Jump to content

#10 Wywiad z nvy_05

GameFuture.pl

Recommended Posts

• BOT GameFuture.pl

wywiad.png

Nowy projekt.png

Witajcie czytelnicy!
Dziś zapraszamy Was do fascynującego świata użytkowniczki @ nvy_05 . Ta tajemnicza postać zgodziła się podzielić z Nami swoimi spostrzeżeniami, pasjami i doświadczeniami. W trakcie Naszego wywiadu dowiemy się więcej o tym, co skrywa się za tą kreatywną duszą, jakie są jej pasje, cele i co sprawia, że wyróżnia się w świecie online.
Przygotujcie się na pełen emocji wywiad z @ nvy_05 !

Brak opisu.

Reporter - @ GameFuture.pl
Respondent - @ nvy_05

Nowy projekt.png

[P] Cześć Natalia! Super, że znalazłaś chwile wolnego czasu który możemy poświęcić na przeprowadzenie wywiadu.
Na samym początku powiedz Naszej społeczności parę słów o sobie.

[O] Witam ciebie i każdą osobę, która to czyta.
Więc jestem Natalia. Ostatnio skończyłam 18 lat. Obecnie jestem w klasie maturalnej na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne.
Interesuje się głównie muzyką.

[P] Mówisz, że skończyłaś 18 lat? Powiedz Nam czy czujesz się jakoś inaczej? Czujesz, że wkroczyłaś w dorosły świat?

[O] Szczerze to nie odczułam żadnej dużej różnicy. Ukończenie 18 lat jedynie pozwoliło mi na posiadanie prawa jazdy i kupowanie np. alkoholu.
Aczkolwiek im bliżej końca klasy maturalnej tym bardziej czuję, że bycie dzieckiem jest już dawno za mną ://

[P] Racja, koniec szkoły zwiastuje już pełne wkroczenie w życie dorosłe. Mamy nadzieję, że czasy tak zwane "za dzieciaka" będziesz wspominać z uśmiechem na twarzy. 
Zostając w klimacie szkoły, klasa maturalna, sądzisz, że jesteś przygotowana do egzaminu dojrzałości?

[O] Ostatnio miałam matury próbne, które pokazały mi mniej więcej jak to będzie wyglądać. Czy czuje, że jestem przygotowana? Nie koniecznie. Wiem, że jeszcze muszę sporo zrobić żeby poukładać sobie wiedzę z poprzednich lat i chociaż trochę się przygotować pod te wszystkie matury, które mnie w maju czekają.

[P] Matura - egzamin dojrzałości. Z obserwacji po życiu internetowym można śmiało powiedzieć, że jesteś ambitną osobą oraz, że poradzisz sobie w każdej sytuacji.
Wspomniałaś też o muzyce, jest to ciekawy temat. Pewnie większość zastawia się co miałaś na myśli przekazując Nam informację o tym, że się nią interesujesz. Prosimy zatem o rozwinięcie tematu. 😃

[O] Z muzyką mam styczność od dziecka tak naprawdę. Zawsze lubiłam sobie pośpiewać, czy to w zaciszu domowym czy na wszelakich występach w szkole. Ale śpiew to nie wszystko. W momencie, kiedy dołączyłam do harcerstwa nauczyłam się grać na gitarze, później postanowiłam też spróbować swoich sił grając na ukulele.
Oprócz tego, że czasami pośpiewam i pogram to dużo jej słucham. Towarzyszy mi zawsze w tych lepszych i gorszych chwilach.

[P] Wydaje mi się, że tą odpowiedzą zaspokoiłaś Naszych czytelników. Mamy również nadzieje, że kiedyś na którymkolwiek z Naszych serwerów głosowych będzie Nam dane posłuchać tego jak grasz lub śpiewasz. Zostają w strefie Twojej osobowości, powiedz Nam jakim typem człowieka jesteś? (ulubione pytanie każdego 😃)

[O] Może kiedyś będzie taka okazja haha
Jakim typem człowieka jestem?
Kurcze... Jestem z tych osób co raczej nie boją się powiedzieć czegoś w twarz (przez to wiele osób twierdzi, że jestem wredna). Jak ktoś mnie bliżej pozna to wie, że jestem w porządku osobą, z którą da się pogadać i pośmiać mimo mojego specyficznego poczucia humoru. W grupie swoich bliskich znajomych jestem przeważnie dusza towarzystwa, ale generalnie przeważają u mnie cechy introwertyka.

[P] "Specyficzne poczucie humoru" - to w szczególności przykuło moją uwagę. Jesteśmy na projekcie gdzie każdy jest bardzo zróżnicowany, chętnie poznamy bliżej, jaki humor skrywa Nasza Pani redaktor naczelna & moderator forum.
Kolejną rzeczą która zwróciła moją uwagę jest to, że wspomniałaś o "jak się mnie bliżej pozna" stąd moje pytanie czy lubisz zawierać nowe znajomości?

[O] Mój humor czasami sięga poziomu, którego nie powinien. Są w stanie mnie rozbawić naprawdę głupie rzeczy, z których większość osób by się nie śmiała.
Dalej nie będę się zagłębiać haha
Co do zawierania nowych znajomości, lubię to aczkolwiek różnie kończą się takie relacje. Mam grupkę swoich znajomych i to mnie w zupełności zadowala.
Mimo wszystko jestem otwarta na poznawanie innych.

[P] Popieram w zupełności! W życiu trzeba mieć dużo dystansu, bo jak wiemy życie lubi zaskakiwać pozytywnie jak i niestety negatywnie. Dobra cecha. Ciężko jest Ci się przed kimś otworzyć?

[O] Hmm, myślę że z biegiem czasu przychodzi mi łatwiej otwieranie się przed innymi. Kiedyś było mi bardzo ciężko z tym, ale może przez fakt, że nie było w moim bliskim otoczeniu osób, którym mogłabym zaufać. Co nie zmienia faktu, że dużo zostawiam tez dla siebie i wolę przepracować to sama.

[P] Jak już wspomniałaś wcześniej - introwertyczka.
Czy w tym szarym, okrutnym świecie udało Ci się trafić na swoją drugą połówkę? (nie chodzi mi o alkohol 😃)
Jeżeli nie, jak to u Ciebie wygląda Natalio?

[O] W wakacje udało mi się odnaleźć moją druga połówkę. Niestety wyszło jak wyszło i od jakiegoś miesiąca znowu jestem singielka jak przed kilkoma miesiącami ://

[P] Nie ma się co załamywać! 
#SummerLoveStory
W tym miejscu wypada mi powiedzieć słynne powiedzenie "Tego kwiatu jest pół światu!". Patrząc jednak realnie każda znajomość (ta zwykła, jak i ta bliższa) czegoś Nas uczy.
Najważniejsze, jak i najbardziej ciekawe fakty z życia po za ekranem chyba już poznaliśmy jeśli  przejdźmy do życia w "sieci".
Na Naszym projekcie w ostatnim czasie pojawia się dużo nowych osób, osób które nie wiedzą, że jesteś z Nami od samego początku!
Nie wiedzą również jak się u Nas znalazłaś, podzielisz się z świeżakami tą historią?

[O] Fakt, jestem tutaj praktycznie od początku.
Przyprowadził mnie tutaj Mateusz aka szadol. Stwierdził, że wkręci mnie w tą społeczność. Padła propozycja żebym zajęła się redakcją i po rozmowach na naszym dc zgodziłam się. Działałam sobie w redakcji, później złożyłam podanie na moderatora forum. Tak sobie "pracowałam" na tych stanowiskach. Z czasem awansowałam na junior admina, a po jakimś czasie na admina. Piękne czasy to były... chyba byłam pierwszym adminem tego forum haha
Później zrezygnowałam, ale jak możemy zauważyć wróciłam jako redaktor naczelna i moderator. Tak sobie jestem, czas pokaże co będzie dalej.
Taka oto moja historia.

[P] Nie możemy przejść obojętnie obok słów "czas pokaże co będzie dalej".
Czy gdzieś w Twojej głowie jest myśl aby wrócić na stanowisko administracyjne?

[O] Zawsze gdzieś ta mysl jest z tyłu głowy. Wiem jak dużo pracy trzeba włożyć w to, aby działać w szeregach administracji i nie wiem czy byłabym w stanie dać z siebie wszystko przy tym nie zawieść innych.

[P] Prawda, aby piastować rangę administracyjną trzeba mieć wiele czasu, nerwów jak i pomysłów.
Bez tego pierwszego ciężko cokolwiek zacząć.
Jako iż zaczęliśmy temat Naszej sieci oraz, że jesteś z Nami od samego początku wyrobiłaś sobie zdanie na temat obecnej Administracji, czy mogłabyś powiedzieć kilka słów o każdej osobie w obecnej Administracji?

[O] Zaczynam karuzele zabawy, proszę każdą osobę o której się wypowiem o ewentualne nie obrażanie się haha
Zacznijmy sobie od @ LOLSON - zawsze od początku dawał mi taką iskierkę do działania i pomagał. Mimo paru kwestii, w których nie zawsze się zgadzaliśmy mogę stwierdzić, że dobrze się z Nim współpracuje i pcha wszystko do przodu, aby było jak najlepiej.
@ ErRoR_#1  - taki śmieszek, odklejony, wiecznie zjarany. Pozytywny człowiek, czasami walnie jakąś głupotę. Pisanie z nim to rzecz ciężka XD
@ Gazik  - denerwuje się z błahych powodów, aż czasami nie dowierzam, że tak się da. Jest w stanie wiele ogarnąć i to cenie w jego osobie, mimo odpałów.
Ale chyba nie darzymy siebie jakąś wielką sympatią. XDD
@ Kubaa.  - za bardzo nie miałam z nim do czynienia, ale robi powalone rzeczy, których w życiu bym nie ogarnęła. Wydaje się okej.
 @ cukinia  - fajna persona. Można powierzyć jej każde zadanie, a zrobi je najlepiej jak się da i za to ją podziwiam. Jak coś robi to na 100%.

KĄCIK 4FUN
[P] Korzystając z okazji, iż jesteśmy przy opisywaniu zarządu, zagrajmy w mini grę F / M / K!

[I] Zestawienie 
@ ErRoR_#1 / @ Gazik / @ LOLSON

[II] Zestawienie
@ Kubaa.  / @ cukinia  / @ mAngel

[O] 

[I] Zestawienie 
F - @ ErRoR_#1  M - @ LOLSON  K - @ Gazik

[II] Zestawienie
F - @ mAngel  M - @ Kubaa.  K - @ cukinia

[P] Oczywiście mamy nadzieję, że wyżej wymienione osoby nie poczują się obrażone w końcu szczerość to rzecz święta! 
Przechodząc dalej na Naszym projekcie pełnisz rolę redaktora naczelnego jak i moderatora. Według Ciebie są to trudne funkcje do ogarnięcia? Korzystając z okazji możesz też zdradzić jakie masz plany co do redakcji?

[O] Z pozoru proste funkcje mogą okazać się dość trudne. Osobiście uważam, że działanie w redakcji jest ciężkie. Dużo czasu trzeba poświęcić na to żeby znaleźć pomysły na pytanie dnia, ciekawostkę czy zrobienie gazetki. Tak samo interakcja z ludźmi do zabaw, nie zawsze każdy jest chętny i trzeba ogarniać coś na ostatnią chwilę. Są momenty, ze wszystko się wali, ale trzeba jakoś lecieć do przodu. Co do funkcji moderatora. Tez wymaga to czasu żeby zadbać o porządek na forum, ale wszystko da się ogarnąć jeśli tylko się chce.
Plany co do redakcji? Na pewno ruszymy działy, które w obecnej chwili stoją. Z pomocą nowego redaktora będziemy starać się o to, aby zapewnić wam rozrywkę w jak najlepszym wydaniu.

[P] Mogę śmiało powiedzieć, że Nasz dział redakcji powoli wraca do żywych, a tak jak wspomniałaś nie jest łatwe prowadzenie tego działu. 
Zapomniałem o dość ważnym pytaniu. Czy na Naszej społeczności udało Ci się zyskać nowe znajomości? (nie wliczając w to osób z którymi witasz się tylko na Naszym FutureBoxie)
Lub czy jest może osoba którą chciałabyś poznać ale masz jakąś blokadę?

[O] Raczej nie ma takiej osoby, z którą piszę sobie daily (oprócz naszej kochanej administracji xd kmwtw).
Aczkolwiek zdarzy się popisać na snapie z takim @ elo elo 350 np. XD
Również nie mam na oku żadnej persony, do której chciałabym podbić.
Kiedyś miałam lepszy kontakt z dawnym adminem tsa, ale to przeszłość.

[P] Nasz czas antenowy zbliża się ku końcowi, zagrajmy w szybkie pytania.
Czego najbardziej się boisz?

[O] Gołębi, taka pierwsza myśl. XD

[P] Gdybyś miała możliwość wybrania super mocy, jaką byś wybrała?

[O] Teleportacja, zdecydowanie.

[P] Natalka, Natalia, Nati czy może jeszcze jakoś inaczej?

[O] Bez różnicy, byle nie zdrobnienie typu Natusia.

[P] Zazwyczaj to osoba która przeprowadza wywiad zaczyna go jak i kończy, wychodząc na przeciw stereotypom zakończenie wywiadu nietypowo pozostawiam Tobie Natalko. Ja ze swojej strony chciałbym podziękować za to, że zechciałaś wziąć udział w wywiadzie, dziękuje również za poświęcony czas, bardzo kreatywne oraz rozbudowane wypowiedzi.
Mam nadzieję, że w małym stopniu przybliżyliśmy Twoją osobę Naszej społeczności.

[O] Bardzo się cieszę, że mogłam powiedzieć coś o sobie. Dziękuję za taką możliwość i, że udało nam się zrobić fajny materiał.
Mam nadzieję, że każdemu spodoba się ten zacny wywiad.
Pozdrawiam każdą osobę, która dotarła do końca i do zobaczenia ❤️

Nowy projekt.png

Dziękujemy @ nvy_05 za dzielenie się swoimi myślami, doświadczeniami i spojrzeniem na świat. Jej historia pokazuje, jak internetowa przestrzeń może stać się miejscem pełnym twórczych możliwości i fascynujących przygód.
Życzymy @ nvy_05  dalszych sukcesów w jej pasjach oraz nieustającej kreatywności. Mam nadzieję, że ta rozmowa zainspiruje naszych czytelników do odkrywania własnych pasji tak jak to robi @ nvy_05 .
Dziękujemy wszystkim czytelnikom za towarzyszenie nam podczas tej podróży przez świat @ nvy_05 . Zachęcamy do śledzenia jej działań na Naszej społeczności.
Do zobaczenia przy kolejnych inspirujących wywiadach!

~ Gal Anonim

• Lubię To! 2
  • Super! 10

Junior Admin

Gal Anonim zrobił dobrą robotę, dziękuję jeszcze raz za ten wywiad :HYPERSL:

• Lubię To! 2
  • Super! 3

Zasłużony

Gigiga spoko wywiad, Natalka mega ciekawa osoba, pozdrawiam dxkenfifenf :syf:

33 minuty temu, GameFuture.pl napisał:

Aczkolwiek zdarzy się popisać na snapie z takim @ elo elo 350 np. XD

Potwierdzam XD

• Lubię To! 1
  • Super! 1

"A ja dzisiaj już nie usnę, bo nie ma Cię tutaj"

eloelosygnatura.png.ce4a9049350d3204ce8a615cf25fe838.png.370d80c95910ce247db0750f562f393d.png

Wspierający

Fajny wywiad, przyjemnie się czytało, ładnie też napisany kolorystycznie, więcej takich tutaj tego typu benc :gg:

• Lubię To! 1
  • Super! 1

b_560_95_1.png

super wyszło! dobra robota

• Lubię To! 1
  • Super! 1

:dziwnykot:

8 godzin temu, GameFuture.pl napisał:

Ale chyba nie darzymy siebie jakąś wielką sympatią

😢🥺

a tak serio to klasunia wywiadzik

• Lubię To! 1
  • Super! 1

Sygnatura.png

• Właściciel
WŁAŚCICIEL
Cytat

@ ErRoR_#1  - taki śmieszek, odklejony, wiecznie zjarany. Pozytywny człowiek, czasami walnie jakąś głupotę. Pisanie z nim to rzecz ciężka XD

Zgłaszam sprzeciw

1. wiecznie zjarany (Nieprawda, tylko od trzech miesięcy prawie codziennie)

reszta się zgadza, ujęłaś to zbyt delikatnie. xD 

• Lubię To! 1
  • Haha 1

giphy.gif

• Administrator
Admin

Bardzo ładnie 

• Super! 1

image.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png 

• nvy_05 changed the title to #10 Wywiad z nvy_05
  • nvy_05 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania