Jump to content

#7 Wywiad z LOLSON

GameFuture.pl

Recommended Posts

• BOT GameFuture.pl

3f.thumb.png.970ca0b29d99b542fd9599d183ecc31b.png

Ogromny rozwój sieci, nowe zmiany na forum oraz dalsze plany na przyszłość? To wszystko ujrzycie w dzisiejszym wywiadzie, którego bohaterem jest ojciec naszej siec - @ LOLSON. Przygotujcie ciepłą herbatkę, usiądźcie wygodnie i dajcie się pochłonąć naszej rozmowie w której poruszymy dość ważne i istotne kwestie zarówno te związane z siecią jak i życiem prywatnym naszego bambika. 

[M4]:Cześć Kamil! To dla mnie ogromny zaszczyt, że swój pierwszy wywiad na GameFuture mogę przeprowadzić właśnie z Tobą. Czy jesteś gotowy, aby wkroczyć w historię pełną przygód? A raczej historię w której to Ty nam opowiesz parę słów o sobie, aby nasi czytelnicy mogli bliżej Ciebie poznać? Nie ukrywajmy, że jesteś głównym przywódcą sieci, także to idealna pora na przeprowadzenie wywiadu. Jeżeli jesteś gotowy w 100% to lecimy z tym i pokażmy tu ogień! Na wstępie poruszmy temat w którym opowiesz parę podstawowych i ważnych informacji. Kamilu, powiedz ile to już lat masz na liczniku oraz czym zajmujesz się na co dzień? 
[L]: Siemka i witam wszystkich czytelników tego wywiadu!
Nie ukrywam, że trochę się zbierałem żeby zgadać się z kimś na wywiad, ale również mi miło, że to właśnie Tobie mogę go udzielić.
To tak, zaczynajmy. Jestem Kamil na liczniku mam już 23 lata, jeszcze trochę i stuknie 24, na co dzień pracuje jako dowódca ochrony na jednym z Amazonów, hobbystycznie prowadzę projekt GameFuture.

Najważniejsze, że w końcu się udało, a lepiej późno niż wcale! Hmmm, mówisz, że pracujesz jako dowódca ochrony. Nie ukrywam, że jest to dość ciekawa i odpowiedzialna praca. Jesteś zadowolony z takiego wyboru czy jednak nie jest to coś, co lubisz robić?
W tej pracy bardzo podoba mi się to, że zazwyczaj są zmiany spokojne,  ale zdarzą się również takie gdzie nie wiesz w co ręce włożyć. Odpowiedzialna to dość dobre określenie, ponieważ jako dowódca odpowiadam tak naprawdę za  wszystko. Myślałem nad zmianą stanowiska pracy, a dokładnie rozmyślam nad tym, aby iść w kierunku IT, jeszcze lepiej by było jakby się udało Secuirty + IT. :D 

OIP.N4BqD9EuDdVC_PgDr8m_HgHaDl?pid=ImgDe

Myślę, że w każdej pracy zdarzają się takie dni, które są spokojne oraz takie w których wylewa się siódme poty, a po takim dniu to człowiek wyprany z energii do maksimum. Mówisz, że myślisz nad zmianą pracy. Dlaczego akurat IT?
Skończyłem szkołę średnią o profilu technik informatyk, chciałem od początku iść w tym kierunku, lecz szukałem pierwszej pracy stabilnej. Dorwałem pracy właśnie jako dowódca ochrony i tak się złożyło, że pracuję w niej już ponad 2 lata. XD

O kurczę, to już wiem skąd zamiłowanie do sieci jak i branży IT! Powiem Ci, że ja od samego początku chciałam pracować w służbach mundurowych, ale sprawy potoczyły się inaczej i wylądowałam na autoszrocie, więc taki to ze mnie komandos i policjant. XD. Najważniejsze, że udało Ci się znaleźć pracę, a nie ukrywajmy - ciężko o nią, zwłaszcza dla osób, które nie mają doświadczenia. Najważniejsze jest to, aby lubić swoją pracę i aby sprawiała ona przyjemność, więc trzymam kciuki, żeby udało Ci się złapać czegoś w IT. Na samym początku wywiadu wspomniałeś, że hobbystycznie zajmujesz się prowadzeniem GameFuture. Powiedz Kamilu skąd zrodził Ci się pomysł, aby założyć własną sieć?
Na samym początku zaznaczę, że z  @ ErRoR_#1 znamy się już kupę czasu, a  wydarzenia na poprzedniej sieci dały nam obu  dużo do myślenia. Spiknęliśmy się na TeamSpeaku, pogadaliśmy i postanowiliśmy stworzyć coś własnego. Zarówno ja jak i Error posiadamy doświadczenie, więc stwierdziliśmy, że czemu by nie spróbować. Z poprzedniej sieci przeszło wiele osób do nas, co może świadczyć o sytuacji jaka tam panuje. Z początku to miał być luźny projekt, a z czasem zaczęli się schodzić ludzie i tutaj zostawać, dziękujemy!

Śmiało mogę powiedzieć, że podjęliście odpowiednią decyzję i wykonujecie kawał dobrej roboty, tak trzymać chłopaki! Nie ma sensu męczyć się i tracić nerwy, gdzieś, gdzie jest źle. Lepiej pielęgnować swoje własne "dziecko", że tak powiem. Od siebie szczerze powiem, że nie żałuję przybycia tutaj, a najbardziej cieszy mnie to, iż serwer, który tworzę wraz z pozostałymi ziomeczkami jest podpięty pod naprawdę dobrze prosperującą sieć. Od samego początku zostaliśmy bardzo pozytywnie przywitani i da się zauważyć swobodną oraz przyjacielską atmosferę. Pobyty na innej sieci zostawiają ślad po sobie, a zwłaszcza różne sytuacje, które czasami nie powinny mieć miejsca. Czego próbujecie unikać na swoim własnym projekcie, a co bardzo chcielibyście osiągnąć?
Zakładając projekt byliśmy nastawieni, że z czasem zaczną pojawiać się osoby i tym sposobem zyskamy również nowe znajomości (do tej pory tak jest). GameFuture jest dla ludzi chcących na chillu pograć na ulubionych modach, spędzić czas na naszych serwerach głosowych czy też pisząc na chatboxie. Ostatnie sytuacje nauczyły nas tego iż, wszelakie próby niszczenia dobrej atmosfery, cwaniactwo, farmazony czy też robienie przysłowiowego szamba na forum będzie skutkowało usunięciem z całego projektu
Co chcemy osiągnąć? Na pewno największym celem jest to, aby nasz mały-wielki projekt rozwijał się z dnia na dzień co raz bardziej i ładnie piął się ku górze. Chcemy, aby dowiedział się o nas świat gier multiplayer oraz każdy gracz. Bez ciężkiej pracy nie ma efektów, tak mnie nauczono i tego się trzymam.

Właśnie przez taką atmosferę jaką Wy tu macie aż chce się  zostać i rozmawiać z pozostałymi użytkownikami. Cwaniactwa czy dziecinady niestety nie da się uniknąć, bo wszędzie zdarzają się takie przypadki. Najważniejsze jest podejść do tego wszystkiego z chłodną głową i ukrócić gagatka. Ciężka praca przynosi rezultaty. Życzę Tobie i ekipie z którą zacząłeś stawiać ten projekt od zera, aby ciągle piął się ku górze. Niech o tej sieci usłyszy każdy gracz gier multiplayer. Jeżeli jeszcze krążymy wokół wątku związanego z siecią to jak oceniasz pracę wszystkich pozostałych członków administracji?
Jako właściciel nie wypada mi oceniać każdego z osobna publicznie, powiem tak. Z części jestem zadowolony, a z części mniej, zobaczmy co przyniesie czas. :D

Prawidłowa postawa! Temat sieci możemy odstawić na boczny tor, więc teraz skupmy się na Tobie. W końcu w wywiadzie to Ty grasz rolę głównego bohatera. Powiedz nam co jest Twoją największą pasją? Czym się jeszcze interesujesz oprócz wkładania serca w GameFuture?
Po za GameFuture czas wolny poświęcam swojej narzeczonej oraz interesuje się nowinkami ze świata gier.

Proszę, proszę nasz bambik ma motylki w brzuchu! W takim razie życzę wszystkiego dobrego i dużo, dużo szczęścia na wspólnej drodze z kobietą. Skoro mowa o miłości to jak poznałeś wybrankę swojego serca? Wiążę się z tym jakaś ciekawa historia czy zaiskrzyło już od pierwszego wejrzenia? :D
Nasza historia nie jest za bardzo skomplikowana i nie jest to także opowieść na długie godziny. Chodziliśmy do dwóch różnych szkół, które znajdowały się na tej samej ulicy, był park przez który trzeba było przejść, aby się do nich dostać. Mieliśmy wspólnego znajomego i to właśnie on nas zapoznał. Następnie rozwijaliśmy naszą znajomość, była to  ciężka droga, przebrnęliśmy przez różne etapy od znajomego do aktualnego stopnia czyli narzeczeństwa :D

Faktycznie historia nie jest skomplikowana, ale za to ciekawa i świetnie, że udało Wam się dojść do takiego stopnia relacji w którym razem tworzycie coś pięknego! Niech wiedzie się jak najlepiej. Dowiedzieliśmy się nieco o Twoich zainteresowaniach, pracy a także poruszyliśmy wątek miłosny. Najwyższa pora poruszyć temat marzeń. Podobno każdy człowiek o czymś marzy, powiedz nam Kamilu, co jest Twoim największym marzeniem?
Jestem bardzo skromnym człowiekiem. Moim największym marzeniem jest założenie rodziny, ustatkowanie się oraz życie bez zmartwień "jak przeżyć do 10". :D 

Kiedy o czymś marzysz to cały wszechświat działa potajemnie, aby udało Ci się to osiągnąć. Cieszę się, że właśnie zależy Ci na ustatkowaniu się oraz założeniu szczęśliwej rodziny, bo w końcu rodzina to nie "krew", a  ludzie, którzy Cię kochają i wspierają. Bardzo mnie ciekawi jakie wartości/cechy są dla Ciebie w życiu najważniejsze?
Hm, powiem Ci, że ciekawe pytanie. Zawsze w życiu ceniłem sobie szczerość, według mnie bez tej cechy nie jesteśmy w stanie poprawnie funkcjonować w codziennym życiu. Oprócz tego nie lubię zatajania czegoś, wolę wiedzieć o danej rzeczy. Taką drugą cechą również bardzo ważną dla mnie jest pracowitość, jak już wspomniałem bez pracy nie ma efektów!

Są to cechy bardzo potrzebne w życiu. Uważam, że pracowitość i szczerość jest podstawą do rozwijania jakichkolwiek znajomości. Kłamstwo ma zazwyczaj krótkie nogi, a prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw. Szczerość może być dobra, ale może też krzywdzić. Myślę jednak, że lepsza jest bolesna prawda niż złudne kłamstwo na kłamstwie. Jakie zachowania odrzucają Cię od drugiego człowieka? Co Cię irytuje?
Nienawidzę cwaniactwa oraz poczuwania się przez drugą osobę. Bardzo odrzucają mnie takie zachowania. Dla mnie każdy jest równy.

Święte słowa! Sama nie przepadam za osobami, które nie mają za grosz szacunku do innego człowieka a zwłaszcza do swoich rodziców, którzy wychowują Nas przez większość swojego życia. Raczej nie złapałabym wspólnego języka z takową osobą. Znam takich, którzy zamiast okazać wdzięczność swojej matce wolą ją poniżać i traktować ją z pogardą. Strasznie łamią mi serce takie sytuacje, ale takie osoby docenią to jak już stracą na zawsze. Większość z nas ma jakieś wady, jednak nie każdy potrafi je u siebie dostrzec. Czy potrafiłbyś wskazać swoje negatywne cechy, które uważasz, że w głównej mierze Ci przeszkadzają i wiesz, że musisz zrobić coś w tym kierunku, aby to zmienić?
Zawsze lepiej mówić o sobie w superlatywach niż w negatywach, ale spróbuje. Jestem osobą zazwyczaj bezkonfliktową i nie staram się z nikim na siłę wdawać w jakieś kłótnie, lecz jak ktoś mnie sprowokuje i się odpalę to ciężko mi się zatrzymać, więc można powiedzieć że jestem wybuchowy, czasami. Ostatnio też zauważyłem, że działam bardzo impulsywnie nad czym staram się pracować.

Zgodzę się z tym, że lepiej jest mówić o swoich zaletach niż o wadach. Chociaż dla mnie najłatwiej mówić o swoich negatywnych cechach. Doszukiwanie się czegoś dobrego w sobie zajęłoby mi dłuższą chwilę. Z autopsji wiem, że impulsywność potrafi nas zgubić, a raczej nieplanowane słowa wypowiedziane w emocjach. Sama byłam taką osobą, nie potrafiłam panować nad swoimi nerwami i jeżeli już się odpaliłam to jechałam po całości.  Powiem Ci szczerze, że człowieka nie określają jego wady, ale sposób, w jaki je przezwycięża i nad nimi pracuje. W każdym z nas tkwi orzeł i reszka, dlatego musimy zaakceptować siebie - zarówno ze swoimi słabościami i wadami, a także z talentami i zaletami. Wady należy zaznaczać tak samo jak zalety, także przejdźmy do Twojej lepszej strony medalu. Potrafiłbyś nam wskazać swoje trzy cechy, które uważasz za pozytywne?
Wydaje mi się, że pierwszą cechą pozytywną jest to, że jak sobie wyznaczę jakiś cel to robię wszystko żeby go osiągnąć, czyli w sumie zawziętość. Drugą cechą będzie pracowitość, lubię mieć jakieś zajęcie i jasno postawione zadania do których dążę. Trzecią i ostatnią cechą jest otwartość/komunikatywność, można się zgłosić do mnie z każdym problemem i porozmawiać. 

Gdybym miała opisać Cię pozytywnymi cechami charakteru to jako pierwsza byłaby to pracowitość - widzę to właśnie po ostatnich zmianach, które zaszły na forum. Pod resztę również się podpinam. Da się zauważyć, że jesteś otwarty na nowe znajomości jak i kontakt z innymi ludźmi, ale to się ceni, ponieważ można z Tobą porozmawiać na różne tematy. Odbiegnijmy trochę od tematu. Przygotowałam dla Ciebie ciekawe pytanie, które będzie od Ciebie wymagało rozwinięcia wyobraźni. Załóżmy, że jesteś przewodnikiem, a my Twoimi turystami. Wybieramy się do miasta w którym aktualnie mieszkasz. Od czego rozpocząłbyś naszą wycieczkę? Co byłoby głównym celem naszego zwiedzania i co zechciałbyś nam pokazać?
Aktualnie mieszkam na wsi, więc może być ciężko tutaj z jakimikolwiek atrakcjami. Głównym celem naszej wycieczki będzie Wrocław. W pierwszej kolejności pokażę Wam przepiękny, stary Wrocławski Rynek, gdzie spędzimy kilka dobrych chwil, relaksując się w świetnej i wyśmienitej pijalni dobrych trunków. Kolejną atrakcją będzie ogromne ZOO Wrocławskie, które jest bardzo ładne i bogate w przeróżne gatunki zwierząt z różnych kontynentów. Aby obejść całe ZOO jak i Oceanarium potrzeba parę ładnych godzin, więc gdy przyjdzie wieczór to następnym punktem będzie Galeria Neon Side. To miejsce ma swój klimat po zmroku i  można porobić tam  fajne zdjęcia od których roi się na instagramie. 

Galeria-neon%C3%B3w.jpg

Wrocław to  urzekające miasto, za każdym razem kiedy do niego przyjeżdżam zachwycam się tak samo. Mnie osobiście najbardziej urzekło przeogromne zoo, jest fantastyczne! Oprócz tego Panorama Racławicka i przepiękne ogrody chińskie. Obie atrakcje są zawsze moim głównym celem wycieczki do Wrocławia. Wybierając się niebawem na pewno zawitam na Rynek i odwiedzę tą słynną pijalnie, ale chyba w pierwszej kolejności Galerię Neonów, dużo o niej słyszałam i nieziemsko wygląda nocą. Powoli zbliżamy się do końca naszego wywiadu, więc na sam koniec przygotowałam Ci krótką serię szybkich pytań. W pierwszej kolejności zaczniemy od wątku związanego z jedzeniem i gotowaniem. Choć nie wiem czy to odpowiednia pora, ponieważ dochodzi 23 i na samą myśl robię się głodna, ale w tle puściłam sobie kuchenne rewolucje i tak mnie wzięło na rozmowę o jedzeniu. Jaką kuchnię lubisz najbardziej lub jakie danie przypadło Twoim kubkom smakowym?
Zgodzę się w 100% Wrocław to bardzo piękne miasto, ale bardziej podoba mi się Kraków w którym bardzo chciałbym zamieszkać i mam nadzieję, że w przyszłości się uda. Jak już pewnie zdążyłaś zauważyć lubię jedzenie, które ma w składzie sos "cząstkowy". Moim ulubionym daniem, a raczej fastfoodem jest kebab mam nadzieje, że @ Rumuuunkiedyś mi takowego zrobi, oprócz kebaba  z takiego rodzaju jedzenia lubię również  pizzę. Jeżeli chodzi o takie zwykłe dania, to bardzo lubię sałatkę z zupek chińskich, która przebija kebaba, a kebaba jem bardzo często.

Oczywiście nie umknęło mojej uwadze Twoje zamiłowanie do sosu cząstkowego, ale sama go uwielbiam i jem go ze wszystkim z czym się da, a najbardziej siada z kebsikiem. Sałatka z zupek chińskich również jest smaczna, chociaż mój  tata wymyślił pizze z zupek chińskich i to jest główne danie z nich XD polecam spróbować. Następne pytanie dotyczy samochodów. Jakie jest Twoje wymarzone auto?
Moim dreamcarem jest dodge challenger na jego widok włosy mi (te które zostały) stają dęba!

Challenger-2015-gif-header.gif

Dodge ma w sobie coś, co przyciąga oko. Ostatnie pytanie. Jaką bajkę lubiłeś oglądać najbardziej będąc dzieckiem?
Ciężkie pytanie, ale jak dobrze pamiętam to za dzieciaka bardzo lubiłem oglądać Amerykański smok Jake Long jak i Power Rangers. XD

Za Power Rangers szanuje! XD Dziękuję Ci za chęć udzielenia mi wywiadu, dość dawno nic nie pisałam, więc tym bardziej się cieszę, że mogłam ponownie do tego wrócić. Czy na sam koniec wywiadu zechciałbyś dodać coś od siebie i kogoś pozdrowić? Słowa końcowe należą do Ciebie. :D
Posłodzę Wam trochę, a co! Codziennie jak odpalam nasz wspólny projekt i tak sobie patrzę i patrzę to aż się łezka zakręci się w oku. Niesamowicie wielką radość mi sprawia to, jak dobrze to wygląda i jaki mix ludzi tutaj mamy. Dziękuje ja, jako Kamil, nie właściciel tylko jako zwykła osoba, że wybraliście właśnie nas pomimo tego, że już wiele osób kładło nam kłody pod nogi to i tak trzymacie się z nami. Projekt tak na prawdę dopiero startuje i stawia swoje pierwsze kroki, mimo, że jesteśmy już razem prawie rok! Pozdrawiam wszystkich którzy to przeczytali wywiad, a także Ciebie bambiku - M4A4 :kekw: za poświęcony czas i bardzo fajne pytania oraz każdą osobę która przyczynia/przyczyniła się do rozwoju GF.

Guest
(edited)

Kolor zielony jest zarezerwowany dla Moderatorów.
24 h na zmianę kolorku

Edited by Guest
  • Dziękuje! 1
  • Super! 7

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

Dziękuje za poświęcenie czasu na udzielony wywiad, seriami ale się udało! 

• Lubię To! 1
  • Super! 2

„𝙆𝙞𝙚𝙙𝙮𝙨́ 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙮ł𝙤 𝙩𝙪 ł𝙚𝙯, 𝙖 𝙩𝙚𝙧𝙖𝙯 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙘𝙝𝙤𝙙𝙯𝙖̨ 𝙟𝙪𝙯̇ 𝙯 𝙠𝙖𝙯̇𝙙𝙖̨ 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙖̨”
xunMgKn_d.webp

Kiedy książka, bo przeczytałbym więcej. Bardzo przyjemne, good job.

• Lubię To! 1
  • Super! 1

Wspierający

Mega super wywiad ! :D I w końcu się więcej dowiedziałem o @ LOLSON bo znamy się już troche czasu z poprzedniej sieci i  naprawdę chłop jest w porządku mordeczką, bardzo mnie cięszy że, wpadli z @ ErRoR_#1 na pomysł na założenie tego forum gdzie jest spokojnie i nie ma takich akcji jak wiadomo gdzie ;) naprawdę  ekstra wywiad, daje lajk 

• Lubię To! 1
  • Super! 2

giphy.gif

Dobra robota zak@ LOLSON i redaktorko. 

5 godzin temu, M4A1 napisał:

włosy mi (te które zostały) stają dęba!

:kekw:

• Lubię To! 1
  • Super! 1

13 godzin temu, M4A1 napisał:

Zakładając projekt byliśmy nastawieni, że z czasem zaczną pojawiać się osoby

Szczególnie na tych, którzy mają na mój temat wiele do powiedzenia, hehe.

Moim największym marzeniem jest założenie rodziny

W co Ty się Kamilu chcesz wpakować? :peepoLeave:

Ostatnio też zauważyłem, że działam bardzo impulsywnie nad czym staram się pracować.

Brak seksu robi swoje :peepoPANTIES:

• Haha 4

Super wywiad, fajnie się czytało :>

Czekam na więcej :kotel2:

• Dziękuje! 1
  • Super! 1

sygna.png.7f3deaa32303f3135bf740fd242d75ad.png

Wspierający

Wywiad ciekawy, dobrze dobrany kolor, fajnie się czytało. Plusik na zachętę i dobrą robotę jak najbardziej się należy :classic_biggrin:

Teraz czas na tą gorszą część (nie żebym się czepaił, ale już tak mam, że wyłapuje dużo małych pierdół w tekstach. Osoby z poprzedniej sieci takie jak @ LOLSON, myślę że mogą się pod tym podpisać, że nie robię tego ze złości czy coś w ten deseń.)

Wyłapałem kilka błędów interpunkcyjnych(tak, jestem psychopatą na tym punkcie), ale na cały wywiad jest to ziarnko piasku na plaży.

Kilka błędów składniowych, ale wiadomo, zdarzy się każdemu, zapewne i mi nie raz się przytrafiło.

Jak dla mnie za dużo trochę o sobie mówisz, momentami miałem wrażenie, że to wywiad z Tobą, ale może taki jest Twój styl, nie neguję tego.

Osobiście jak 'pracowałem' w redakcji, bardzo dokładnie czytałem to co mi druga osoba pisała i starałem się poprawiać jej wypowiedzi pod względem stylistycznym czy interpunkcji. Dużo osób pisze, bez zachowania znaków interpunkcyjnych i czasami trzeba było trochę czasu poświęcić na przygotowanie takiego wywiadu do stanu czytania. Od siebie jeszcze dodam, że warto poświęcić na to ten czas, aby wywiad był 'wygodny' do czytania.

Czekam na kolejne prace :peepoLove:

• Lubię To! 1
  • Dziękuje! 1

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

Robi wrażenie wywiadzik.

I lecimy dalej.

Pozdro.

• Super! 1

giphy.gif

• LOLSON changed the title to *7 Wywiad z LOLSON
  • nvy_05 changed the title to #7 Wywiad z LOLSON
  • GameFuture.pl locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania