Jump to content
「 REKRUTACJA NA STANOWISKO MODERATORA FORUM WYSTARTOWAŁA 」 ×
「 DWA LATA OD POWSTANIA PROJEKTU GAMEFUTURE.PL - DZIĘKUJEMY! 」 ×

Propozycje zmian

LTSM

Recommended Posts

Gram już parę dni na DM ONLY DD2 i zauważyłem, że rzadko kiedy grają gracze, a przede wszystkim grają boty, które co chwila strzelają w głowy. Spotkałem się również na zabłąkane osoby na tym serwerze o różnych nickach, które miały coś przekazać.

Z tego powodu zaproponuję następujące zmiany na serwerze DM ONLY DD2 :

1. Zmniejszyć poziom trudności botów - ponieważ staty graczy są podobne np. 2/1 lub 1/1 albo 1/2 a nie da rady ugrać np. 10/1 , 10/2 lub 4/1 (w tych liczbach chodzi mi o k/d).

2. Do wejścia na serwer z jakimkolwiek nickiem trzeba będzie mieć wcześniej zgodę na forum moderacji/osób do tego przydzielonych. Mogą obowiązywać również do tego drobne opłaty jednorazowe.

3. Usunąć boty grające na serwerze ze statystyk jakichkolwiek czy top15 czy też gametracker.

• Lubię To! 2
  • Super! 1
  • Haha 1
  • Nie mam pytań 1

Dla mnie bez sensu wszystko napisane...Możesz wyjaśnić punkt 2 ? Bo nie bardzo rozumiem ,pobierać opłaty za to ,że ktoś gra na serwerze ?

To tak jakbyś poszedł do szkoły i płacił ,że tam jesteś .

Co do punktu pierwszego ,właśnie dobrze ,że boty mają trudniejszy poziom. Lepsza zabawa 

Rozumiem, że mogłem coś niejasno napisać, ale wariatem aby kogoś ośmieszać nie jestem.

1.pkt. Statystyki przede wszystkim zależą od umiejętności danego gracza, ale również od szczęścia kiedy w grze grają boty na wysokim poziomie trafiające bardzo często Headshoty jak na serwerze, który ww.

Nie sprecyzowałem, że statystyki przeze mnie wymienione typu 10/1 to jest w procentach jak pod koniec mapy typu 100/10 (k/d), 70/7, 4/1 - 32/8 itp. (sam zresztą osiągnąłem raz staty 25/0 na waszym serwerze DM ONLY DD2 na początku rundy, ale pod koniec mapy całość w procentach było 3/1)

2.pkt. A w sprawie opłat - nie mówię, żeby pobierać opłaty za to, że ktoś gra na serwerze, tylko jednorazowo za nazwę gracza (1 osoba - 1 nick na serwerze/serwerach - zaakceptowany przez moderacje).

Jeżeli pkt. 2 nie jest dla was zrozumiały, sami zobaczycie złośliwe nicki graczy na dm ONLY DD2. W dalszym etapie zmniejszy to liczbę osób granych na serwerze.

• Lubię To! 1

Wspierający

1. Botom zostanie zmniejszony poziom
2. Rezerwacja nicku  jest dostępna w sklepie gamefuture link -> https://sklep.gamefuture.pl/page/server?id=6
image.thumb.png.e4d26290a3fb2e670fb5a7acab7386fa.png
3. boty nie naliczają się w ogóle w rankingu top15, albo w rangach tych w hudzie z lewej strony ekranu. A usuwanie botów z GT nie ma sensu bo działa to na naszą korzyść, gdy mamy dodane tam boty to generuje to pseudo większy ruch na serwerze. 

Edited by Trust
  • Lubię To! 3

b_560_95_1.png

Wspierający

propozycja-przyjeta.png

• Lubię To! 1

b_560_95_1.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania