Jump to content

Odciął jej głowę i postawił na stole

Gdzie sa dziady?!

Recommended Posts

VIP

Odciął jej głowę i postawił na stole

Historia jak z horroru i bardzo dobrze gdyby tą fikcją pozostała, jednakże to, co opiszę w poniższym artykule, stało się naprawdę i to dosyć niedawno.

Na początek musimy przenieść się do mojej rodzinnej miejscowości, jaką jest mała wieś Szumsk. Miejscowość jest położona w woj. Mazowieckim, około 20km od Mławy. Wieś liczy około 360 mieszkańców, więc można sobie wyobrazić, że każdy każdego zna. Jednak nawet taka mała miejscowość, jaką jest Szumsk, może zaistnieć w oczach całej Polski – chodź to raczej będzie zła sława.

14 listopada bieżącego roku, czyli około tygodnia temu, dostałem wiadomość od mojej siostry na Messenger. Dowiedziałem się z niej, że pewna kobieta została zamordowana przez swojego brata. Co prawda sam fakt w sobie jest już straszny, ale takie rzeczy się zdarzają. Pomyślałem, że to dosyć chora sytuacja, jednakże powagi sprawy nadały już imiona. Siostra się mnie zapytała czy znam brata Krzysztofa, bo najprawdopodobniej to on jest sprawcą całego aktu morderstwa. Zmroziło mi krew w żyłach. Pawła, bo tak nazywa się oprawca, znałem bardzo dobrze. Można wręcz powiedzieć, że byliśmy kolegami, lecz od czasu mojej wyprowadzki, kontakt się urwał i tak pozostało.

Kilka dni później miałem już cały zarys sytuacji.

27-letni Paweł pojechał do domu swojej 47-letniej siostry, zabierając ze sobą dwa noże. W trakcie spotkania brat sprowokował kłótnię, w której to najpierw podciął gardło, a następnie dekapitował ciało. Najprawdopodobniej motywem były pieniądze, jednak Ci co znają Pawła, wiedzą, że jego głównym zainteresowaniem była jedna rzecz – narkotyki. Odciętą głowę postawił na stole, twarzą skierowaną w stronę drzwi tak, żeby pierwsza osoba, która wejdzie do domu, od razu znalazła ciało – i głowę. Pech chciał, że „odkrywcami” były 2 córki, żadna z nich nie miała nawet 16 lat .

To nie koniec całej podróży.

Morderca uciekł z miejsca zdarzenia, a dokładniej – ukradł samochód swojej martwej siostry i wyruszył w dalszą podróż. Myślicie, że jechał się gdzieś ukryć? Błąd! Paweł jedzie do Olsztyna, do swojej drugiej siostry, bynajmniej nie w odwiedziny. Na całe szczęście historia się tutaj kończy. Policja bardzo szybko zareagowała i zatrzymała Pawła, który nie był zaskoczony zatrzymaniem. Wręcz się tego spodziewał. Aktualnie czeka na rozprawę sądową w areszcie tymczasowym. Grozi mu dożywocie.

CIĄG DALSZY NIE NASTĄPI

(post dodany za zgodą @ nvy_05 )

Jeżeli chcecie więcej opowieści - takich lub fikcyjnych - dajcie znać!

• Lubię To! 4
  • Super! 1

image.png

Fajnie jest coś takiego poczytać, lubię takie opowiadania dlatego też słucham pastolektora, czekam na więcej <3
Chciałbym bardzo ujrzeć od Ciebie coś fikcyjnego, chcę poznać to jak pracuje Twoja głowa :wub:

Edited by Nigiri
  • Super! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania