Jump to content
「 REKRUTACJA NA STANOWISKO MODERATORA FORUM WYSTARTOWAŁA 」 ×
「 DWA LATA OD POWSTANIA PROJEKTU GAMEFUTURE.PL - DZIĘKUJEMY! 」 ×

[SERWER] Nick

xSwirek

Recommended Posts

Twój nick podczas gry: xSwirek
Data/Godzina: 2023-09-07 19:07:46
Serwer: Mirage (145.239.236.196:27105)
SteamID/IP: 

STEAM_1:0:125203834

Uzasadnienie:  Zostałem przez admina WielkiDa, za obrazę administracji. Admin jako pierwszy zaczął mnie obrażać wraz z graczem z przeciwnej drużny, gdy ja tego nie robiłem. Później po kilku wyzwiskach w moją stronę napisałem nie wulgarnie co o nim myślę, a później zostałem zbanowany na tydzień. Myślę, że ban został nadany bez powodu, gdyż sam administrator rzucał mięsem w moją stronę jako pierwszy. 

@ WielkiDa  Zapraszam z dowodami na owe wyzywiska. Masz 24h

Sygnatura.png

To tak.  Po pierwsze nie raz wyzywałeś innych adminów i graczy jak nie było żadnego admina na serwerze i dostawałeś tylko mute za to nic innego . Po drugie to tak zwyzwalem 2 razy (tak wiem nie powinno sie to zdazyc) ale nie pisałem całego wyzwiska tylko skrót  to przez to nie co chwile piszesz głupoty na chacie i do tego ze wjechałeś mi na rodzinę i nie chciałem już cię wyzywać bo nie będę się zniżał do takiego poziomu i dla tego dałem ci bana na 7dni. I tyle z mojej strony. 

A i zapomnialem dodac ze co chwile przechodzisz z teamu do teamu bo co chwile dostwalem wiadomosci od graczy.

Edited by WielkiDa

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

@ xSwirek - To nie jest twój pierwszy ban, za obrazę więc w końcu się doigrałeś.

@ WielkiDa  - Następnym razem powstrzymaj się od wyzwisk, jako admin masz dawać przykład innym, a nie obrażać graczy możesz banować, mutować, gagować. (Traktuj to jako upomnienie następne takie sytuację będą karane) 

Przechodząc to odwołania, moim zdaniem nie ma szans na zmniejszenie bana, a oto powody.

1. Zabrania się utrudniać pracę administracji w szerokim tego stwierdzenia znaczeniu.
  2. Zakaz samodzielnej zmiany drużyny
  3. Administracja wyższa zastrzega sobie prawo do zbanowania osób mogących mieć zły wpływ na serwer lub tych, które w jakikolwiek sposób zaburzają życie serwera.
  4. Zabrania się jakiegokolwiek wyzywania, poniżania, dyskryminowania oraz prowokowania innych ze względu na płeć, wiek, pochodzenie, religię, umiejętności gry* lub (czy też) nie zahaczając o wyżej wymienione przyczyny.

Polecam zapoznać się z regulaminem 

image.png

giphy.gif

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

odwolanie-odrzucone.png

giphy.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania