Jump to content
「 ZBIÓRKA NA OPŁATY GAMEFUTURE.PL 」 ×

Dołączę ze Serwerem [Zombie Plague] RausPutin

Recommended Posts

Właściciel/e: @ RausPutin
Imię: Dariusz
Znajomość SM / AMXX (1-10): 10
Link do GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/server_info/188.165.19.26:27255/
Typ serwera:  cs 1.6 
Czy jest wykupiona reklama?: Nie, wykupienie reklamy planuje do maksymalnie tygodnia po zakończeniu prac konfiguracyjnych na Serwerze.
Hosting: Pukawka 
Dlaczego mamy przyjąć twój serwer?: Hmm, unikalny serwer z paczką własnej roboty dostosowaną pod język Polski i Angielski bo planuje przejść też na zagraniczną linię graczy. I tak jak pisałem u góry Reklamę wykupię do maksymalnie tygodnia bo zostały do zrobienia drobne rzeczy konfiguracyjne i chciałbym pościągać też graczy w tym czasie.
Kontakt: Steam: steamcommunity.com/profiles/76561198971008362/ | GG: 68525383 lub PW na Forum

• Lubię To! 5
  • Super! 1

Jestem jak najbardziej na Tak. Z @ RausPutin   i serwerem miałam do czynienia na innej sieci. Jest to osoba zaangażowana, która ciężko pracuje nad rozwojem serwera, a także jest osobą bezkonfliktową. Co do samego serwera wiem, że będzie się rozwijać tak jak miało to miejsce na poprzedniej sieci. Serwer ma okazje naprawdę bardzo dobrze prosperować i wiem, że Darek jest godny tego, aby przyjąć go tutaj wraz z serwerem. Nie widziałam żadnych konfliktów czy też zaniedbania z jego strony, jest także słowny i pomocny. Dodatkowo wiem, że przyciągnie ze sobą dość ogarniętą ekipę. Polecam tego użytkownika i zombiaczka, grało się na nim naprawdę superowo, sam @ Rumuuun  mi go pokazał, więc jest  warty każdej przegranej minuty. 

Edited by M4A1
  • Dziękuje! 1
  • Super! 1

sygnaturka.png.b8e8e99c3a5bf7faf8670d4b5c2e659a.png

sygnaturka od najlepszego grafika @ Rumuuun

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

podanie-zaakceptowane.png

• Dziękuje! 2

giphy.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania