Jump to content

skargunia <3

ScreamYY

Recommended Posts

Nick:oizen
Data i godzina:16:51
Dowód:14;32 minuta slychac tylko moj glos nie widac cztu tt dlatego swiadkowie sie wypowiedza <3

Serwer:Only Mirage#1
Świadkowie:Reasty i cala druzyna terro
Uzasadnienie:A wiec tak siedzielismy sobie na serwerze byly smiechy hihy i nagle ten owy admin napisal do mnie ze fajnie bedzie jak zamkniesz pizde czy cos takiego na poczatku myslalem ze to dla jaj wiec powiedzialem mu ssij, najpierw dostalem muta,potem cos tam napisal ze pa tera napisalem do niego ssij jeszcze raz dostalem knebla po czym napisal bedziesz cos jeszcze szczekal piesku napisalem mu na u@ ze jest przyjebany to dostalem bana za spam na u@ nie pozdrawiam

Edited by ScreamYY
  • Lubię To! 1
  • Haha 3

Dobry wieczór :) 

Widzę ze zostałem wspomniany w temacie także się wypowiem.

Sytuacja wyszła troszkę spod kontroli, ja osobiście myślałem że to zwykłe przepychanki słowne jak koledzy...

Ja rozumiem że ktoś może się zdenerwować czy coś odpowiedzieć. Ale idzie to zrobić w normalny sposób i z kulturą przede wszystkim...

A tutaj ewidentnie ciężki przypadek się trafił i nie powstrzymał emocji po prostu z czego wynikła ta ''Gównoburza''

Nie polecam pokazywać wyższości swojego stanowiska bo nie jesteś nietykalny.  Upokarzanie graczy typu ''będziesz coś jeszcze szczekał piesku?'' jest niedopuszczalne.

Ja osobiście nie mam nic do oizlana i mam nadzieje że nie weźmie moich słów do siebie :) 

@Caroline

• Lubię To! 1

No hej;)
Na demku nie było widać chatu w tt ale jeśli świadkowie, a raczej świadek, który jest nowym adminem tak twierdzi to nie pozostaje nic innego jak degradacja @ oizlan i silence na 48h dla @ ScreamYY
Tak jak napisał wyżej @ ReastY zachowanie tego typu nie jest dopuszczalne na adminie. Rzeczywiście zawsze można sobie "smieszkowac", bo czemu nie ale jeśli przeradza się to w taka "gównoburze" to najlepiej opanować emocje. Jak dla mnie sprawa zamknięta. 
pozdrawiammm:UmPikaOla:

Edited by Caroline
  • Lubię To! 1
  • Super! 1

image.gif.086433ff791208bee7e1831a83f35e44.gif
𝐒𝐭𝐞𝐚𝐦                  Carolinæ#9602

skarga-przyjeta.png

Sygnatura.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania