Jump to content
「 REKRUTACJA NA STANOWISKO MODERATORA FORUM WYSTARTOWAŁA 」 ×
「 DWA LATA OD POWSTANIA PROJEKTU GAMEFUTURE.PL - DZIĘKUJEMY! 」 ×

[UBT CS 1.6] Mastered Ultra Instinct

Recommended Posts

Nick: Mastered Ultra Instinct
Imię: Paweł 
Link do BanID: https://banid.pl/kto?to=0:0:566289729
Link do profilu steam:  https://steamcommunity.com/profiles/76561199092845186/
Doświadczenie (w byciu UBT i rozpisywaniu demek): Kiedyś byłem już ubt, adminem jestem już któryś raz to ogarniam co nieco :D
Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Zależy od dnia, w sumie wieczorami jestem cały czas
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów: Myślę że dobre 7/10, czasami każdy się myli 
Dlaczego ty?: Zauważyłem że osoby które, się odwołują muszą sporo czasu czekać aż dostaną UB a że jest wolny slot to why not 
Czy miałeś styczność z AMXBansem?: Tak

• Dziękuje! 1
  • Super! 2

sygn.png

Kwestia 1 ,dalbym randomowe demka i ssy roznego rodzaju z edycja i bez na rozpoznanie .

2 zgadzam sie co do checi i przydatnosci w zaleznosci od punktu 1wszego. 
 3 wiecej aktywnosci na serwerze niz kilka minut w ciagu tygodnia lub miesiaca. 

Podsumowujac ,na NIE bo tylko czasami Cie widze w grze , co do opinii osobistej kazdy zasluguje na szanse ale jednak sa jakies wytyczne stadze moze lepiej sie bardziej wysilic , a pozniej zlozyc podanie? Nie mi oceniac. Fajny chlopak ale mowiac o braku aktywnosci UB , a Twoim w grze , strzelasz sobie w glowe. 
pozdrawiam i do zobaczenia na serwie

Edited by joolz.
  • Lubię To! 1

Ja na neutral nie znam umiejetnosci ale mozna dac szanse i sprawdzic i nie wiem czy to twoje jedyne konto steam na ktorym masz 500h czy jakies drugie, zawsze wiecej rak do pracy 

• Super! 1

pobranyplik(1).jpg.fa20e099897d8f5223daed1a93f37c44.jpg

Myślę, że kolega jest znakomitym adminem i nadaje się na ubt. Dodatkowo widzę że większość czasu spędza na oglądaniu graczy niż na graniu, więc widać że kolega bardziej chce iść w kierunku oceniania demek. Jak dla mnie, powinna być szansa dla tego pana ;D

• Super! 1

Jestem zdecydowanie na tak.

+ Świetnie sobie radzi już jako admin

+ Ma czujne oko co do cheaterów

+ Posiada doświadczenie na tej posadzie

:pepowow:

• Super! 1

:dziwnykot:

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

podanie-zaakceptowane.png

giphy.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania