Jump to content

[ONLY MIRAGE] MKL GameFuture.pl

MKL2137

Recommended Posts

Twój nick podczas gry: MKL GameFuture.pl
Data/Godzina: 19:30
Serwer: [ONLY MIRAGE]
SteamID/IP: 76561199036554643
Uzasadnienie: Witam Grałem na serwerze jak codziennie i nagle dostaje bana za bardzo nie wiem za co zostało mi jedynie napisane ze za WH jeżeli mogę jakąś demke lub wyjaśnienie za co będę wdzieczny

image.png

Edited by MKL2137

• MKL2137 changed the title to [ONLY MIRAGE] MKL GameFuture.pl

3-8 tu byl jedynie dziwny strzał w okno idealnie w rywala

3-9 no to bylo dziwnie bo myślał ze przeciwnik wyszedł na schody a pięknie idealnie strzelał w ścianę idealnie tam gdzie byl rywal

4-11 dziwnie w tej rudzie strzelał po ścianach i dziwnym trafem byli tam rywale

6-12 nie sprawdził nic side i odrazu byl wcelowany w schody tam gdzie byl rywal

7-15 strzelał przez tego smoke idealnie trafiał plus rywal byl na krześle i idealnie po nim przejechał po ścianie

9-15 nie wiem czy tylko mi się zdaje ale nie pikną na okno bo byl rywal na short

https://o20a.gotv.pro/srv52560/auto0-20230512-190105-1984648442-de_mirage-_________________MIRAGE_____GameFuture.pl______TR128_______RESET_06.05.2023___NIGHTVIP_20-09____knife__glove__freevip_.dem.zip

Gazik,

Wyślij link do demka, żeby ubt mogło sprawdzić :D

3-8 tu byl jedynie dziwny strzał w okno idealnie w rywala - 15:06 +B

3-9 no to bylo dziwnie bo myślał ze przeciwnik wyszedł na schody a pięknie idealnie strzelał w ścianę idealnie tam gdzie byl  rywal - 16:36 +B, 16:49 +B, 17:07 +B

4-11 dziwnie w tej rudzie strzelał po ścianach i dziwnym trafem byli tam rywale 21:38 +B nie wiesz o nim, a strzelasz perfekcyjnie przez sciane w niego, 21:45 +B pre fire, 22:10 +B skanujesz przez sciane chłopa, nawet nie probujesz się z tym kryć, 

6-12 nie sprawdził nic side i odrazu byl wcelowany w schody tam gdzie byl rywal - 25:24 +B idealnie na głowe przez sciane nakierowałeś sobie, 

7-15 strzelał przez tego smoke idealnie trafiał plus rywal byl na krześle i idealnie po nim przejechał po ścianie - 30:35 +B, 30:41 +B xD, 

9-15 nie wiem czy tylko mi się zdaje ale nie pikną na okno bo byl rywal na short - 30:10 celownik do góry przez ciebie zauważyłeś, że wcelowany i nagle zawrotka, żeby A patrzeć

Ogólnie masz strasznie dziwne ruchy myszką, przez cały mecz widać jak patrzysz przez ściany, gdzie są przeciwnicy. 

• Lubię To! 2

Sygnatura.png

odwolanie-odrzucone.png

• Lubię To! 1

Sygnatura.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania