Jump to content
「 REKRUTACJA NA STANOWISKO MODERATORA FORUM WYSTARTOWAŁA 」 ×
「 DWA LATA OD POWSTANIA PROJEKTU GAMEFUTURE.PL - DZIĘKUJEMY! 」 ×

*33 Ciekawostka

Japoniec

Recommended Posts

Hyundai e-Corner - nowy system parkowania i nie tylko

Nowy system Hyundai e-Corner który został zaprezentowany przez markę Hyundai pomagać nam będzie w zaparkowaniu samochodu i nie tylko. 

Hyundai e-Corner pozwala na obrót wszystkich czterech kół. Kierowca może sterować wszystkimi kołami lub tylko wybranej osi. Pozwalają na to wbudowane w koła silniki elektryczne. Każde koło ma możliwość skrętu o 90 stopni,
przez co auto w miejscu może obrócić się o 180 stopni. 

hyundai-e-corner-autobaza.jpg.054a1f975d679b1ba2343d9541a532db.jpg

Ów system zapewnia nam proste parkowanie równoległe, łatwiejsze zawracanie, łatwiejsze parkowanie prostopadłe oraz łatwiejsze wyprzedzanie po drogach wielopasmowych. 

Hyundai ma ambitne plany i uważa, że system zadebiutuje już w 2025 roku, w seryjnie produkowanych samochodach z serii Ioniq oraz w SUV'ach.

• Lubię To! 2
  • Super! 1
  • Nie mam pytań 1

Moderator

Masakra jak to już technologia wjeżdża, że coś takiego robią ludzie 😅 Coś czuję, że za kilka lub kilkanaście lat będę latające samochody xd

• Super! 1

”Uśmiechaj się, ponieważ to dezorientuje ludzi. Ponieważ to jest prostsze, niż wytłumaczenie im, co zabija cię od środka.”

☆ Joker ☆

Wspierający

Ciekawe, tymczasem ja i mój passat b5

• Super! 1

image.jpeg.4fbea33e8c7d15f3e3b9412421981454.jpeg

Wspierający

To jest po prostu robienie z ludzi debili, nawet parkować sami nie będą potrafili, bo samochód zrobi to za nich, przesada duża. 

• Lubię To! 1
  • Super! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania