Jump to content
「 ZBIÓRKA NA OPŁATY GAMEFUTURE.PL 」 ×

[ZAMKNIĘTY]Skarga koperszef

Devvii

Recommended Posts

Nick: Koperszef i rochertinsto
Data: 01.08.2022 // 22.30
Dowód: Demko ( Rozpiska ) LINK: https://o20a.gotv.pro/srv52560/auto0-20220801-223800-1131512232-de_mirage-_____________Katujemy.eu_-__GameFuture.pl______Mirage_______TR128___NOWE_SKINY___KONKURS_O_SKINY____knifes__gloves__freevip_.dem.zip

14:50 + ( Koper przepuszcza specjalnie swojego kolegę, później w bsie bez reakcji. A pan rocher zgrywa  pacana przed innymi ),

16:09 + ( Nie sprawdził sobie mida a ni nic i dal info bez zastanowienia się "To będzie B" +++ "3 na B słyszę"? ),

16:27 +/- ( Rocher po przez swój mikrofon wydaje różne dźwięki ),

22:18 ++ ( Koper podkłada pakę poszło info na DC / TS3 i Rocher przyszedł sobie ja rozbroić, na dodatek zgrywają głupa przed innymi),

23:02 +/- ( Nie widział typa choć o nim wiedział? I chciał go skosować ),

23:10 + ( @MR.GINOpowiedział cytuje "Zamknij pysk" jak wiadomo już to było irytujące po czym koper zaczął wyzywać gracza @MR.GINO ),

27:47 +++ ( No totalna kpina z jego strony. Znowu plantuje pakę przy Rocher i już banana na buzi ma ze jego kolega może rozbroić pakę ).

Jak wiadomo mogę, znaleźć więcej dowodów. Prawdę mówiąc to nie jest jego pierwsza taka sytuacja. Już wielokrotnie był banowany / mutowany.

Jeśli to nie są wystarczające dowody proszę nie zamykać tego tematu tylko dać mi  znać a ja rozpisze kolejne demka 🙂

Świadkowie: @MR.GINO
Uzasadnienie:

Witam, otóż ja i @MR.GINO mamy pewny problem z danymi graczami. Koperszef wyzywa każdego na serwerze i ze swoim kolegą trollują gierkę. Koper podkłada pakę a rochertinsto sobie ją rozbraja.

Nie jest to ich pierwszy taki wybryk i zapewniam, ze na większości demek będzie to samo. Mam nadzieje, ze właściciele wyciągną konsekwencje przeciwko im.

SteamID:

Koper: STEAM_1:1:484444715

Rocher: STEAM_1:1:462054504

// PS: Dziękuje za poświęcony czas. Pozdrawiam Devvii i @MR.GINO

Edited by Devvii

image.gif.fce86d28b7f2104f20c65a45eb68159c.gif

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

Obaj panowie zbanowani na 5 dni. 
Dziękujemy za złożenie skargi! 

• Dziękuje! 1
  • Haha 1

„𝙆𝙞𝙚𝙙𝙮𝙨́ 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙮ł𝙤 𝙩𝙪 ł𝙚𝙯, 𝙖 𝙩𝙚𝙧𝙖𝙯 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙘𝙝𝙤𝙙𝙯𝙖̨ 𝙟𝙪𝙯̇ 𝙯 𝙠𝙖𝙯̇𝙙𝙖̨ 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙖̨”
xunMgKn_d.webp

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

tematzamkniety.png.84ad56cef8328ce1b56eaaca865becf1.png

„𝙆𝙞𝙚𝙙𝙮𝙨́ 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙮ł𝙤 𝙩𝙪 ł𝙚𝙯, 𝙖 𝙩𝙚𝙧𝙖𝙯 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙘𝙝𝙤𝙙𝙯𝙖̨ 𝙟𝙪𝙯̇ 𝙯 𝙠𝙖𝙯̇𝙙𝙖̨ 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙖̨”
xunMgKn_d.webp

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania