Jump to content

`Joker.^^

Recommended Posts

Witam was a zarazem żegnam.

Moje odejście z prowadzenia serwer jest spowodowane dużymi problemami w swoim życiu prywatnym jak i miłosnym. Nie będę tego już przedłużał bo na prawdę już jakiś czas ciągnę na oparach. 

Od jakiegoś czasu i tak mnie zastępuje @ onajN  z @ Preston  więc nic się nie zmienia w sumie oprócz mojego oficjalnego odejścia które już trwa. Myślałem, że sobie z tym poradzę ale jak widać mnie nie ma więcej niż jestem plus wypaliłem się już. 

Dziękuje wam @ Użytkownik którzy grają na serwerze i go doceniają. Na prawdę takich graczy jak wy to szukać po całym świcie i nie starczy czasu. 

@ Admin CS 1.6 [ODD2 #1] Wam również dziękuje za tyle lat pod moją "banderolą". Byliście na dobre jak i na złe. Naprawdę pisząc ten temat mam łzy w oczach bo jednak serwer jest sorka był prowadzony pod koniec 2018r. aż do dzisiaj. Mam nadzieje, że was nigdy nie zawiodłem i będziecie mieli o mnie dobre wspomnienia orasz szacunek jakim ja was darzyłem i darze.  

Losy SERWERA.

Serwer nie będzie zamknięty. Oficjalnie postanowiłem serwer przekazać @ onajN  w jego ręce. Zawsze mi pomagał i na prawdę by wskoczył za mną w ogień a ja za nim. 

Serwer postaram się przekazać tak, żeby nie było żadnych problemów i cały czas funkcjonował. Nie zrobimy tego w kilka dni bo jest trochę pierdolenia z tym. Szacowny czas przekazania serwer to 01.01.2024r. Mam nadzieje, że pójdzie szybciej ale do tego czasu jeszcze będę kontrolował sytuacje co i jak z serwerem. 

Jeszcze raz wam dziękuje i mam nadzieje, że do zobaczenia za jakiś czas na serwerze bo na pewno będę grał jak sobie wszystko poukładam. 

Pod moją "banderolą" przegrał na serwerze 150669 OGÓŁEM GRACZY. Jesteście kochani. 

• Dziękuje! 7
  • Smutny 11

Mam nadzieję, że wszystko się u Ciebie ułoży i wrócisz silniejszy.

Trzymaj się!

• Dziękuje! 1
  • Super! 1

:dziwnykot:

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

W razie czego smialo pisz na PW.

Mam nadzieje, ze wspolpraca miedzy Nami  krotka, bo krotka przebiegla bez zadnego problemu.

Oby wszystko sie ulozylo! :HYPERSL:

• Dziękuje! 1
  • Super! 1

„𝙆𝙞𝙚𝙙𝙮𝙨́ 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙮ł𝙤 𝙩𝙪 ł𝙚𝙯, 𝙖 𝙩𝙚𝙧𝙖𝙯 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙘𝙝𝙤𝙙𝙯𝙖̨ 𝙟𝙪𝙯̇ 𝙯 𝙠𝙖𝙯̇𝙙𝙖̨ 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙖̨”
xunMgKn_d.webp

• Administrator
Admin

Pamiętaj to co Ci napisałem

Trzymaj się!

• Super! 1

image.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png 

Obys wrocil silniejszy ale gdy masz do wyboru zycie i swoje szczescie to nie ma dyskusji co wybrac. 

Trzymaj sie i wszystkiego dobrego🍺

• Super! 1

Moderator

Trzymaj się! Powodzonka w sprawach i mamy nadzieję, że jeszcze do nas wrócisz.

• Super! 1

”Uśmiechaj się, ponieważ to dezorientuje ludzi. Ponieważ to jest prostsze, niż wytłumaczenie im, co zabija cię od środka.”

☆ Joker ☆

Wspierający

Powiem tak potrzebujesz czasu na życie prywatne a nie cały czas serwery czy inne problemy związane z grą wszyscy rozumiemy że masz swoje życie prywatne i ja to rozumiem całego serca życzę ci Wszystkiego najlepszego i mam nadzieję jak nabierzesz sił to będziesz grał i spędzał czas z nami wierzę w ciebie i bardzo dziękuje za wszystko i to nie koniec świata głowa do góry i musi być w porządku nie podawaj się :) zapamiętam cię bardzo dobrze bo fajny gość z ciebie jest i  serce to włożyłeś wszystko i Gratulacje że tak się wiodło i życzę tego dalej najlepszego samych radości i spełnienia marzeń . Pozdrawiam cię i do zobaczenia :) 

Trzymaj się 

Sygnatura.png

Oby wszystko się ułożyło ! 3maj się 

3maj się, życzę Ci wszystkiego najlepszego, no i oczywiście jak wszystko się ułoży wróć do nas :HYPERSL:

Junior Admin

uzytkownik-pozegnany.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania