Jump to content
「 ZBIÓRKA NA OPŁATY GAMEFUTURE.PL 」 ×

[ZAMKNIĘTY]Netflix

Fuhrer

Recommended Posts

CHEJ CHEJ CHEJ czy ma ktoś netflixa i mógłbym się podpiąć do konta? Oczywiście dokładając się ;> 

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

W punkcie 4.2 regulaminu widnieje zapis: „Serwis Netflix oraz wszelkie treści, do których dostęp następuje przy jego użyciu, są przeznaczone wyłącznie do niekomercyjnego użytku osobistego i nie mogą być udostępniane żadnym osobom, które nie mieszkają z użytkownikiem w gospodarstwie domowym

Namierzają przez IP i jest jakaś kara chyba z 2k. 

Słyszałem taką historię, że to prawda jest.

• Lubię To! 1

giphy.gif

Zasłużony
5 minut temu, ErRoR_1 napisał:

W punkcie 4.2 regulaminu widnieje zapis: „Serwis Netflix oraz wszelkie treści, do których dostęp następuje przy jego użyciu, są przeznaczone wyłącznie do niekomercyjnego użytku osobistego i nie mogą być udostępniane żadnym osobom, które nie mieszkają z użytkownikiem w gospodarstwie domowym

Ta, ja od 3 lat z całą rodziną się dziele (jedni mieszkają w Rzeszowie, inni za itd.) i jakoś problemu nie było nigdy xd

Co do tematu, dałbym gdybym pamiętał pasy do konta, mogę disney+ pożyczyć, jest 100 x lepszy od netflixa aktualnie 😜

"A ja dzisiaj już nie usnę, bo nie ma Cię tutaj"

eloelosygnatura.png.ce4a9049350d3204ce8a615cf25fe838.png.370d80c95910ce247db0750f562f393d.png

Godzinę temu, ErRoR_1 napisał:

chyba tak średnio to ogarniają bo przez kilka lat żerowałam na netflixie brata który mieszkał jakoś 200 km ode mnie i nic się nie działo xD

• Lubię To! 1

:dziwnykot:

Generalnie netflix miał to wprowadzić w tym roku dopiero, ale chyba zapomnieli XD wiem, że ludzie nadal tak korzystają xd więc miałby ktoś? 

ErRoR_#1,

Napisz na pw

• 3 weeks later...
  • Właściciel
WŁAŚCICIEL

tematzamkniety.png.84ad56cef8328ce1b56eaaca865becf1.png

giphy.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania