Jump to content

[FFa] NBR + Pycek

NBR

Recommended Posts

Witam serdecznie. Pisze odwołanie za siebie i kolegę Pycek. Załatwmy od razu nas dwóch bo taka sama sytuacja . Niech to będzie od razu skarga na admina.

Twój nick podczas gry: NBR , Pycek
Data/Godzina: 02.12.2023
Serwer: FFA
SteamID/IP: macie w amx ja nie znam
Uzasadnienie: Pan jakiś admin kenz goat czy cos takiego wkleja bany za to że przegrywa . Pierwszy dostał Pycek następnie ja. Żadnych ssow żadnego obserwowania więc jak mam się odwołać? Proszę o szybkie ub nas dwóch bo serwer nam się spodobał 

• Smutny 1

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

@ kenzz goat

Twój kolega będzie musiał również napisać odwołanie

„𝙆𝙞𝙚𝙙𝙮𝙨́ 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙮ł𝙤 𝙩𝙪 ł𝙚𝙯, 𝙖 𝙩𝙚𝙧𝙖𝙯 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙘𝙝𝙤𝙙𝙯𝙖̨ 𝙟𝙪𝙯̇ 𝙯 𝙠𝙖𝙯̇𝙙𝙖̨ 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙖̨”
xunMgKn_d.webp

Nie może coś konta założyć. Wyskakuje mu że nie obsługujecie takie domeny jak ma jego poczta

Prosiłbym o rozpatrzenie tego odwołania za nas dwóch i to najlepiej tak żebyśmy dziś mogli wejść jeszcze na serw :D

Chłopie jakie potem. Dawaj teraz. Banujesz bo przegrywasz to weź wyjdź z tego csa i zrób te ub

Hahahah ty na spekcie byłeś jak my zdążyliśmy 5minuut pograć . Poza tym gramy tam już parę dni

Dawaj młody bo grać nam się chcę 

Czekam

Chłopaku to że ktoś zgłasza nie znaczy że ma rację a ty jako admin masz to zweryfikować . No od paru dni gramy to od paru dni zgłaszają jak na każdym serwie gdzie ktoś przegrywa i trafiają się tacy jak ty 

Godzina bana 21 z minutami ..sprawdź sobie na amx

Dobra dawaj te demko posmiejmy sie

Dawaj od razu moje i Pycka

Czas ten sam prawie

No i gdzie te demko?

Hahaha celował przez ściany na AIM headshot... Ta mapa to jeden wielki skan tym bardziej jak gra tak dużo ludzi jak wtedy

Edited by NBR
Gazik,

Otrzymujesz ostrzeżenie za nadmierny spam. Używaj opcji „Edytuj”

• Haha 1

Zacznijmy od tego ze kilka osob pisalo do mnie ze jestescie podejrzani, Pycek gral na aim_headshot i grajac awp celowal przez sciany w ludzi, ty wbiles na serwer poczym aceowales kazdego po headzie przez kilka rund.

Potem jak zanjde demko to ogarne to

Pozatym weszlem chwile na specta i widzialem, moim zdaniem nie bylo nawet sesnu robicx ss czy czegokolwiek.

5 minut? kolezko ten twoj Pycek juz od kilku osob byl zglaszany do mnie dzis. I nie mow ze tylko 5min graliscie bo go dzis widzialem i patrzalem na niego.

ide po demko

Podaj godzine bana

XD wez czlowieku, napisalem wyraznie ze na spectcie jak ingame was widzialem a ty probojesz mi cos wmowic

Gazik,

Otrzymujesz ostrzeżenie za nadmierny spam. Używaj opcji „Edytuj”

Pisze kolejna odpowiedź, ponieważ widzę że nasz wszechwiedzący admin gra sobie nadal na serwie a miał wrzucić demko! Żenada... Admin ogarka fest..jakie demko z resztą nagrywał nas czy co ? Chyba pierwsze co to powinny pójść ssy

Mogly by pojsc ss, gdyby bylo podejrzane. Ja na was patrzalem jak na innych i byliscie oczywistymi cheaterami. 

Prosze, odtworz sobie poogladaj i zobaczymy cxy bnedzxiesz dalej takiego zdania. Wyslalbym demo z minuta i akcjami, aczkolwiek mam cos z pc i cs i nie moge odtwarzac

hltv-2312022121-aim_headshot-1701548460-1701549540.zip

Edited by kenzz goat

Hahahahahahhahaha. Czyli masz dowody. CZEKAM NA NIE

Bez ssow i dema dałeś nam bana bez podstawnie. Z tego co widzę to dajesz co chwilę komuś bana. Jakiś niezły jasnowidz z ciebie

Hahahah ja mam oglądać ? A jakiego ja mam być zdania ? Chyba wiem że nie mam wh czy tam aima. Typie robi się ss rozumiesz to ? 

Nie wiem co to za format jest pliku i nie włączę tego. Proponuję ogarnąć tego admina bo psuje sam serwer. Spoko się gra a ciekawe ile osób już tak zbanował niewinnych. Z tego co widzę co chwilę lecą bany na zawsze z jego ręki. @ LOLSON Pozdro.

Edited by NBR
  • Haha 1

ty tak na serio? kilka razy pisalem o waszych akcjach i co zrobiliscie i podalem powod. Nie trzeba robic ssow only. 

Probojesz uniewinnic siebie i twojego kolege na sile.

Edited by kenzz goat

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

@ kenzz goat  @ NBR  dostaliście już ostrzeżenie za nadmierny spam.

@ UBTeam CS 1.6 proszę o rozpatrzenie tego demka.

„𝙆𝙞𝙚𝙙𝙮𝙨́ 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙮ł𝙤 𝙩𝙪 ł𝙚𝙯, 𝙖 𝙩𝙚𝙧𝙖𝙯 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙘𝙝𝙤𝙙𝙯𝙖̨ 𝙟𝙪𝙯̇ 𝙯 𝙠𝙖𝙯̇𝙙𝙖̨ 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙖̨”
xunMgKn_d.webp

odwolanie-przyjete.png

pobranyplik(1).jpg.fa20e099897d8f5223daed1a93f37c44.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania