Jump to content
「 REKRUTACJA NA STANOWISKO MODERATORA FORUM WYSTARTOWAŁA 」 ×
「 DWA LATA OD POWSTANIA PROJEKTU GAMEFUTURE.PL - DZIĘKUJEMY! 」 ×

[ONLY DD2 #2] gettexik

gettexik

Recommended Posts

Twój nick podczas gry: gettexik
Data/Godzina: przed chwilą 20:57
Serwer: DD2 #2
SteamID/IP: 5.173.61.148 // STEAM_0:1:610195537
Uzasadnienie: Dostałem bana za AIMa z demka i jestem tym faktem zdziwiony, że któryś z adminów uważa, że mam aima. Od 3 godzin praktycznie nagrywałem całą grę i tak, istnieje coś takiego jak anti obs czy jak to tam się nazywa, ale po prostu chcę jakkolwiek udowodnić, że nie mam cheatów i gram tak po prostu (poce się xD)

Może być megawrzuta? https://megawrzuta.pl/download/ab086a335e410ea315fd220d2665633b.html

aż sam sobie to obejrze, ale frajda ;D

mały edit: nie chce być niemiły, ale widzę że macie specjalnych ludzi do rozpatrzania unbanów, czemu robi to osoba która nie była na serwerze i nie widziała nigdy jak gram? Jakby sam właściciel siedzi na serwie długo i widział moje akcje i to on mógłby jakoś to skomentować czy faktycznie wygląda to na cheaty. Owszem, może być gadane coś w stylu "a skąd mamy wiedzieć czy teraz nie wbiłeś na cheatach i nie latałeś na czymś". Pss... wcześniej też takie hedziki siadały i nie było żadnej reakcji ze strony administracji, także nie wiem o co chodzi ;D

Edited by gettexik
Trzeba wtrącić swoje 5 groszy żeby to przebiegło szybko ;D
  • Lubię To! 1

• LOLSON changed the title to [ONLY DD2 #2] gettexik
43 minuty temu, gettexik napisał:

czemu robi to osoba która nie była na serwerze i nie widziała nigdy jak gram?

Po to wrzucasz demko, aby ktoś mógł sprawdzić twoją grę i za co zostałes zbanowany.
Druga sprawa, że to ja byłem adminem banującym więc ja rozpisuje twoje demko, jednak obejdzie się bez rozpiski.

Niektóre akcje u mnie wyglądały inaczej niż na Twoim demku, kwestia ustawień fps, u mnie obraz był trochę wolniejszy.

Proszę odbanować gracza.

• Lubię To! 2

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

odwolanie-przyjete.png

• Lubię To! 2

„𝙆𝙞𝙚𝙙𝙮𝙨́ 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙮ł𝙤 𝙩𝙪 ł𝙚𝙯, 𝙖 𝙩𝙚𝙧𝙖𝙯 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙘𝙝𝙤𝙙𝙯𝙖̨ 𝙟𝙪𝙯̇ 𝙯 𝙠𝙖𝙯̇𝙙𝙖̨ 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙖̨”
xunMgKn_d.webp

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania