Jump to content
「 ZBIÓRKA NA OPŁATY GAMEFUTURE.PL 」 ×

Odpowiedzi - Q&A #12 M4A1

M4A1

Recommended Posts

Siemano, lecimy z tymi odpowiedziami :hades:

[Pytania od @ Mateuko ]: 

[Q] Skąd pomysł na nick?

W grupie taktyczno-militarnej (ASG) strzelałam zawsze z M4A1, zaczęli mówić na mnie emka i przeniosło się właśnie tak na cs'a. Nick/pseudonim ten mam od 2015/2016 roku.

[Q] Co porabiasz na codzień?

Na co dzień pracuję, trenuję, składam auta, przesiaduje na forum i oczywiście pracuje nad serwerami ze swoją najwspanialszą ekipą.

[Q] Jaki jest Twój dreamcar?

Szczerze to mam parę swoich wymarzonych aut. Bardzo lubię stare klasyczne samochody, a najbardziej mustangi z 1960-1970 mają w sobie coś, co przykuwają oko i kradną serce.

R.thumb.jpg.fb3314b6c746480e20047ccd287fc8d6.jpg

Patrząc jednak na aktualne czasy to jakieś bmw m5/audi rs5 lub toyota supra. 

[Q] Dlaczego akurat ta sieć?

Szczerze po najdłuższym moim stażu na jednej sieci i całkowitym odejściu miałam dać sobie spokój z jakimikolwiek sieciami ze względu na zapał, który straciłam. Miałam szansę na paru sieciach powrócić do rang funkcyjnych, ale za każdym razem to nie było to i zawalałam sprawę, do czasu, aż powrócił mi kontakt ze starą ekipą ( @ .Lasik  i @ Rumuuun ) i na nowo odbudowałam zaufanie. Postanowiliśmy działać razem i zacząć gdzieś z czystą kartą. Obserwując inne sieci (w tym także GF) to mój cały zapał do robienia czegoś wrócił właśnie tutaj, dlatego osiedliliśmy się na stałe z naszym COD'em. 

[Q] Spotify vs Youtube, dlaczego?

Youtube premium. Spotify nawet z wykupionym premium dodaje mi utwory, których kompletnie nie mam na liście, a podczas jazdy nie bardzo chce mi się to przewijać xd 

[Q] Co sądzisz o LGBT?

Neutral tak szczerze. Nie wchodzę nikomu z buciorami do łóżka. Irytują mnie tylko te całe teatrzyki i afiszowanie się swoją orientacją wszędzie, gdzie się da. 

[Q] Jakbyś dostała ofertę pracy na budowie, za 30€/h, podjęłabyś się?

Jeżeli to kwota netto to oczywiście, że tak

[Q] Jaki fast food jest Twoim ulubionym? Dlaczego?

Kebab z sosem cząstkowym,  bo to najlepsze co może być i w sumie to dobra, włoska pizzka. 

[Q] Jaka kuchnia jest czymś, czym się zachwycasz?

Oprócz kuchni polskiej i naszych pysznych pierogów oraz babki ziemniaczanej, zachwycam się także kuchnią azjatycką oraz włoską. 

[Q] Załózmy, że trafiasz 6 w lotto, ale m.in. musisz kupić za to mieszkanie, wybierasz miasto czy wieś? 

Zdecydowanie wybieram wieś! Cisza, spokój, piękne widoki to jest coś, czego potrzebuje. Wybrałabym pewnie jakiś mały dom nad jeziorem lub w górach. Kocham naturę i nie chciałabym za żadne skarby mieszkać w tłocznym mieście, w bloku.  :peepoLove: Wyjątek stanowi druga połówka. 

Marzenie! 

tapeta-domek-nad-jeziorem.thumb.jpg.2bc464fffeae5228e2306e67b3377727.jpg

[Q] Spokojne, lekko zatłoczone jezioro czy przeładowana ludźmi plaża?

Spokojne, lekko zatłoczone jezioro. Nie czuje się komfortowo, gdy jestem w tłocznych miejscach. 

[Q] Gdzie chciałabyś pojechać na wakacje?

Szwecja lub Zakopane. Nigdy nie byłam w górach. 

[Q] Jakie kraje udało Ci się już zwiedzić, a jakie byś chciała?

Do tej pory udało mi się zwiedzić Szwecję, Belgię oraz kawałek Danii. Chciałabym bardzo zobaczyć każdy zakątek świata, nie ograniczam się tylko do jednego miejsca. Największe marzenie to Japonia, Tajlandia oraz Francja. 

[Q] Gdybyś dostała propozycję wzięcia udziału w teleturnieju emitowanym w TV, skorzystała byś z niej? Jeśli tak, to w jakim chciałbyś wystąpić?

Nie, nie czuje się dobrze przed kamerami. 

[Q] Czy to prawda, że koty mają 7 żyć?

Patrząc na mojego 14 letniego kota to myślę, że tak. :kekw:

[Q] Co sądzisz o marihuanie?

Sama kiedyś paliłam, ale jednak to nie dla mnie. Wszystko jest dla ludzi, byle z głową. 

[Q] Co cenisz sobie w ludziach, którymi się otaczasz?

Bardzo ciekawe pytanie. Ludźmi którymi się otaczam mogę policzyć na palcach jednej ręki, a i tak zostanie jeszcze zapas. Cenie w nich szczerość, poczucie humoru oraz to, że byli ze mną, gdy ja upadłam totalnie na same dno. Nie ocenili mnie przez pryzmat sytuacji i podali mi pomocną rękę. 

[Q] Łatwo nawiązujesz nowe znajomości czy jednak potrzebujesz trochę czasu?

Myślę, że dość łatwo, jestem otwarta na nowe znajomości, mam także dystans do siebie. Nie widać tego, ale jestem bardzo nieśmiałą osobą, więc w irl ciężej mi pierwszej do kogoś zagadać. XD pogadać ze mną można zawsze, ale na zaufanie trzeba trochę zapracować. 

[Q] Co dobrego wspominasz z dzieciństwa?

Czasy spędzone u babci i dziadka, zawody konne oraz wspólne zabawy na wsi! Pamiętam jak całe wakacje praktycznie spędziłam poza domem, bo zawsze były jakieś plany. 

[Q] Chciałbyś mieć dzieci?

Na chwilę obecną nie. 

[Pytania od @ Lenka ]:

[Q] jakie masz plany na przyszłość? 

Postawienie z ekipą więcej serwerów niż COD i oczywiście...

Dobra praca, własne mieszkanie, wymarzone auto w garażu i podróże z drugą połówką, a jak chłopa nie będzie to podróże z dwoma samojedami. :kekw:

[Q] jakie jest Twoje marzenie? 

Moim największym marzeniem jest właśnie podróż do Japonii. 

[Q] ulubiony kolor i dlaczego ten? 

Klasycznie czarny, do wszystkiego pasuje. 

[Q] ulubiona piosenka i dlaczego ta? 

Ponieważ NF to kocur, a tekst i teledysk tej piosenki jest piękny. 

[Q] gdzie byś chciała mieszkać? 

Za granicą to w Szwecjii, a w PL to gdzieś w górach lub nad morzem.

[Pytania od @ elo elo 350 ]:

[Q] Jak to jest być 60tką i się na psach rozpruć? 

Bardzo dobrze. Z policjantami już pionę zbijam. 

[Q] Masz już tą m4a1-s?

Mam.

[Q] Kiedy ksy na cod modzie?

Dodane.

[Pytania od @ LOLSON ]:

[Q] Jesteś tolerancyjna?

Myślę, że tak. Jeżeli ktoś mnie traktuje z szacunkiem to ja odwdzięczam się tym samym bez względu na to jakiej jest religii czy jaki ma kolor skóry. 

[Q] Jak zaczęła się Twoja przygoda z sieciami serwerów?

Moja przygoda z sieciami serwerów rozpoczęła się już w 2014 roku odkąd zaczęłam grać w cs'a. Pierwsze sieci na których założyłam konto to 3mod.pl oraz cs-staraszkoła.pl (już ich nie ma). Obie sieci miały niegdyś najlepszy serwer westernmod oraz codmod. Następną siecią na której rozgościłam się na parę ładnych lat był **2k, tam mogłam rozwinąć skrzydła i piąc się szczebel po szczeblu od redaktora, moderatora po funkcję junior admina, a także miałam pierwsze serwery pod swoją opieką. 

[Q] Jak lubisz spędzać wolny czas?

O tak:

[Q] W jakie gry grasz?

Głównie to CS 1.6 lub CS:GO. Czasem metin i jakieś gry na ps4.

[Q] Jak to jest mieć sławną rodzine? 

W sumie to normalnie, bardzo mocno kibicuje za to co robią i trzymam kciuki za każde cele, aby udało im się zrealizować. :peepoLove:

[Q] Planujesz celować u Nas w wyższą rangę?

Jeżeli dostanę od Was taką możliwość i zaufanie to oczywiście, że tak. Pomoc użytkownikom jak i Wam w rozwoju forum to coś, co sprawia mi ogromną radość, więc jeżeli tylko będę spełniać wymagania, a w przyszłości będzie otwarta rekrutacja na moderatora to zapewne spróbuje swoich sił i pojawi się tam moje podanie. 

[Q] Masz do wydania 1 MLN $ na co przeznaczasz te siano? 

Wybudowanie lub zakup własnego domu, podróże i otwarcie swojej fit cukierni-kawiarni. 

[Q] Wymarzona praca?

Mechanik samochodowy. 

[Q] Jesteś typem osoby oszczędnej czy raczej osobą rozrzutną? 

Kiedyś w rodzinie się nie przelewało i to nauczyło mnie, aby nie być rozrzutnym, bo zawsze nóżka może się podwinąć. Oszczędzam, ale nie odmawiam sobie czegoś, co naprawdę chce kupić. Po prostu rozsądnie dysponuje pieniędzmi i część odkładam na konto. 

[Pytania od @ .Lasik ]: 

[Q] Ulubiony film? 

Szybcy i wściekli, zielona mila. 

[Q] Czy był film, który najbardziej Cie urzekł? Jak tak to jaki?

Ostatnio - do wszystkich chłopców, których kochałam. Kurna za taką miłość to bym nawet nerkę oddała. 

[Q] Jaki jest największy przesąd czy wierzenie z jakim się spotkałaś? 

Czarne koty przynoszą pecha, nie jest to prawda. 

[Q] Wkurzam Cię? 

Czasami się zdarzy

[Q] Ulubiony mod w cs 1.6? 

GO MOD i COD MOD

[Q] Czy zrobiłaś kiedyś coś głupiego z miłości? 

Błagałam na kolanach, aby nie odchodził. 

[Q] Lubisz krwawe, brutalne sceny w filmach? 

Tak. 

[Q] Masz jakąś fobie? 

Arachnofobię oraz lęk przed odrzuceniem. 

[Q] Ten wyścig na torze dalej aktualny?

Aktualny.

[Q] Znasz jakiś wiersz na pamięć? 

Na górze róże, na dole bez. Pluginy na codzie wyjebał jakiś leszcz. XDDD <3 

[Q] Ulubiona książka?

Trylogia Flaw(less) oraz "Obiecałem Ci Gwiazdy"

[Q] Co myślisz nad karierą wojskową?

Kiedyś bardzo mnie ciągnęło do munduru, więc zastanawiam się nad złożeniem papierów do WOTu.

[Q] Co w sobie lubisz?

Charakter. 

[Q] Jaki jest twój ulubiony cytat i co dla Ciebie znaczy?

"Okazuje się, że piekło to nie płąnąca, wrząca otchłań ognia i cierpienia [...]
Piekło jest wtedy, kiedy ludzie, których kochasz najbardziej na świecie, sięgają po twoją duszę i wyrywają ci ją. I robią to tylko dlatego, że mogą."

Oznacza to, że czasem największy przyjaciel może zadać większy i najbardziej bolesny ból niż Twój największy wróg. 

[Q] Ulubiony Artysta muzyczny?

NF, Jan-Rapowanie, PRO8L3M, Michael Jackson, Modern Talking. 

[Q] Kogo byś awansowała na forum?

@ .Lasik  na jakiegoś opiekuna ts'a. Ogromne doświadczenie i masa pomysłów na dalszy rozwój. 

[Q] Kogo byś zdegradowała na forum?

Aktualnie to już nie ma takiej osoby. xd 

[Q] Największy przypał z życia?

Poleciałam bokiem na egzaminie na prawko, bo trochę poniosło. XD

[Q] Morze czy góry?

Morze, bo w górach nigdy nie byłam.

[Q] Ulepimy bałwana? 

Of course, akurat śnieg pada. 

[Pytania od @ PrO I DiAbLiCa ]:

[Q]  Ideał faceta?

Szczerze to nie mam jakiegoś swojego ideału. Musi po prostu mieć coś w charakterze, co mi zaimponuje. Cenię bardzo odpowiedzialne i dorosłe podejście do życia, szacunek, wsparcie oraz jakieś ciekawe pasje, zainteresowania. Nie może zabraknąć poczucia humoru, nie dogadam się ze sztywną osobą. To jest dla mnie najważniejsze. Reszta to tylko dodatki. Nie przepadam jednak za osobami, które są nachalne, snobami, egoistami czy usilnie potrzebują atencji. Szanowanie czyjejś przestrzeni też jest ważne - jeżeli tego nie rozumie, to niestety.

[Q] Jaka była Twoja najgorsza randka?

Nie miałam żadnej najgorszej randki, bo nie chodziłam na nie z randomowymi osobami, tylko początek relacji z ex. Każdą wspominałam dobrze, bo robiliśmy rzeczy, które oboje lubiliśmy robić. Zazwyczaj tor, jedzonko, kręgle albo paintball. 

[Q] numer buta?

35 XD 

[Q] Jaki styl ubierania się preferujesz?

Vintage lub na sportowo. Oczywiście na czarno najczęściej. 

[Q] Wymarzone wakacje?

Gdzieś w górach lub za granicą, o tak. 

[Q] co zrobiłaś najgorszego w życiu?

Zawiodłam osoby, na których mi zależało. 

[Q] Dlaczego jesteś Bambik? XD tak słyszałam od wodza szamanów xD <3

Ponieważ kupiłam svipa u @ LOLSON  i @ ErRoR_#1  na mirku, aby mieć M4A1-S. Miałam, ale rozczarowałam się, gdy chciałam zagrać turniej, a jej nie było XD

[Q] Dlaczego zamykasz topki na serwerach? XD

Ja otwieram od końca 8) 

Dziękuje za  nominacje i ciekawe pytania!

Nominuje @ .Lasik

• Lubię To! 1
  • Dziękuje! 1
  • Super! 5

sygnaturka.png.b8e8e99c3a5bf7faf8670d4b5c2e659a.png

sygnaturka od najlepszego grafika @ Rumuuun

• M4A1 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania