Jump to content

Nietypowe święto #19

nvy_05

Recommended Posts

Junior Admin

18 czerwca

ᴍɪᴇ̨ᴅᴢʏɴᴀʀᴏᴅᴏᴡʏ ᴅᴢɪᴇɴ́ sᴜsʜɪ

Sushi to jedno z najbardziej popularnych dań pochodzących z Japonii. Potrawa ta zdobyła popularność na całym świecie ze względu na swoje wyrafinowane smaki, elegancką prezentację i bogatą historię.

Sushi to połączenie delikatnego ryżu gotowanego w occie ryżowym z różnymi składnikami, takimi jak surowe ryby, owoce morza, warzywa czy jajka. Sushi jest często kojarzone z surowymi rybami, ale istnieje wiele różnych odmian tej potrawy, które dostosowują się do preferencji smakowych różnych osób.

Historia sushi sięga setek lat wstecz i początkowo było to danie, które powstawało w celu przechowywania ryb w soli i fermentacji ryżu.

image.jpeg

A wy lubicie sushi? Jakie trafiają najbardziej w wasze kubki smakowe?

źródło

• Dziękuje! 1

Lubię sushi, jak mój nickname wskazuje nigiri jest moim ulubionym rodzajem sushi, a zwłaszcza z łososiem :wub:

Edited by Nigiri
  • Lubię To! 1
  • Super! 1

kocham sushi, najbardziej futomaki z grillowanym łososiem 

• Lubię To! 1
  • Super! 2

:dziwnykot:

Moderator

Jadłem ze dwa lub trzy razy i szczerze mogę powiedzieć, że żadnego szału na mnie nie wzbudziło.

Wiadomo są sympatycy tej potrawy i jeżeli im smakuje to nic tylko życzyć smacznego! ;)

• Lubię To! 1
  • Super! 1

”Uśmiechaj się, ponieważ to dezorientuje ludzi. Ponieważ to jest prostsze, niż wytłumaczenie im, co zabija cię od środka.”

☆ Joker ☆

koham sushi:wub:

top to z krewetks w tempurze i z surowym tuńczykiem/łososiem 

Edited by Caroline
  • Lubię To! 1
  • Super! 1

image.gif.086433ff791208bee7e1831a83f35e44.gif
𝐒𝐭𝐞𝐚𝐦                  Carolinæ#9602

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania