Jump to content

[Moderator] `KenSiaK

Recommended Posts

Nick: @ `KenSiaK
Doświadczenie: Miałem okazję pełnić te stanowisko dwa razy, myślę że mam całkiem dobre doświadczenie.
Czy używałeś kiedyś Panelu Moderatora?: Tak, wiele razy.
Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum?: Ja na forum jestem praktycznie codziennie, więc spokojnie cały dzień.
Dlaczego ty?(rozpisz się!): Dlatego że byłem nie raz moderatorem i znam się na tym. Dużo czasu spędzam na komputerze i mam dobrą aktywność na forum. Jestem osobą odpowiedzialną, bezkonfliktową, przyjazny dla wszystkich. Nie ma ze mną żadnych problemów, jestem bezstronny oraz mam chęć pomocy na forum :).

Edited by `KenSiaK
  • Lubię To! 4

Steam

• Administrator
Admin

Aktywność na forum w jakimś stopniu jest, wymagania w większym stopniu są spełnione. Odrzuca mnie jedynie fakt, ze pełniłeś funkcje Multi - Admina i zrezygnowałeś po dwóch tygodniach. 
W chwili obecnej nie jestem w stanie stwierdzić czy jestem na tak, czy na nie. 
Poczekamy na oceny innych. 

• Lubię To! 2
  • Super! 1

image.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png 

Mam dosyć mieszane uczucia. 

Jesteś dosyć aktywny oraz spełniasz wymagania. Na plus jest również to, że na bieżąco wrzucasz newsy ze steama. Jednak tak jak wspomniał Kuba, mam dystans przez to, że po jakichś 2 tygodniach zrezygnowałeś z Multi Admina.

Jestem za okresem próbnym.

• Super! 2

:dziwnykot:

Zasłużony

Neutral ale bardziej na nie, nic do Ciebie nie mam, ale no ta akcja z tą rezygnacją to nah trochę, aktywny jesteś, pracuj nad sobą i będzie G

Pozdro bez

• Super! 1

"A ja dzisiaj już nie usnę, bo nie ma Cię tutaj"

eloelosygnatura.png.ce4a9049350d3204ce8a615cf25fe838.png.370d80c95910ce247db0750f562f393d.png

• Administrator
Admin

Nie mam o co przyczepić się również w twoim podaniu, estetyka jest zachowana, doświadczenie jest. Aczkolwiek bardzo odpycha mnie twoja rezygnacja. Potrzebuje osoby, która nie zrezygnuje z funkcji moderatora po miesiącu, czy tez dwóch. Spróbuj ponownie w następnej rekrutacji i pokaż, że możemy Ci zaufać. 

• Super! 1

image.png

• Administrator
Admin

podanie-odrzucone.png

image.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania