Jump to content
「 REKRUTACJA NA STANOWISKO MODERATORA FORUM WYSTARTOWAŁA 」 ×
「 DWA LATA OD POWSTANIA PROJEKTU GAMEFUTURE.PL - DZIĘKUJEMY! 」 ×

#1 Wywiad z ErRoR_1

nvy_05

Recommended Posts

Junior Admin

Siemanko wszystkich, którzy postanowili tutaj zaglądnąć. Przygotowałam dla was pierwszy wywiad, a moim gościem jest jeden z właścicieli forum - @ErRoR_1

Reporter nvy_05 

Respondent - ErRor_1

Witam cię serdecznie. Na sam początek chciałabym, abyś przedstawił nam swoją osobę bliżej. Powiedz jak masz na imię, ile masz lat itd.

Cześć Natalia. Mam na imię Gabriel i mam 18 lat. Pochodzę z okolic Kielc. Jestem mało interesujący, więc czytelnicy za dużo się nie dowiedzą.

Na pewno można wyciągnąć od ciebie coś ciekawego haha Czym zajmujesz się na co dzień? Masz jakieś hobby, do którego uciekasz w wolnych chwilach?

W tym roku skończyłem szkołę zawodową I stopnia w zawodzie elektro-mechanik i zamierzam kontynuować naukę na II stopniu jako technik pojazdów samochodowych. Teraz w okresie wolnym dorabiam na budowie (pozdro @Gazik).
Mam dużo hobby np. grzebanie przy samochodzie, bawienie się przy komputerze,  granie w piłkę nożną bądź rozbieranie jakiś rzeczy elektronicznych (zawsze zostają śrubki xd). W wolnych chwilach lubię spędzać czas przed komputerem, porozmawiać czy też pograć z lolkiem i resztą ferajny, ale też mam o dziwo przyjaciół w prawdziwym życiu, więc z nimi spędzam czas np. jeździmy samochodem (włóczymy się), ale najczęściej pijemy. Taki jest urok moich kolegów i koleżanek (tak, koleżanki też mam).

Większość czasu spędzasz wśród ludzi, bardzo fajnie. Widzę też, że powiększa nam się ekipa budowlańców haha Wspomniałeś, że pogrywasz w piłkę nożną. Jesteś w jakiejś drużynie?

Nie, nie gram w żadnej drużynie, ponieważ moje umiejętności są zbyt niskie. Gram z kolegami. Aczkolwiek jakieś nagrody za zawody szkolne posiadam.

Super, zawsze to jest jakaś rozrywka i fajne spędzanie czasu 😄 Teraz pytanie troszkę z innej beczki. Jako, że jesteś jednym z właścicieli forum powiedz nam jak ono powstało. Jak doszło do tego, że znajdujesz się w miejscu w jakim teraz się znajdujesz?

W 2018 roku założyłem konto na pewnej sieci serwerów, tam poznałem naprawdę dużo miłych ludzi np. @LOLSON'a,  @Gazik'a,  @elo elo 350@? Mikki'ego i wielu innych ludzi. Pełniłem tam funkcje admina w CS 1.6 na go modzie, a później admina i opiekuna serwera CS GO only mirage. Nie spodobało nam się (lolkowi, gazikowi) co tam za przeproszeniem się odpi*rdala, więc Kamil (lolson) chciał odejść na inną sieć, bądź założyć nową. Nakłoniłem go do tego żeby iść na własne i tak oto powstała ta sieć.

Jak pracowało się przy tworzeniu sieci? Długo wam to zajęło? Bardzo ciężko było?

Pracowało się hmmm większość robił lolek, ponieważ ja się kompletnie nie znam, więc większość to jego zasługa. Jedyną moją pracą było kupienie potrzebnych rzeczy do stworzenia sieci na skupie truskawek. Serwer, nie wiem nie mam głowy do dat, stoi może miesiąc. Czy ciężko było? hmm Tak, ponieważ ja się nie znam na niczym. Pierwszy raz mam styczność z tworzeniem sieci, więc większość robił lolek. Miał też problemy, więc staraliśmy się znaleźć osobę kompetentną do tego, a ciężko jest znaleźć taką, która potrafi to zrobić i która nie udaję pseudo technika, ale poszukaliśmy w necie i znaleźliśmy odpowiednie osoby do tego.

Na pewno wymagało to dużo cierpliwości z waszej strony. Ogromny szacun dla was za to. Jesteś zadowolony z efektów pracy? Podoba Ci się jak finalnie to wszystko wyszło?

Prace nad serwerami CS GO nadal trwają. Ogólnie z efektu pracy 🤔 myślę, że za mało dałem od siebie, ale to tylko moja opinia. Podoba mi się jak to wyszło. Mam już kilkunastu użytkowników. Myślę, że jak wszystkie serwery zostaną dopięte na ostatni guzik to nasza sieć powiększy się o kilkanaście/kilkaset nowych użytkowników.

Miejmy nadzieję, że będzie jak najwięcej osób i wszystko będzie funkcjonowało coraz lepiej. Pozwolę sobie na przerywnik w postaci małej gry. Podam 5 osób, a ty masz za zadanie w max 3 słowach je opisać. 

1. @LOLSONzakolak, alkus,  Nie a co?
2. @shvdxw bogacz, zielony krasnoludek, dobry człek
3. @elo elo 350➜ wiadomo, że depresja
4. @Gazik budowlaniec, płaczek, siłacz
5. @pemeq➜  dzban ❤️

*w tej chwili mój gość postanowił, że wie lepiej niż osoba prowadząca wywiad i sam go skończył żegnając się ze mną XD ale nie zdążył uciec chociaż*

Kontynuując. Mówiłeś wcześniej, że sporo czasu spędzasz z przyjaciółmi, często wspólnie imprezujecie?

W sumie to mam paru znajomych, których mogę zliczyć na palcach jednej ręki, ponieważ otaczam się tylko w zaufanym gronie znajomych. Z natury nie ufam ludziom w prawdziwym życiu. Zdarza nam się imprezować, ale to zależy czy zgrywamy się w czasie, czy ktoś nie ma innych planów bądź nie pracuje. Mam nadzieję, że uda się zorganizować jakiś zlot i napije się z wami. 

Czyli zdarzają się jakieś imprezki. Odwaliłeś coś kiedyś czy przez alkohol nie pamiętasz żadnych przypałowych akcji?

Jeszcze nigdy tak nie miałem, że nic nie pamiętałem jak wypiłem za dużo. Zawszę staram się pić tak żeby wrócić do domu bądź postarać się przypilnować innych. Co do jakiejś akcji to aktualnie mogę przybliżyć jedną z nich mianowicie była taka akcja na ognisku w lesie. Było tam może z 20 osób, pomieszałem wódę z piwem i tak się naj*bał*m, że poszedłem spać w lasku i zwymiotowałem na kurtkę koleżanki. Przespałem się tak z półtorej godzinki i mnie obudzili, bo każdy się zawijał, więc wstałem i poszedłem 2 km do domu. Kolega chciał mnie złapać pod ramie, a ja do niego z takim tekstem "spi*rd*laj k*rwa co ty myślisz, że się naj*bał*m to co nie pójdę sam tylko musisz mnie trzymać", ale wszystko pamiętam oprócz tego co się działo jak spałem.

Wielkie wyrazy współczucia dla kurtki koleżanki w takim razie 😕 zlot - uważasz, że mamy się czego obawiać z twojej strony, kiedy w życie wejdzie alkohol?

Jedyne co wam grozi na zlocie ze mną to, że się najebiecie do zgonu i na drugi dzień będziecie mieć kaca. Mi nie odpierdala jak innym po alkoholu. Jestem spokojny, najwyżej jak zaliczycie zgona to was odniosę do łóżka. Lolson potwierdzi, że mam mocną głowę, a nie zapomniałem, że się najebał, ale pan Patryk z Rzeszowa potwierdzi, że piliśmy na discordzie na kamerkach i lolek wypił połowę whisky, a ja cała. Tylko, że ja wstawiony byłem przed komputerem, a pan lolek nie wiem gdzie był. Próbowałem do niego zadzwonić, ale nie odbierał i nie wrócił. Do tej pory mam z niego beke xD ciekawostka - nie mam kaca po wódce ile bym nie wypił, na drugi dzień tylko susza w pysku.

Widzę, że dbasz o dobro innych nawet w takich sytuacjach haha co do sytuacji z kolegami z administracji, no dość ciekawa sprawa xD takim też akcentem zbliżamy się do końca wywiadu, ale zanim to na koniec pozwolę sobie na tzw. szybkie strzały.

słone vs słodkie ➜ słodkie
psy vs koty  psy
wieś vs miasto ➜ wieś
pizza vs kebab kebab
komputer vs telefon ➜ komputer
czarny vs biały ➜ czarny
kawa vs herbata ➜ herbata
lato vs zima ➜ lato

Super. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić zanim się pożegnamy?

Pozdrawiam @elo elo 350@Max'a, @Gazik'a  no i mojego ulubionego przyjaciela @LOLSON'a. Chciałbym podziękować za zaproszenie na wywiad. Mam nadzieje, że się podobało. Pozdrawiam także wszystkich czytelników.

Dziękuję, że zgodziłeś się na udział w wywiadzie i, że znalazłeś na to czas. Do zobaczenia!

Lekturka dobiegła końca. Mam nadzieje, że czytało się w miarę dobrze 😄 Dziękuję wszystkim za uwagę!

• Lubię To! 6

Zasłużony

Fajny wywiadzie ;3

pozdrownieia, rozniwes pozrramam

• Lubię To! 1

"A ja dzisiaj już nie usnę, bo nie ma Cię tutaj"

eloelosygnatura.png.ce4a9049350d3204ce8a615cf25fe838.png.370d80c95910ce247db0750f562f393d.png

Super wyszło. Dzięki za pozdrowienia i również pozdrawiam 

• Lubię To! 1

Sygnatura.png

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

Estetycznie fajnie wyglada, fajna dynamika pytań. Gabrych spokojnie swoją cegiełkę dołożysz i to nie raz. Mamy bardzo spoko team a przede wszystkim wspólny cel być najlepszymi 🙂

• Lubię To! 2

„𝙆𝙞𝙚𝙙𝙮𝙨́ 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙮ł𝙤 𝙩𝙪 ł𝙚𝙯, 𝙖 𝙩𝙚𝙧𝙖𝙯 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙘𝙝𝙤𝙙𝙯𝙖̨ 𝙟𝙪𝙯̇ 𝙯 𝙠𝙖𝙯̇𝙙𝙖̨ 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙖̨”
xunMgKn_d.webp

Elegancki wywiad 🙂 Dzięki za pozdrowienia i również pozdrawiam 

• Lubię To! 2

• LOLSON changed the title to *1 Wywiad z ErRor_1
  • nvy_05 changed the title to #1 Wywiad z ErRoR_1
  • nvy_05 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania