Jump to content
「 REKRUTACJA NA STANOWISKO MODERATORA FORUM WYSTARTOWAŁA 」 ×
「 DWA LATA OD POWSTANIA PROJEKTU GAMEFUTURE.PL - DZIĘKUJEMY! 」 ×

[OM] Bl0b

bl0b

Recommended Posts

Twój nick podczas gry: bl0b
Data/Godzina: około 15:10 18.08.2023
Serwer: ONLY MIRAGE
SteamID/IP:https://steamcommunity.com/profiles/76561199131820696/ nie wiem czy o to chodzi ale daje link do profilu
Uzasadnienie: Grałem sobie na serwisie, na poczatku na koncie glownym, noi wsumie fajnie sie gralo wiec stwierdzilem ze obczaje ceny rang typu Vip Svip. Wszedlem na strone serwera noi patrze ze ceny sa git, wiec chcialem se kupic range na tydzien, ale zobaczylem ze zeby kupic range trzeba sie zalogowac przez steama, a juz raz zostalem okradziony na konto steam przez logowanie sie przez steama, wiec zalogowalem sie przez drugie konto, ktore kiedy sluzylo mi do grania z kolegami bez prime. Mam na tym drugim koncie elegancko 102 godziny w csie, noi co i odebralem sobie testowego Svipa na jeden dzien i gralem sobie na serwerze, az nagle dostalem bana. Niestety nie wiem jaki jest powod bana, bo administrator ,,tomec,, dal mi powod bana ,,niger,, wiec ciezko stwierdzic. Zadnych cheatow nie mialem, toksyczny nie bylem nic nie robilem poprostu se gralem w gierke. Mozna prosze cos z tym zrobic?

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

@ tomec zapraszam do rozpiski.

„𝙆𝙞𝙚𝙙𝙮𝙨́ 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙮ł𝙤 𝙩𝙪 ł𝙚𝙯, 𝙖 𝙩𝙚𝙧𝙖𝙯 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙘𝙝𝙤𝙙𝙯𝙖̨ 𝙟𝙪𝙯̇ 𝙯 𝙠𝙖𝙯̇𝙙𝙖̨ 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙖̨”
xunMgKn_d.webp

• LOLSON changed the title to [OM] Bl0b
1 hour ago, LOLSON said:

@ tomec zapraszam do rozpiski.

co to znaczy do rozpiski???

LOLSON,

To znaczy, że czekaj na to aż admin rozpisze demko (akcje za które dostałeś bana)
Używaj opcji edytuj 

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

odwolanie-przyjete.png

giphy.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania