza mi się imprezować, ale jak już to w gronie znajomych nie na jakiś klubach.

W gronie znajomych zawsze najlepiej. Wracając jeszcze do siedzenia na forum. Czy twoje życie jakoś się zmieniło odkąd żyjesz w tej całej społeczności czy totalnie nie wpłynęło to na nie?

Szczerze to jakoś to nie wpłynęło to na moje życie. Oprócz tego, że można z innymi ludźmi w internecie pogadać i się pośmiać .

Jak pracuję ci się z ludźmi u nas? Masz osobę/osoby, których nie darzysz sympatią? A być może odwrotnie i masz też z kimś kontakt poza forum?

Nie mogę na nikogo narzekać. Pracuje mi się dobrze ze wszystkimi. Nie mam takiej osoby, której nie lubię czy też nie darzę sympatią. Jeśli wliczając granie w gierki i gadanie na tsie (ts3.gamefuture.pl) można nazwać kontaktem poza forum to w takim razie mam.

Znasz może kogoś prywatnie czy wszystko zostaje zamknięte w bańce internetu?

Jest zamknięte w bańce Internetu. Nie poznałem jeszcze nikogo prywatnie.

A jakie masz nastawienie w razie tego, gdyby odbył się zlot i wszyscy byśmy się spotkali? Według ciebie to fajny pomysł do realizacji?

Kurde, nie myślałem nad takim czymś, ale jak dla mnie byłby to mega pomysł. Oczywiście, że wybrałbym się na takie coś, jeśli urlop w pracy pozwoli. Chętnie bym wszystkich poznał i pogadał.

Mam nadzieję, że w końcu wszyscy się spotkamy haha Powoli będziemy kończyć, ale zanim to jeszcze mała gierka na koniec.
 Dam 5 słów, a ty je dopasuj do osób, z którymi ci się kojarzą.  Do jednego słowa mogą być max 2 osoby i nie mogą się one powtarzać. 

Szczerość ➜  @LOLSON
Głupota ➜  @elo elo 350 (przez nasze gry w LOLa)
Pracowitość@Gazik (budowlaniec, sportowiec i uczeń)
Dokładność@Erioon
Kreatywność@ErRoR_1 ( czasem coś wymyśli)

Ciekawe dopasowania. Super, że udało nam się złapać i bardzo ci dziękuję za udział i poświęcony mi czas! Czy chciałbyś jeszcze kogoś pozdrowić na koniec?

Też się cieszę, że mogłem coś powiedzieć. Może nie było za ciekawie, ale zawsze coś. Pozdrawiam całą społeczność GameFuture, z fartem wariaty. 

Z fartem! Do zobaczenia!

Na dzisiaj to wszystko. Mam nadzieję, że przyjemnie się czytało. Pozdrawiam i dziękuje za uwagę! :D

• Lubię To! 6

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

Za audi i napisanie prawdy ze jestem szczery wyczuwam awans, imagine nie zmieniaj się 

• Lubię To! 2
  • Dziękuje! 1

„𝙆𝙞𝙚𝙙𝙮𝙨́ 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙮ł𝙤 𝙩𝙪 ł𝙚𝙯, 𝙖 𝙩𝙚𝙧𝙖𝙯 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙘𝙝𝙤𝙙𝙯𝙖̨ 𝙟𝙪𝙯̇ 𝙯 𝙠𝙖𝙯̇𝙙𝙖̨ 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙖̨”
xunMgKn_d.webp

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

Oj tak dobrze w******e 

Jakubie **** ** ****

@Imagine dawaj klub otwieramy

• Lubię To! 3

giphy.gif

Zasłużony
W dniu 14.09.2022 o 06:11, nvy_05 napisał:

Głupota ➜  @elo elo 350 (przez nasze gry w LOLa)

Oj tak byczku, trzeba zrobić wywóz za niedługo :DD

Fajny wywiadzik, pozdrówki z betonowej jungli dla @nvy_05i @Imagine, one love

• Lubię To! 2

"A ja dzisiaj już nie usnę, bo nie ma Cię tutaj"

eloelosygnatura.png.ce4a9049350d3204ce8a615cf25fe838.png.370d80c95910ce247db0750f562f393d.png

• LOLSON changed the title to *2 Wywiad z Imagine
  • nvy_05 changed the title to #2 Wywiad z Imagine
  • nvy_05 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania