Jump to content

*351 - Pytanie dnia

GameFuture.pl

Recommended Posts

• BOT GameFuture.pl

pytanie.png
Co sądzisz o karze śmierci za najgorsze przestępstwa? Czy według Ciebie powinna ona funkcjonować w Polsce?

• Super! 1

raczej jestem na nie

po 1 nie zawsze osoba siedząca w więzieniu faktycznie popełniła te zbrodnię, było już mnóstwo przypadków gdzie wsadzili do więzienia niewinną osobę 

po 2 jeśli w więzieniu siedzi osoba winna, to powinna cierpieć w nim jak najdłużej, bo uśmiercenie dałoby jej tak naprawdę pewnego rodzaju wolność 

• Super! 3

:dziwnykot:

Jestem na tak i na nie. 

Na tak z takiego względu że jeżeli faktycznie istnieje piekło i niebo, to za tą najgorszą zbrodnię będzie się męczył w piekle.

Na nie z tego względu że jeżeli ktoś jest niewinny to sędzia wydający wyrok śmierci najprawdopodobniej uniknie konsekwencji które wg. mnie powinny być takie same, czyli wyrok śmierci żeby było po równo.

• Super! 2

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

Moim zdaniem powinna

Jeżeli są niepodważalne dowodny na jego/jej winę to tak szkoda pieniędzy na utrzymywanie takiej osoby.

• Super! 2

giphy.gif

Zasłużony
4 godziny temu, cukinia napisał:

raczej jestem na nie

po 1 nie zawsze osoba siedząca w więzieniu faktycznie popełniła te zbrodnię, było już mnóstwo przypadków gdzie wsadzili do więzienia niewinną osobę 

po 2 jeśli w więzieniu siedzi osoba winna, to powinna cierpieć w nim jak najdłużej, bo uśmiercenie dałoby jej tak naprawdę pewnego rodzaju wolność 

Podpisuję się pod tym, ale niektórym osobom to łeb ukręcić :D

• Super! 2

"A ja dzisiaj już nie usnę, bo nie ma Cię tutaj"

eloelosygnatura.png.ce4a9049350d3204ce8a615cf25fe838.png.370d80c95910ce247db0750f562f393d.png

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

Tak powinna w jakimś stopniu przyczyniłoby się to do zmniejszenia ilości przestępstw. 

• Super! 2

„𝙆𝙞𝙚𝙙𝙮𝙨́ 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙮ł𝙤 𝙩𝙪 ł𝙚𝙯, 𝙖 𝙩𝙚𝙧𝙖𝙯 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙘𝙝𝙤𝙙𝙯𝙖̨ 𝙟𝙪𝙯̇ 𝙯 𝙠𝙖𝙯̇𝙙𝙖̨ 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙖̨”
xunMgKn_d.webp

Jestem za, aczkolwiek tylko w naprawde cięzkich przestępstwach i tylko jak 100% pewność ze to ta osoba

• Super! 2

Sygnatura.png

• Administrator
Admin
6 godzin temu, cukinia napisał:

raczej jestem na nie

Również jestem za tym.

• Super! 2

image.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png 

Powinna być jak najbardziej dla ludzi (ludźmi bym ich nie nazywal ) którzy katują ma śmierć własne dzieci gwałcicieli itd 

• Super! 2

• Gazik locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania