Jump to content

Odpowiedzi - Q&A JOK3R #23

JOK3R

Recommended Posts

Moderator

@ cukinia

1. Skąd pomysł na nick?: Po obejrzeniu filmu pt.Mroczny Rycerz w któym głównę role odgrywali Christian Bale – Bruce Wayne/Batman, Heath Ledger – Joker. Zwyczajnie zakochałem się w postaci Jokera i przy szukaniu jakiegoś nicku dla siebie wpadło mi do głowy, żeby taki ustawić.

2. Ulubiona osoba na forum?: Nie mogę zdradzić :D Zostańmy przy tym, że lubię każdego z osobna tak samo :)

3. Lubisz oliwki?: Raczej staram się unikać, ale same w sobie nie są jakoś mega złe.

4. Masz na coś uczulenie?:  A tak mam uczulenie, na fałszywe osoby xD A tak poważnie to na pyłki przy rozkwitaniu, objawia się to zatkanym nosem :/

5. Jaki masz znak zodiaku? Lwiątko

6. Ulubione miejsce na świecie?: Zdecydowanie jest to cała Hiszpania, podoba mi się tam dokładnie wszystko.

7. Ulubiona pora roku i dlaczego?: Lato, dużo możliwości do tego jak spędzić wolny czas. I w lato też są najlepsze burze :3

8. Film czy serial?: Aktualnie raczej jakiś film w wolnym czasie.

9. Masz jakieś motto życiowe? Odwaga nie polega na nieodczuwaniu strachu, ale na umiejętności działania mimo niego. [Shelogh Brown]

11. Lubisz brzoskwinie?: A no od czasu do czasu lubię sobie zjeść bo czemu nie 

@ Nigiri

1. Jak się czujesz w momencie odpowiadania na te pytania?: Trochę styrany po robocie, ale nie ma tragedii 
2. Jaki jest Twój ulubiony kolor? Czarny
3. Masz marzenie do którego dążysz?: Na chwilę obecną skupiam się na tym co tu i teraz, starając się nie sięgać gdzieś daleko marzeniami bo zazwyczaj kończy się to totalną porażką.
4. Jakie masz auto? Na chwilę obecną nie mam żadnego
5. Jakie jest Twoje wymarzone auto? RS 5Sportback
6. Co sądzisz o ananasie na pizzy? Co kto lubi ja osobiście nie dotknąłbym nawet kawałka.
7. Jakie kwiaty Ci się najbardziej podobają? Czarne różę
8. Jeśli miałbyś wybrać, nielimitowaną ilość gotówki a dużo znajomych to co byś wybrał? Gotówkę bo wtedy znajomi sami by się znalezli xD
9. Wolisz wyjść na imprezę czy siedzieć w ciszy i spokoju w domu? Zalezy od dnia i mojego nastroju oraz typu imprezy i osób, które tam będą.
10. Jakie jest Twoje ulubione ciasto? Karpatka
11. Palisz? Od czasu do czasu tak mimo, że odstawiłem jakiś czas temu na jakiś okres całkowicie.
12. Który okres w życiu najlepiej wspominasz? Od 2017 do marca 2019.
13. Jakie jest Twoje stanowisko na temat marihuany? Nie jestem wielkim zwolennikiem, ale też nie krytykuje osób, które od czasu do czasu zapalą dla zbicia stresu, lub do zwykłego odpoczynku.
14. Lubisz pomagać? Zawsze jak jest możliwość staram się pomagać znajomym czy też obcym ludziom. Jedynej osobie jakiej nie jestem w stanie pomóc jestem ja sam
15. Był okres w Twoim życiu że chciałeś się poddać, ale tego nie zrobiłeś? Ojj tak był w sumie do dnia dzisiejszego mam mieszane myśli w tym temacie i miewam dni w których jestem u kresu wytrzymałości.
16. Gatunek muzyczny który najbliżej jest Twemu sercu? Nie mam jakiegoś ulubionego słucham praktycznie każdego gatunku muzyki wszystko zależy od tego na co danego dnia najdzie mnie ochota
17. Masz swoją lubą? Po ostatnim związku który trwał 5lat aktualnie od 2lat jestem sam i na chwilę obecną niestety nie znalazła się kobieta, która ponownie odpaliłaby moje skamieniałe serducho.
18. Masz jakieś zwierzę? Jeśli tak, jakie? Jak się zwie? Nie mam żadnego zwierzaka
19. Jak się czujesz z faktem że DD2 się kręci? Mam nadzieję, że dalej się bedzie kręcił i praca moja jak reszty ekipy nie pójdzię na marne.
20. Lubisz tańczyć? Nie umiem tańczyć także ciężko stwierdzić 

@ Obi-Wan Kenobi

1. Dlaczego Messi? Spryt, zwinność, drbyling i strzały
2. Dlaczego Ronaldo? Drybling, spryt, strzały z dystansu
3. Dlaczego Polacy przegrali z Mołdawią? Bo są patałachami, którzy grają tylko dla kasy xD
4. Co sądzisz o Darku Szpakowskim? Najlepszy komentator sportowy, który całe życie i serducho zostawił w odbiornikach. LEGENDA
5. Realizujemy projekt ten ten?  Kwestia porządnego przemyślenia sprawy i ustalenia wszystkich szczegółów. 
6. Filipe Santosz osiągnie coś z naszymi orłami? Jeżeli zaczną się starać może i tak chociaż zbytnio się na to nie nastawiam 
7. Czy Lewy powinien kiedykolwiek zdobyć złotą piłkę?  Myślę, że 2022 o ile się w datach nie pomyliłem był jego sezonem w klubie.
8. Ktoś z Arabii wykupił Lechie Gdańsk co o tym sądzisz? Pokazuję to, że sport a dokładniej piłka nożna zeszła już na dalekie tory, kiedyś gra w piłkę to było hobby a teraz pokazuję to, że liczy się tylko kasa.
9. Kiedy zostaniesz na forum Typerem? Raczej nigdy nie znam się na tym jakoś mega dobrze, mam też mało czasu co na dłuższa metę byłoby dla mnie męczace
10. Fajne pytania? Nie narzekam na chwilę obecną xD
11. Prawdą jest, że @ Slabiutko. nie potrafi grać na DD2? Oj tak tak to prawda, większego słabiaka niż ona nigdy nie widziałem
12. FIFA, czy PES? Fifa
13. Liga Arabii, czy MLS? MLS
14. Kto wygra LM? W następnych rozgrywkach myśle, że Barcelona może mieć duże szansę o ile nie zesraja się dwa metry przed metą
15. Zmiany odnośnie linii spalonego, co o tym sądzisz? Beznadzieja do tej pory zasady piłki nożnej według mnie były o wiele lepsze.
16. #16 Kuba, był legendą cnie? Oj tak Błaszczyk robił robotę swojego czasu!
17. Najlepszy piłkarz w historii, to? Ronaldinho zdecydowanie <3
18. Czemu akurat @ GameFuture? Byłem tutaj wcześniej prowadząc DD2 zawsze wszystko przebiegało pomyślnie, jest tutaj też fajna ekipka ludzi 
19. Czemu DD2? Mod dzieciństwa 
20. A może postawicie mod PB? Może kiedyś kto wie zobaczymy jak się życie potoczy

@ Kubaa.

1. Cześć, co tam? Cześć, a nic leci powoli do przodu a u Ciebie co tam?

2. Jesteś gotowy na te pytania?  Czuję, że będzie ostro xD
3.  Dlaczego nie ma pokarmu dla psów o smaku psa? Nie mam pojęcia trzeba zapytać producentów karm.
4. Czy do zastrzelenia mima jest potrzebny tłumik?  Koniecznie nie wolno hałasować :D
5. Dlaczego dzień kończy  się o 24 a zaczyna o 00?  Tak już ktoś wymyślił a my ludzie dostosowaliśmy się do tego i żyjemy tak od setek lat
6. Dlaczego SuperMan zakładał gacie na spodnie? Bo jego spodnie były tak obcisłe, że nie miał możliwości założyć ich pod a chciał być jak inni ludzie i nosić majtasy
7. Przeciwieństwem przeciwieństwa jest? Przeciwieństwo przeciwności 

8. Czemu włazy  są okrągłe? Zeby można się było do nich wturlać 

9. Fajne te pytania nie? Yyyy.. nie

10. Czy kiedykolwiek zjadłeś wkład od długopisu?  Zdarzyło się, że gdzieś się wylał trzymajac w szkole dlugopis w zębach
11. Gdzie byłeś w tamtym tygodniu w chwili odpowiednia na te pytania? W busie byłem jechałem do siebie

12. Piłeś herbatę przez słomkę? Nie miałem przyjemności ;/

13. Masz opaleniznę? Należę do plemienia bladych twarzy  

14. Z ilu pieców jadłeś chleb? Hmm.. Z jednego 

15. Jak można nazwać katar w dwóch dziurek naraz? Dwukatar
16. Czy mogę zdjąć gips z ręki jeżeli mi przeszkadza? Zrobisz jak uważasz xD

17. Czy w czasach ciemnego średniowiecza było ciemno? Jasno było jak cholera

18. Drzwi do klasy szkolnej są wejściowe czy wyjściowe? Wejściowe a wychodzisz oknem w razie potrzeby lub przerwy
19. Czy jak ktoś był jaśnie oświecony, to świecił? Błyszczał 

20. Jak wymienić agregat w lodowce? Wymień lodówkę 

PRZEPRASZAM JESZCZE RAZ ZA OPÓŻNIENIA W ODPOWIEDZIACH!!

Nominuję @ Slabiutko.

• Lubię To! 1
  • Super! 3

”Uśmiechaj się, ponieważ to dezorientuje ludzi. Ponieważ to jest prostsze, niż wytłumaczenie im, co zabija cię od środka.”

☆ Joker ☆

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania