Jump to content

Zmiana jednego z 2 serwerów only mirage i VIP

Brygu

Recommended Posts

Ogólnie, tak jak napisałem w temacie, nie będę się rozpisywał za bardzo. Co do Vipa, mi osobiście nie przeszkadza, bo kupno to nie problem, ale wiele osób, które grają, nigdy nie kupi i odstrasza ich to, jak mocny jest. Proponuję jakiś lekki nerf, a to już zależne od was, jaki. (Ja osobiście nie dałbym przynajmniej broni za darmo, pistolety Granty itp., git, no i te HP za zabójstwa). Jeśli chodzi o mapy, osobiście bardzo bym chciał zobaczyć Ancienta. A jeszcze odnośnie Vipa, usunięcie np. podwójnego skoku otworzyłoby możliwość grania takich map jak Cache, bo z tym podwójnym skokiem, Cache to trochę żart.

ErRoR_#1,

Przeniosłem twój temat do odpowiedniego działu.

• Lubię To! 2

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

ONLY MIRAGE #2 Będzie przerabiany prawdopodobnie na 3mapsa, ale to jeszcze nie jest potwierdzone. (dam znać to można tam dać jakieś propozycję)

Wracając do nerfa Svipa poprawiłem go.

+8hp za ns/zeusa/kose usunąłem 

+4hp za asystę zmniejszyłem do +2hp 

max hp zmniejszyłem do 105hp 

MediShoot został zmniejszony z +40 hp na +25hp 

Jeżeli nie zauważymy poprawy postaram się go znerfić jeszcze bardziej. 

giphy.gif

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

@ Admin CS:GO [OM] Macie coś jeszcze do dodania na ten temat?

giphy.gif

HP za zabójstwa też bym usunął moim zdaniem jest to nie potrzebne skoro i tak ma się medic shota, SVIP zamiast dostawania broni za darmo moim zdaniem lepiej by było jakby svip dostawał np 1000$ co rundę co i tak by mu to dużo dało, a co do map ancienta też bym chętnie zobaczył tak samo jak i overpassa bądź inferno. Podwójny skok bym zostawił ale przy jego pozostawieniu wyrzuciłbym spadochrony ze serwera bo jednak dają one za dużą przewagę.

• Lubię To! 1
  • Super! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania