Jump to content

Odwolanie do bana

Recommended Posts

Twój nick podczas gry: władziu
Data/Godzina: nie wiem dokładnie bo nie było mnie w domu przez dwa dni 
Serwer: only mirage
SteamID/IP: 76561199488825103
Uzasadnienie: Witam odwołuje się do perm bana, wchodzę na serwer przed mm lub fc na rozgrzanie sie trochę pogram i spadam i nie wiem jakim cudem ja dostaje bana? Mialem przerwę od grania bo mialem wyjazd 2 dniowy przyjeżdzam chce się rozgrzać a niestety nie moge. Proszę o ub

• Właściciel
WŁAŚCICIEL
  • Lubię To! 1

„𝙆𝙞𝙚𝙙𝙮𝙨́ 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙮ł𝙤 𝙩𝙪 ł𝙚𝙯, 𝙖 𝙩𝙚𝙧𝙖𝙯 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙘𝙝𝙤𝙙𝙯𝙖̨ 𝙟𝙪𝙯̇ 𝙯 𝙠𝙖𝙯̇𝙙𝙖̨ 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙖̨”
xunMgKn_d.webp

Link do demka:https://o20a.gotv.pro/srv52560/auto0-20230518-130142-1187875783-de_mirage-_________________MIRAGE_____GameFuture.pl______TR128_______RESET_06.05.2023___NIGHTVIP_20-09____knife__glove__freevip_.dem.zip

A wiec już ci wyjasniam dlaczego zostales zbanowany za wh

Runda 16 (czas 17:14 nie miałes prawa wiedziec o przeciwniku w tym miejscu i zaczales idealnie skanowac w to miejsce gdzie on stal bez zadnego infa, za kazdym razem jestes wcelowany w to miejsce gdzie stoi przeciwnik)

Runda 18 (czas 18:55 ewidentnie widac ze specjalnie rzucasz smoke by tylko przez niego scanowac a na dodatek za smoke jest sciana ktorej nie da sie przeskanowac samym ak, caly czas wiesz gdzie jest przeciwnik)

Runda 18 (czas 19:07 scanujesz prosto w glowe przez sciane ktorej nie da sie scanowac samym ak sytuacja podoba do wczesniejszej lecz bez smoke)

Runda 19 (czas 20;27 kolejne celne scanowanie przeciwnika pod drewnem kazdy kolejny strzal jest celny ewidente wh)

Runda 22 (czas 23:14 na zalaczonym momencie widac jak idealnie scanujesz pozycje przeciwnika nie hamujac sie przy tym)

Runda 22 (czas 23:40 dokladnie wiesz gdzie uciekl przeciwnik nie sprawdzajac przy tym zadnej innej pozycji odrazu wychodzisz na niego wcelowany)

Runda 22 (czas 24:00 wiesz ze przeciwnik jest w kuchni i sie w nia wcelowales ale przecwinik jednak uciekl z kuchni o czym nie mogles wiedziec i odrazu ruszyles mu na plecy gdy tylko skonczyl patrzec kuchnie)

• Lubię To! 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania