Jump to content

[TS3] Tomsonek

Tomsonek

Recommended Posts

Moderator

Imię: Tomek
Doświadczenie?: Posiadam doświadczenie, ponieważ posiadałem własny serwer TeamSpeak.
Jakie masz plany na rozwój serwera po otrzymaniu rangi?: Moim głównym celem będzie promowanie serwera, aby przyciągnąć większą liczbę użytkowników. Dodatkowo planuję organizować różnego rodzaju eventy dla graczy, a także ciągle udoskonalać serwer pod względem technicznym. Będę również patrzeć na sugestie osób, które spędzają czas na serwerze, aby wiedzieć, jakie zmiany i ulepszenia wpłyną dobrze na rozwój serwera.
Czy posiadałeś podobną rangę w przeszłości?: Tak
Dlaczego Ty?: Ponieważ aktualnie nie ma osób chętnych na to stanowisko, a jestem osobą doświadczoną w prowadzeniu takiego typu serwera oraz myślę, że zawsze się przyda dodatkowa para rąk do pomocy, aktualnie mam sporo czasu wolnego, żeby się zajmować serwerem.

• Dziękuje! 1

• Administrator
Admin

Nie

12 listopada wyraziłeś chęć pomocy przy discordzie, dzisiaj minęły 2 tygodnie i kolejne podanie, twoja aktywnosc na forum nie jest duża. Kolejną kwestią mojego nie jest to, ze nawet nie jesteś adminem na serwerze głosowym TS3

image.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png 

Na nie
- Jesteś opiekunem dc, którego niedawno dostałeś
- Nie widuję cię na tsie a osoba deklarująca chęć posiadania tej rangi jednak powinna trochę czasu tam spędzić
- Mała aktywność na forum 

sygn.png

Twoja aktywność na TS3 zarówno jak i na forum jest zerowa, niedawno dostałeś rangę opiekuna Discorda, a już składasz podanie na opiekuna Teamspeaka? Z plusów jedynie doświadczenie, skoro posiadałeś własny serwer TS3 to na pewno coś potrafisz. Jednak na ten czas, na nie.

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

Zajmij się discord'em a później pomyślimy. 

giphy.gif

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

podanie-odrzucone.png

giphy.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania