Jump to content
「 REKRUTACJA NA STANOWISKO MODERATORA FORUM WYSTARTOWAŁA 」 ×
「 DWA LATA OD POWSTANIA PROJEKTU GAMEFUTURE.PL - DZIĘKUJEMY! 」 ×

[BASEBUILDER] Podanie na admina Sawney

Saw

Recommended Posts

Nick: Saw
Imię: Filip
Doświadczenie:  Ogólnie doświadczenie w basebuilder mam dobre ale zapomniałem niektórych kamp jak się przechodzi/buduje szczególnie bazy na getpos ale ludzie niektórzy są na tyle mili że mi przypominają bądź uczą niektórych baz a z kampami które umiem to ludzie nie potrafią niektórzy przejść łatwej kampy ale nie mam do nich problemu bo mogą się dopiero uczyć grać w ten tryb ale tacy zaawansowani gracze to troche dziwne ale możliwe dla paru osób że to przez damage zadawany i nie mogą zdążyć ale nie każdy ma monety na HP więc też nie mam do niczego problemu. A co do doświadczenia administratora to kiedyś już byłem administratorem (jeśli kogoś interesuje to zostałem wyrzucony przez czas nie grania poprzez błędy CS:GO i nie mogłem go odpalić) i dużo komend pamiętam ale najbardziej pomocne jest pod komendą "!pomoc" i przycisk "5" gdzie są rozpisane wszystkie bindy i przede wszystkim bindy dla administratorów i dobrze że cos takiego jest bo zapomniałem komendy na noclipa oraz dla graczy jest to bardzo pomocne że jest ta komenda z bindami paru rzeczy zapomniałem ale w swoim czasie przypomnę sobię wszystko.

Znajomość SM 0/10: jak grałem cały czas w cs to jakoś 8/10 a teraz po takim długim czasie nie grania to możliwe że z 6,7/10

Dlaczego chcesz zostać adminem?: Byłem już tu raz adminem pare osób mnie może pamięta ale głównym powodem jest to że czasami jak wchodze na serwer, spawnuje się i widzę jak zombiak jest w bazie budowniczego i on go nie zabija to mam ochotę coś rozwalić czasami a raczej nie tylko mnie to denerwuje ale nie wiem albo jeszcze czasami ale to się rzadko zdarza jak ludzie budują kwadrat/trójkąt lub jakiś inny kształt i chodzą po nim podczas przeładowania a ktoś może już wszedł ale nie wiedział bo osoba blokuje i rusza się dalej i nie może znajść oraz kolejnym powodem jest to jak niektórzy wyzywają gry grają a nie ma administratora to prawda że Kely wchodzi gdy ktoś mu napiszę dc/steam lub gdzieś indziej albo jak osoba wcześniej (10.07.2023 podałem datę bo ktoś może myśleć że w dniu w którym czyta zostało to powiedziane co było) ludzie mówią przez mikrofon słowa które mówi się na czarnoskórych a nie będę ich tutaj pisał.

Link do profilu Steam:  https://steamcommunity.com/id/sawneyowy/
Link od GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Saw/145.239.239.225:29780/

Można usunąć ten temat bo przez przypadek dwa razy kliknąłem @ LOLSON @ Kubaa.

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

temat-archiwum.png

„𝙆𝙞𝙚𝙙𝙮𝙨́ 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙮ł𝙤 𝙩𝙪 ł𝙚𝙯, 𝙖 𝙩𝙚𝙧𝙖𝙯 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙘𝙝𝙤𝙙𝙯𝙖̨ 𝙟𝙪𝙯̇ 𝙯 𝙠𝙖𝙯̇𝙙𝙖̨ 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙖̨”
xunMgKn_d.webp

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania