Jump to content
「 REKRUTACJA NA STANOWISKO MODERATORA FORUM WYSTARTOWAŁA 」 ×
「 DWA LATA OD POWSTANIA PROJEKTU GAMEFUTURE.PL - DZIĘKUJEMY! 」 ×

Recommended Posts

1. Czcionka na forum. Aktualna czcionka nie jest jakoś najgorsza, ale już dawno przeszła do lamusa, jest wiele mega ładnych czcionek, takich jak na przykład: "Red Hat Display". Poniżej screen jak niektóre sekcję na forum, wyglądałyby z tą czcionką:
    Spoiler

image.thumb.png.ac28a2e18fced033e18a120a6df437c3.pngimage.thumb.png.6094e1b5818fb4ccbfba0434c1a05bb7.pngimage.thumb.png.a16c219bcbb57317936bf8efdc2d6975.png

2. Usunięcie czarnego tła z nazwy użytkownika oraz grupy w profilu + zwiększenie avataru:
    Spoiler

image.thumb.png.83b00d312675cffefc4bb78685eac0b6.png

3. Może to być lekko kontrowersyjna propozycja, ale proponowałbym zrezygnowanie z tak wielu szablonów moderacyjnych. Ja na przykład, nie widzę sensu używania szablonu moderacyjnego typu "Temat zamknięty", skoro można zamknąć temat i nie robić przy tym jakiegoś dodatkowego posta, nawet jeśli używanie szablonów nie wlicza się w licznik postów, to i tak to nie ma sensu. Zamiast takiego szablonu, włączyłbym te domyślne pokazywanie na IPS-esie, że ktoś zamknął temat pod ostatnim postem owego tematu: 
    Spoiler

image.thumb.png.584cdacebd3c8441f3345db7589c65a2.png

Element dodany przez zbadaj element, aby sprostować stronę. Zamiast takiego szablonu "temat zamknięty" dodałbym jakiś w stylu "temat trafił do archiwum" i wtedy o wiele łatwiejsze będzie segregowanie tematów. Szablony, które JA bym zostawił - "podanie przyjęte/odrzucone" oraz "zbanowany/odbanowany", resztę bym oddał do lamusa.

4. Blok Miss & Mister. Wszystko fajnie, mega dobry konkursik - ale po co zapychać panel boczny na głównej stronie? Można to trzymać tydzien, max. dwa, ale no chyba nie będzie tego przez cały rok, aż będzie miss & mister 2023. Ja bym dał dla zwycięzców jakieś po prostu odznaki i te odznaki pokazywał w poście, zamiast osiągnięć.

5. Odświeżenie wyglądu legendy grup:

Spoiler

image.thumb.png.5b9748f31a4a28a937be21531cc4b9ff.png
    image.thumb.png.9a47395fc35e78836f6f767ebf301862.png

• Lubię To! 4
  • Super! 1

lovell1.png.670ebcf59fac3acb8a27c8dbc47b01d9.png

1. Na tak, ale propozycja zmiany średnio trochę

image.png.1a1473dae78c0945257415b19ac57509.png 
Na tak głównie ze względu na wygląd pogrubionego tekstu, szczególnie ciężko odczytać literę "e" na przykład, albo po prostu jakiś letter-space dodać przy pogrubionych ;D

2. Moim zdaniem na nie.
Tło za nazwą i rangą można by jedynie zmienić na jakiś cień czy coś, żeby jakoś to wyglądało, ale nie usuwałbym go całkowicie zza tekstu.
Co do avataru, to jak widzę ustawiłeś u siebie do szerokości reputacji, ale ona działa trochę w inny sposób, można to zobaczyć tutaj:

Cytat

image.thumb.png.8e2f1c4a4caa8bd211a8da1e010a22cf.png

image.thumb.png.15d85f7029e187e3112c143707ab00d4.png

image.thumb.png.5a60b539c818c3e555d9f48413bc1974.png

No i jakby tak powiększać awatar, to nie będzie on na przecięciu między statystykami, a banerem, a jakby miał być powiększony i na środku, to trzeba będzie zniżać/zmniejszać jeszcze reputację, za dużo bezsensownej roboty. Moim zdaniem jest dobrze jak jest jeśli chodzi o jego wielkość.

Natomiast zauważyłem, że również przesunąłeś nieco wyżej tekst, w tym przypadku jestem za tym, by to zrobić :> tak trochę wyżej, by odstęp od awataru był taki sam jak przy reputacji :D
Robione na szybko, więc nawet nie wiem jaki odstęp dałem: XD

Cytat

image.png.03b23bd432c4c8b203d56286b72184dd.png

3. Temat zamknięty jest akurat dosyć przydatny, jeśli to Twój temat, to np. możesz się dowiedzieć kiedy ktoś zamknął Twój temat i dostajesz powiadomienie o wypowiedzi w nim, jednak jak użyjesz jedynie zamknięcia po prostu, to takiego powiadomienia nie dostaniesz. Szablonów dużo nie jest, głównie są przy ważnych działach zrobione jak np. ubt, propozycje, sprawy dot. użytkowników, takie tam :D Na nie :>

17 godzin temu, Lovell napisał:

Zamiast takiego szablonu "temat zamknięty" dodałbym jakiś w stylu "temat trafił do archiwum" i wtedy o wiele łatwiejsze będzie segregowanie tematów.

Wywalanie tematu od razu do archiwum nie jest dobrym pomysłem ;c poza tym, to taki szablon znajduje się na forum :D

4. +1 Jeśli serio chcecie robić raz na rok konkurs miss i mister, to nie trzymałbym tego tak długo w panelu bocznym, bo zajmuje to jedynie miejsce po takim czasie, a do tamtego tematu już pewnie nikt nie wraca ;x rangi macie na cały czas do następnej edycji, a odznaki idzie ogarnąć, więc widget dawałbym tylko na jakiś czas, szybszy dostęp do tematów :p

5. meh, -1 , aktualnie jest lepiej moim zdaniem

Też się trochę rozpisałem XD

• Lubię To! 1
  • Super! 3

sygna.png.7f3deaa32303f3135bf740fd242d75ad.png

3 godziny temu, imdxro napisał:

Na tak głównie ze względu na wygląd pogrubionego tekstu, szczególnie ciężko odczytać literę "e" na przykład, albo po prostu jakiś letter-space dodać przy pogrubionych ;D

Zawsze można po prostu zmienić font-weight, zamiast ustawiać bold, można ustawić na przykład 600/700 i nie jest ani cienkie, ani takie grube. Poza tym, nie musi być szczególnie ta czcionka, po prostu aktualna, DLA MNIE, nie siada.

3 godziny temu, imdxro napisał:

3. Temat zamknięty jest akurat dosyć przydatny, jeśli to Twój temat, to np. możesz się dowiedzieć kiedy ktoś zamknął Twój temat i dostajesz powiadomienie o wypowiedzi w nim, jednak jak użyjesz jedynie zamknięcia po prostu, to takiego powiadomienia nie dostaniesz. Szablonów dużo nie jest, głównie są przy ważnych działach zrobione jak np. ubt, propozycje, sprawy dot. użytkowników, takie tam :D Na nie :>

21 godzin temu, Lovell napisał:

Zawsze prefiks przed nazwą tematu mógłby zostać. Ewentualnie, jak już nie ten "temat zamknięty", to zrezygnować z takich szablonów, jak właśnie "użytkownik zrezygnował"

Spoiler

image.thumb.png.d12eb378ce42e73e845a8bc1a6c0264c.png

Przecież ten temat mógł automatycznie zamknięty, bez dodawania tego szablonu moderacyjnego.

• Super! 2

lovell1.png.670ebcf59fac3acb8a27c8dbc47b01d9.png

• Administrator
Admin

1 - Git, można zmienić aby odświeżyć trochę wygląd

2 - obojętnie

3 - Na tak, dla mnie osobiście lepsza opcja

4 - Obecny MISS/MISTER nie przeszkadza mi jakoś zbytnio - obojętnie

5 - Niech będzie tak jak jest 

• Super! 2

image.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png 

Wspierający

1. Jak dla mnie aktualna czcionka jest spoko, przede wszystkim jest dobrze czytelna na telefonie, nie zlewa się nic ze sobą. Obojętnie, byle czytelne na telefonie było

2. Ja bym te tło zostawił, ze względu na to iż możesz sobie zmienić tło w profilu, a ustawiając jakieś jasne fest to pewnie nick głównie będzie ciężki do odczytania. Na nie

3. Generalnie lepiej by to wyglądało jakby się tylko pojawiało kto zamknął temat bez dodatkowego posta, nie zapychało by to przy okazji najnowyszych postów. Na tak

4. Jakoś specjalnie nie zwracam na to uwagi, natomiast faktem jest to, że trochę przesada trzymać to cały rok jak jest to organizowane raz do roku. Zamiast tego jak już to bym dodał przy avatarze jakąś odznakę czy coś.

5. Jest dobrze tak jest teraz. Na nie

• Lubię To! 1

• Właściciel
WŁAŚCICIEL
W dniu 8.05.2023 o 23:45, Lovell napisał:
  1. Czcionka na forum. Aktualna czcionka nie jest jakoś najgorsza, ale już dawno przeszła do lamusa, jest wiele mega ładnych czcionek, takich jak na przykład: "Red Hat Display". Poniżej screen jak niektóre sekcję na forum, wyglądałyby z tą czcionką:
      Pokaż ukrytą zawartość
  2. Usunięcie czarnego tła z nazwy użytkownika oraz grupy w profilu + zwiększenie avataru:
      Pokaż ukrytą zawartość
  3. Może to być lekko kontrowersyjna propozycja, ale proponowałbym zrezygnowanie z tak wielu szablonów moderacyjnych. Ja na przykład, nie widzę sensu używania szablonu moderacyjnego typu "Temat zamknięty", skoro można zamknąć temat i nie robić przy tym jakiegoś dodatkowego posta, nawet jeśli używanie szablonów nie wlicza się w licznik postów, to i tak to nie ma sensu. Zamiast takiego szablonu, włączyłbym te domyślne pokazywanie na IPS-esie, że ktoś zamknął temat pod ostatnim postem owego tematu: 
      Pokaż ukrytą zawartość

Element dodany przez zbadaj element, aby sprostować stronę. Zamiast takiego szablonu "temat zamknięty" dodałbym jakiś w stylu "temat trafił do archiwum" i wtedy o wiele łatwiejsze będzie segregowanie tematów. Szablony, które JA bym zostawił - "podanie przyjęte/odrzucone" oraz "zbanowany/odbanowany", resztę bym oddał do lamusa.

4. Blok Miss & Mister. Wszystko fajnie, mega dobry konkursik - ale po co zapychać panel boczny na głównej stronie? Można to trzymać tydzien, max. dwa, ale no chyba nie będzie tego przez cały rok, aż będzie miss & mister 2023. Ja bym dał dla zwycięzców jakieś po prostu odznaki i te odznaki pokazywał w poście, zamiast osiągnięć.

5. Odświeżenie wyglądu legendy grup:

Pokaż ukrytą zawartość

1. Pomyślimy nad nową, czcionką która lekko odświeży wygląd forum.

2. Czarne tło zostaje tak jak wspomniała Diablica w przypadku gdy ktoś nie posiada ustawionego tła wygląda to średnio.

3. Zostajemy przy obecnych szablonach, Nam administracji bardzo to odpowiada, a nikomu nie szkodzi.

4. Dogadałem się z obecną miss @ cukinia  blok usunięty w przyszłych edycjach będzie dodana informacja na temat 30 dniowego widgetu oraz pracujemy nad nowymi osiągnięciami dla zwycięzców miss/mister.

5. Obecna legenda została odświeżona niedawno więc zostajemy przy niej.

Dziękujemy za złożenie propozycji, zachęcamy do składania kolejnych! 

• Super! 4

„𝙆𝙞𝙚𝙙𝙮𝙨́ 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙮ł𝙤 𝙩𝙪 ł𝙚𝙯, 𝙖 𝙩𝙚𝙧𝙖𝙯 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙘𝙝𝙤𝙙𝙯𝙖̨ 𝙟𝙪𝙯̇ 𝙯 𝙠𝙖𝙯̇𝙙𝙖̨ 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙖̨”
xunMgKn_d.webp

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

propozycja-czesciowoprzyjeta.png

„𝙆𝙞𝙚𝙙𝙮𝙨́ 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙮ł𝙤 𝙩𝙪 ł𝙚𝙯, 𝙖 𝙩𝙚𝙧𝙖𝙯 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙘𝙝𝙤𝙙𝙯𝙖̨ 𝙟𝙪𝙯̇ 𝙯 𝙠𝙖𝙯̇𝙙𝙖̨ 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙖̨”
xunMgKn_d.webp

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania