Jump to content
「 REKRUTACJA NA STANOWISKO MODERATORA FORUM WYSTARTOWAŁA 」 ×
「 DWA LATA OD POWSTANIA PROJEKTU GAMEFUTURE.PL - DZIĘKUJEMY! 」 ×

Maraton Pisania Listów


nvy_05

Recommended Posts

Junior Admin

image.png

 

Ponawiam temat jak rok temu :serce3:

 Amnesty International, czyli międzynarodowa organizacja pozarządowa, której celem jest zapobieganie naruszeniom praw człowieka poprzez wszelkie pokojowe akcje obywatelskie. 

Co roku organizowany jest przez nich MARATON PISANIA LISTÓW. Maraton Pisania Listów to największa na świecie akcja na rzecz praw człowieka. Co roku w okolicach Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka (10 grudnia) miliony ludzi na całym świecie jednoczy siły, żeby upomnieć się o konkretne osoby, których prawa są łamane i odmienić ich los. 

Akcja trwa od 27 listopad do 10 grudnia br.  W tym roku piszemy dla 11 osób. Sprawdź i podpisz chociażby petycje w sprawie osób, którym są odbierane podstawowe prawa człowieka.

Zachęcam każdego do zapoznania się z tym i do wzięcia udziału w Maratonie Pisania Listów lub do wsparcia organizacji! 

https://maraton.amnesty.org.pl

  • Super! 2
Link to comment
Share on other sites

Prawa czlowieka odbierane sa bialym ludziom . Coraz czesciej uwazamy siebie za wrogow , poprzez dzialania politykow. Dlaczego my mamy cierpiec? Dlaczego czarni maja byc gorsi niz biali? Biali gorsi niz czarni ? Obecnie zyjemy nad debata kto lepszy , a kto gorszy. Czarni kopia ludzi na ulicach , biali reaguja slabiej  . Kazda rzecz zwiazana z rasizmem tyczy sie czarnych , a nie bialych. Co zmienia nasze glosy? Co zmieni nasz poglady gdy z gory wiemy , ze agresja jest wsrod czarnych bez konsekwencji , a biali sa za agresje przeciwna karani ? Nie da sie tego zmienic. Nic nie odmieni losu poki polityka swiata i rzadzacy sie nie zmienia , a nawet jak sie zmienia to na chwile bedzie dobrze. Zyjemy w swiecie , a nie sciemy tych bajkopisarzy i reszty politykow oraz ludzi. Przyklejajac sie do ulicy banda idiotow traci swoje zdrowie oraz szacunek innych jak i nerwy , a wszystko po to by dogodzic politykom. Nie dogodzisz ludziom , idioci robia z siebie idiotow , a drudzy szukaja wlansych wartosci w internecie. 0 poparcia dla kogokolwiek z mojej strony i eliminowac pedalstwo , eliminowac ekozjebow i eliminowac lewice.

dziekuje , pozdrawiam

 

Edited by joolz.
  • Lubię To! 2
  • Nie mam pytań 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania