Jump to content

[UBT CS 1.6] JOK3R

JOK3R

Recommended Posts

Moderator

Wymagania

- Znajomość ortografii +1
- Staż na forum min. 14dni +1 
- Posiadane 35 postów +1 
- Znajomość regulaminu +1 
- Minimum 16 lat +1 
- Brak ostrzeżeń na forum +1 
- Platforma Steam bez blokad. (Blokada na CSGO wyjaśniona z właścicielem)
- Doświadczenie w rozpisywaniu demek +1 
- Minimum 750h w CS 1.6 +1 

Wzór

Nick:  JOK3R
Imię: Adrian
Link do BanID:  https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:448057665
Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/Jok3ro
Doświadczenie (w byciu UBT i rozpisywaniu demek): Doświadczenie posiadam byłem wielokrotnie członkiem UBTeam oraz opiekunem tej grupy także praca z demkami czy screenami nie jest mi obca.
Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: W zależności od moich obowiązków, ale minimum 2 lub 3 godziny jestem w stanie w ciągu dnia poświęcić na forum.
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów: Jest na poziomie bardzo dobrym jako, że prawie codziennie mam doczynienia z takowymi graczami prowadząc własny serwer.
Dlaczego ty?: Powstał serwer DD2 i myślę, że przyda się doświadczona osoba na to stanowisko do rozpatrywania demek czy też screenów. Może na chwilę obecną nie ma wiele pracy, ale widząc jak serwer de_dust pnie się ku górze myślę, że to kwestia dni. Ponadto jestem osobą która potrafi prawidłowo ocenić spalonego gracza jak i starannie przykładam się do swoich obowiązków.
Czy miałeś styczność z AMXBansem?: Oczywiście, że tak w sumie w dalszym ciągu go mam prowadząc serwer i wiem co i jak tam wygląda.

• Lubię To! 3
  • Super! 3

”Uśmiechaj się, ponieważ to dezorientuje ludzi. Ponieważ to jest prostsze, niż wytłumaczenie im, co zabija cię od środka.”

☆ Joker ☆

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

podanie-zaakceptowane.png

• Super! 1

giphy.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania