Jump to content
「 ZBIÓRKA NA OPŁATY GAMEFUTURE.PL 」 ×

Odwołanie

Bartus

Recommended Posts

Twój nick podczas gry: Twój koszmar :) 
Data/Godzina:12.04 godziny nie pamiętam 
Serwer:only mirage
SteamID/IP:nie wiem skąd mam to wziąć 
Uzasadnienie: chcial bym dostać Un bana ponieważ uważam że jest on nie słuszny z tego względu ze nie posiadam żadnych wspomagaczy jeszcze mam słaby komputer tez mi się ciężko gra ale nie raz idzie nie raz nie zawsze jest lepszy dzień nie raz gorszy. Chcial bym dostać unbana bo jednak gram dużo na tym serwerze oraz zakupiłem sobie svipa po to żeby móc sobie pograc i poćwiczyć dalej ponieważ muszę poczekać do 17.04 żeby kupić prime bo wpłaciłem sobie kase ale mam blokadę i nie mogę kupić ani nic 

10:41 - wszystko zależy od ustawień graficznych, ja gościa nie widziałem, ale na wyższych ustawieniach normalnie go pewnie było widać +/- b
12:01 - lekko dziwne picknięcie, a bardziej trzymanie celownika +/- b
16:33 - dziwny crosshair placement +/- b
19:42 - + b
22:16 - +/- b

Czekamy na wypowiedź @ ErRoR_#1

• Dziękuje! 1

lovell1.png.670ebcf59fac3acb8a27c8dbc47b01d9.png

Okej to czekam na pozytywne rozpatrzenie zgłoszenia i czekam z niecierpliwością na unbana

Edited by Bartus
Gazik,

Poczekaj na werdykt. I nie pisz posta pod postem, jak musisz już coś napisać to użyj opcji EDYTUJ. Upomnienie słowne

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

10:41 - B +/- - Jeżeli miałby, odpowiednie ustawienia mógłby go zobaczyć. (Tego się nie dowiemy, ale weźmy to pod uwagę)

12:01 - B +/- -Słyszał, go na drewnie mógł, zejść pod drewno, ale cały czas patrzył górę. 

13:30 - b+ - W czas sprawdził łącznik. (jak dla mnie trochę perfidnie) 

16:30 - B+ - Kolejny raz idealnie w czas ( Tak jak wyżej)
19:05 - celownik idealnie na chłopa 1/4 (przypadki się zdarzają)

19:25 - B+ celownik kolejny raz na chłopie gdzie miał smoke. (Kolejny raz przez smoke idealnie w enemy)

22:10 - B +/- - Podejrzane 

23:50 b+ 

Patrząc po stylu gry @ Bartus  'a jak dla mnie gracz używa wh. (pod kątem aimlocka nie sprawdzałem, ponieważ nie miałem na tyle czasu) 

Sorry, że nie rozpisałem wszystkiego, ale nie miałem dzisiaj dużo czasu.

@ UBTeam CS:GO Sprawdzi to jeszcze raz i zdecyduje czy @ Bartus gra na wspomagaczach. Jeżeli się myliłem, to przepraszam, bardzo też jestem człowiekiem i mam prawo do błędów.

• Lubię To! 2
  • Super! 1

giphy.gif

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

odwolanie-odrzucone.png

• Super! 1

„𝙆𝙞𝙚𝙙𝙮𝙨́ 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙮ł𝙤 𝙩𝙪 ł𝙚𝙯, 𝙖 𝙩𝙚𝙧𝙖𝙯 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙘𝙝𝙤𝙙𝙯𝙖̨ 𝙟𝙪𝙯̇ 𝙯 𝙠𝙖𝙯̇𝙙𝙖̨ 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙖̨”
xunMgKn_d.webp

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania