Jump to content
「 REKRUTACJA NA STANOWISKO MODERATORA FORUM WYSTARTOWAŁA 」 ×
「 DWA LATA OD POWSTANIA PROJEKTU GAMEFUTURE.PL - DZIĘKUJEMY! 」 ×

Recommended Posts

Witam wszystkich zebranych. 

Wychodzę z propozycją zrobienia turnieju w trybie 5v5 (o na przykład sVipy )
Założeniem tego turnieju ma na celu zróżnicowanie rozgrywki na serwerze niż granie na tylko jednej mapie i z większą ilością graczy :P. Dla dużej większości graczy będzie to coś nowego z czym obstawiam nie mieli styczności i może to być świetna rozrywka i odskocznia od codziennego grania tego samego :D 
Uważam że, będzie to fajny sprawdzian dla każdego i sprawdzenie swoich umiejętności w zupełnie innym stylu gry :D  
Jeśli byliby chętni wzięcia udziału w takim turnieju to zapraszam do wyrażenia swojej opinii poniżej i dodać swoje pomysły B) 

*DODATKOWA UWAGA- Proszę o zmienienie smokow na takie przez które nie będzie nic widać albo ich całkowite usunięcie. :DDD

Edited by Mastered Ultra Instinct
  • Lubię To! 3
  • Super! 2

sygn.png

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

Jeżeli będą osoby chętne i się uzbiera kilka drużyn, to jestem na tak.

16 minut temu, Mastered Ultra Instinct napisał:

*DODATKOWA UWAGA- Proszę o zmienienie smokow na takie przez które nie będzie nic widać albo ich całkowite usunięcie. :DDD

Oj tak +1 

• Lubię To! 3

giphy.gif

Ogólnie wolałbym być widownią takowego turnieju, jednakże jak będzie brakować osób mogę i ja wziąć udział.

Jestem za! 

• Lubię To! 3

Moderator

Tak jak pisałem na grupie jeżeli uzbiera się minimum 4 które zagrają w tym turnieju będę za.

• Lubię To! 2

”Uśmiechaj się, ponieważ to dezorientuje ludzi. Ponieważ to jest prostsze, niż wytłumaczenie im, co zabija cię od środka.”

☆ Joker ☆

mega super pomysł psiapsi! jestem na tak

• Lubię To! 2
  • Super! 1

:dziwnykot:

Jestem jak najbardziej na tak ! 

Dodatkowo proponowałbym zorganizować jakiś turniej z czasem 1vs1 aim_map.

• Lubię To! 3

Jeżeli znajdą się chętni, no i te minimum 4 zespoły będą tak jak joker wam napisał to luzz można myśleć i również będą za.

• Lubię To! 3

Jak najbardziej na tak, pod warunkiem że znajdą się chętni wśród graczy. Pomysł z turniejem 1vs1 na aim mapach również świetny :)

• Lubię To! 3

Zasłużony

Oczywiście że tak, team km was rozjeździe B)

• Lubię To! 2
  • Super! 2

"A ja dzisiaj już nie usnę, bo nie ma Cię tutaj"

eloelosygnatura.png.ce4a9049350d3204ce8a615cf25fe838.png.370d80c95910ce247db0750f562f393d.png

Mogę zagrać aby pomoc wam w promocji sieci.

Tylko na czas rozgrywki musielibyscie diametrialnie zmienic cfg serwera. Nie wiem wgrac ten z Fastcup na przyklad. Granie 5 v 5 na obecnym cfg gdzie mozna scroolowac gdzie widac przez smoke są bez sensu :)

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

Jeżeli zbierze się odpowiednia ilość osób jesteśmy w stanie taki mini turniej zorganizować.

Mowa tu o min. 4 drużynach. 

„𝙆𝙞𝙚𝙙𝙮𝙨́ 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙮ł𝙤 𝙩𝙪 ł𝙚𝙯, 𝙖 𝙩𝙚𝙧𝙖𝙯 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙘𝙝𝙤𝙙𝙯𝙖̨ 𝙟𝙪𝙯̇ 𝙯 𝙠𝙖𝙯̇𝙙𝙖̨ 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙖̨”
xunMgKn_d.webp

• 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania