Jump to content
「 ZBIÓRKA NA OPŁATY GAMEFUTURE.PL 」 ×

Wielka rekrutacja sieciowa! #1

LOLSON

Recommended Posts

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

oddzielnik.png

Witamy wszystkich!
Jest Nam niezmiernie miło poinformować o starcie pierwszej wielkiej rekrutacji na Naszej sieci!
Nasz mały/wielki projekt staje się co raz większy dlatego też potrzebujemy osób do pomocy oraz otwieramy furtkę dla nowych osób!

Zasady

1. Aby wziąć udział w wielkiej rekrutacji wystarczy dodać post w tym temacie.
  2. Składając podanie nie możesz posiadać rang funkcyjnych na innych sieciach. dodając notatke
  3. Zakaz wypowiadania się na tak/nie w podaniach. &
  4. Podanie rozpatrują  Junior Admin  Administrator & Właściciel dodając notatkę do konkretnego podania. ( zielona notatka: podanie przyjęte, czerwona notatka: podanie odrzucone)
  5. Możecie zostać poproszeni na dc/ts w celu rozmowy. 

Na jakie stanowiska można składać podania?

2 x Grafik

1 x UBTeam CS:GO

1 x UBTeam CS 1.6

2 x Multi Admin CS 1.6

1 x Multi Admin CS:GO

2 x Moderator [DISCORD]

Wymagania

Grafik

• Znajomość programów graficznych
  • Chęć zajmowania się działem z zleceniami

UBTeam CS:GO  / UBTeam CS 1.6 

• Steam z wybraną grą. (w przypadku CS:GO konto prime)
  • Podstawowa wiedza w ocenianiu demek lub screenów.
  • Brak blokady VAC na koncie

Multi Admin CS 1.6 / Multi Admin CS:GO

• Brak blokady VAC na koncie (w przypadku CS:GO aktywny prime)
  • Znajomość regulaminów serwerów
  • Dobra znajomość amxmoda

Moderator [DISCORD]

• Sprawny mikrofon
  • Minimalne doświadczenie w moderowaniu discorda

Wzór

Ranga: (np Redaktor)
Imię:
Aktualny wiek:
Dlaczego Ty (rozpisz się): 
*Link do profilu steam:

*W przypadku złożenia podania na UBT, MultiAdmina

Podsumowanie

Wielka rekrutacja trwa od dnia dzisiejszego tj. 20.03.2023 do 20.04.2023!
Zachęcamy wszystkich do spróbowania swoich sił!

• Lubię To! 2
  • Super! 8

„𝙆𝙞𝙚𝙙𝙮𝙨́ 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙮ł𝙤 𝙩𝙪 ł𝙚𝙯, 𝙖 𝙩𝙚𝙧𝙖𝙯 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙘𝙝𝙤𝙙𝙯𝙖̨ 𝙟𝙪𝙯̇ 𝙯 𝙠𝙖𝙯̇𝙙𝙖̨ 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙖̨”
xunMgKn_d.webp

• LOLSON changed the title to Wielka rekrutacja sieciowa! #1

Ranga: Redaktor
Imię: Kinga
Aktualny wiek: 22
Dlaczego Ty (rozpisz się):  O kurczę, to dla mnie jeden z najcięższych wymogów, może dlatego, że nie bardzo lubię opowiadać o swojej osobie, ale czasem trzeba przełamać lody. Myślę, że informacje osobiste jak i zainteresowania odstawie na bok i skupię się tutaj na doświadczeniu z redakcją jak i całokształtem. Mam doświadczenie jako redaktor, a dokładnie cała przygoda rozpoczęła się w 2016 roku. Co raz bardziej zaczęłam wgłębiać się w tajniki pracy redakcji i zaczęło mi się to podobać.  Polubiłam wylewanie swoich dotychczasowych myśli, a nawet emocji na kartkę papieru elektronicznego, że tak to nazwę. Dodam jeszcze, że pisanie artykułów czy wywiadów jest dla mnie odskocznią, czymś  przy czym mogę się zrelaksować jak i zdobyć wiedzę w danej dziedzinie. Bardzo lubię pisać na tematy psychologiczne, turystyczne, historyczne, wojskowe jak i kryminalistyczne.  Byłam również redaktorem naczelnym, ale czy sprawowałam się jako szefowa moich podopiecznych? Nie mi to już oceniać. Jeżeli trzymamy się jeszcze przy wątku związanym z doświadczeniem, to dobrze tutaj wspomnieć o swojej znajomości ortografii i interpunkcji. Myślę, że jako redaktor zdobyłam podstawy ortografii oraz poprawnej pisowni, choć wiadomo, że zdarzy mi się popełnić jakiś błąd lub autokorekta zmieni mi wyraz. Niemniej jednak swoją poprawność pisowni oraz znajomość ortografii oceniam na 8/10. Myślę, że stricte swoje doświadczenie z redakcją opisałam, najwyższa pora przejść do wymienienia trochę wad jak i zalet związane z moim charakterem.

Uważam, że jestem osobą pracowitą i mam duży zapał do pracy. Obowiązki, które ma redaktor, a także właściciel serwera traktuje jako pracę i wkładam serce w to co robię.  Dodatkowym atutem jest również to, że dysponuje dużą ilością wolnego czasu w tygodniu,  na forum jestem od rana do nocy, co można zauważyć po mojej aktywności, więc na wykonywanie swoich obowiązków poświęcałabym większość swojego czasu. Mam ogromną chęć również pomóc aktualnym osobom z redakcji i wejść do ich grona zgranej ekipki, myślę, że przydałaby się także  dodatkowa para rąk do pomocy.  Każdy ma za sobą jakąś mroczną przeszłość, czas zmienia ludzi. Można powiedzieć, że na chwilę obecną jestem osobą opanowaną, która nie wdaje się w zbędne dyskusje czy prowokacje. Nie rzucam również mięsem na lewo i prawo, ponieważ jestem zdania takiego, że wypadałoby jakąkolwiek kulturę trzymać, a obrażanie i rzucanie wulgaryzmami nie jest w moim typie, choć wiadomo, że mam również coś za uszami, bo byłam dość toksycznym człowiekiem, jednak nie chcę roztrząsać to co kiedyś było i wyciągać brudów, tylko zacząć z czystą kartą. Jak to się mówi; ,,Jednym z najtrudniejszych wyborów w życiu jest decyzja czy zrezygnować czy próbować jeszcze bardziej" więc ot próbuję. Dodam również, że nie będę zaniedbywać obowiązków Redaktora jak i Właściciela Serwera - @ .Lasik, @ Rumuuun dalej będę robić za drugie HLTV i siedzieć z Wami od rana do nocy. :128591518_670509303487381_8761656744990725259_n:

Wstawiam jeszcze dwie przykładowe prace:

1 / 2

Edited by M4A1
LOLSON,

Podanie rozpatrzone pozytywnie! 

• Lubię To! 5
  • Dziękuje! 2
  • Super! 9

sygnaturka.png.b8e8e99c3a5bf7faf8670d4b5c2e659a.png

sygnaturka od najlepszego grafika @ Rumuuun

Ranga: (np Redaktor): Multi-Admin CS 1.6
Imię: Bartek
Aktualny wiek: 17
Dlaczego Ty (rozpisz się): Jestem młodym, energicznym chłopakiem który większość czasu spędza w grach. W CS 1.6 gram codziennie, więc myślę że wykazałbym się jako Multi-Admin.
*Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/kensiak/

LOLSON,

Podanie przyjęte. Witamy w zespole!

• Lubię To! 4
  • Super! 1

Steam

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

Zachęcamy do składania podań, wolne stanowiska: 

1 x   Redaktor

2 x Grafik

2 x UBTeam CS:GO

2 x UBTeam CS 1.6

2 x Multi Admin CS:GO

xunMgKn_d.webp

Ranga: (np Redaktor) Multi Admin CS:GO 
Imię: Krzysztof 
Aktualny wiek: Jeszcze 26 
Dlaczego Ty (rozpisz się):  Chciałbym wspomóc tutejszą administracje i spróbować też adminowania na serwerach CS:GO, od razu mówie, że nie miałem styczności z funkcjami admina w CS:GO, zawsze byłem adminem w 1.6  (chodzi o te menu typu AMXX jak w 1.6 bo wiem że, w CS:GO jest inna wersja) ale jeśli jest łatwy w obsługiwaniu jak to było z AMXX, to szybko powinienem załapać :) 
*Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/Vertisekgaming/

LOLSON,

Witamy w zespole!

• Lubię To! 1
  • Super! 4

image.gif

Ranga:  Multi admin cs;go, ub team cs:go
Imię: Karolina
Aktualny wiek: 20
Dlaczego Ty (rozpisz się):  Uważam, że idealnie sprawdzę się w tej roli, miałam już admina na różnych sieciach sprawowałam sie bardzo dobrze. Od dłuższego czasu regularnie wchodzę na serwery i chciałabym w miarę kontrolować sytuacje jak nie ma innego admina. Jeśli nie mam wystarczającej aktywności to chętnie ja poprawie.
Jeśli chodzi o ub team to z chęcią zapoznam się z  tą rolą i spróbuje czegoś nowego <3 

*Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/onlybitches/

Edited by Caroline
LOLSON,

Witamy w zespole Multi Adminów!

• Lubię To! 1
  • Super! 5
  • Haha 2

image.gif.086433ff791208bee7e1831a83f35e44.gif
𝐒𝐭𝐞𝐚𝐦                  Carolinæ#9602

Ranga UbTeam Cs 1.6

Imię: Krystian 

Aktualny wiek: Aktualny wiek 24. Za 2 miesiące 25 ale nie ma się czym chwalić . 

Dlaczego Ty? (Rozpisz się): Widzę, że potrzeba kogoś do UbTeamu to składam podanko. Kilka razy miałem tą rangę i problemów jako takich nie było. Miły, pomocny, ogarnięty chłopaczek. Na forum często jestem także nie będzie problemów z aktywnością. Screeny sprawdzić to nie problem. Sprawdzić czy nie są przerobione to chwila. Demko rozpisać potrafię i to tak, że w połowie demka się znudzisz. Niedługo start nowego serwera także graczy na wspomagaczach dojdzie a pomocna szybka ręka się przyda. A poza tym nie samą robotą człowiek żyje i muszę coś na forum robić. 😅

*Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199198594908

LOLSON,

Witamy w zespole!

• Lubię To! 1
  • Super! 4

Ranga: UB TEAM CS 1.6
Imię: Kamil.
Aktualny wiek: 29.07.2002 - 20 lat.
Dlaczego Ty (rozpisz się): 

Ponieważ, że jestem odpowiednią osobą na danym stanowisku.
Moim doświadczeniem myślę, że mogę wprowadzić wyższy poziom w administracji UBT. 
Brakuje osób na danym stanowisku.
Serwery z dnia na dzień zapełniają się, coraz więcej osób dostaje bany, screenshoty i na pewno przyda się pomoc :).
Wzoruję się na pomocy dla danych osób, uwielbiam podkreślam pracować nad różnymi sprawami oraz je rozwiązywać jak na leży, lubię się wypowiadać czy też prowadzić dyskusje jeśli chodzi o dział jakim jest strefa banów.
Sprawdzając różnego rodzaju sprawy dotyczący to stanowisko.

Coś o sobie (dodaje aby poznała mnie większość osób): 

Cześć! Jestem osobą bardzo wyrozumiała, oraz zawsze chętnie pomagam innym użytkownikom. Skończyłem szkołe mieszkająć w Irlandii Północnej ( Belfat ), a aktualnie pracuje, jako monter rusztowań na zakładach przemysłowych.
W wieku 12 lat, zacząłem uczęszczać na treningi piłki nożnej, całkiem dobrze prowadziłem swoją "karierę" aż do momentu kontuzji ( zerwane więzadła w kolanie ) i tak skończyła się moja przygoda w wieku 18 lat.
Swoją przygodę z Counter Strike, zaczeła się bodajże jak miałem ok 11-12 lat, stare dobre czasy, serwery ZombieMod, basebulider, DD2.
Na Forach sieciowych zacząłem się udzielać jak miałem około 15 lat. 
Aktualnie mieszkam w okolicach Katowic, posiadam prawo jazdy, samochód i życie się kręci dalej wokół Counter Strike :D.

*Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/h0t2k/

Pozdrawiam @ h0t 2k.

ostatnio byłem troszeczkę mniej aktywny, ponieważ życie prywatne wymagało tego, ale już teraz wszystko wróciło do normy i będę częściej.

LOLSON,

Witamy w zespole!

• Lubię To! 2
  • Super! 2

ezgif.com-resize (1).gif

Ride with my boys, nie zahamuję na chwilę
Suko, I got no choice, moja grupa rośnie w siłę
 ~h0t 2k.

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

2 x   Redaktor

2 x Grafik

xunMgKn_d.webp

Ranga: UB Team CS:GO.
Imię: Szymon.
Aktualny wiek: Jeszcze 18, lecz rocznikowo 19.
Dlaczego Ty (rozpisz się): Nieraz posiadając jakąś wyższą rangę na forum, pilnowałem całego działu odwołań i osób, posiadających rangi UBT. Doświadczenie w gierce mam spore, w CS:GO siekam już od 2015 roku. Pozwalam sobie nawet powiedzieć, że mam bardzo dużą wiedzę na temat tej gry oraz tak jak wyżej wspomniałem, spore doświadczenie. Co najważniejsze, jestem obiektywny. Można się ze mną łatwo skontaktować. Do swoich zadań zawsze podchodzą sumiennie i starannie. Nie będę kłamał co do mojej aktywności, może być taki dzień, że nawet nie będę miał czasu wejść na komputer, lecz przeważnie każdego dnia jestem chociaż na godzinkę.
*Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/palisiejosh/

LOLSON,

Witamy w ekipie!

• Lubię To! 1
  • Super! 1

lovell1.png.670ebcf59fac3acb8a27c8dbc47b01d9.png

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

2 x   Redaktor

2 x Grafik

1 x UBTeam CS 1.6

1 x Multi Admin CS 1.6

xunMgKn_d.webp

Ranga: Multi Admin CS 1.6
Imię: Sławomir
Aktualny wiek: z 37 (szczęśliwi czasu nie liczą)
Dlaczego Ty (rozpisz się): Doświadczenie na podobnym stanowisku. Gram tylko w 1.6 myślę że to dodatkowy atut. W wolnych chwilach sprzedaję miód jeszcze trochę lipowego mi zostało z zeszłego roku jak ktoś chciał by kupić :okulary:. A zawodowo kierownik tzw. TIR-a w Monie.  Czsami gram w kratkę ze względu na wyjazdy w pracy bo nie chce mi się taszczyć laptopa. 
*Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/sypkilopez/

Edit1: ostatnio nie gram bo słuchawki poszly na reklamację (drugi raz już ) a bez słuchawek to nie gra.

No i nie pytajcie co transportuje bo bym musiał to splantować razem z wami na sajdzie i chwilę poczekać....(aż wybuchnie)

No i widzimy się na longu albo na szorcie ale tam uważajcie na kosy znaczy na siebie... 

Gazik, (edited)

Usunąłem twój link. Proszę nie reklamować innych sieci w miejscu nie przeznaczonym do tego.

Edited by Gazik
LOLSON,

Podanie odrzucone. Pograj więcej na serwerach żebyśmy widzieli Twoją aktywność oraz daj się poznać użytkownikom.

• Lubię To! 1
  • Super! 2

tytuł: [UBT CS:GO] laki
Nick:laki
Imię:Dominik
Link do BanID:https://banid.pl/kto?to=0:1:542597152
Link do profilu steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561199045460033/
Doświadczenie (w byciu UBT i rozpisywaniu demek):nigdy nie byłem w ubt,ale jako admin często ogladałem demka
Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum:okolo 4h
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów:8/10
Dlaczego ty?:Mimo tego że zbytnio nie udzielam się na forum,Oprócz tego bardzo lubię tracić swój nie cenny czas na sprawdzaniu graczy, Jestem osobą upartą i do tego 
nienawidzę ludzi którzy niszczą grę dla przyjemności przez używanie różnych (wspomagaczy)
Czy miałeś styczność z SourcaBansem?:nie ale to i owo wiem na ten temat

LOLSON,

Podanie odrzucone, brak rozpisanego demka.

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

1 x   Redaktor

2 x Grafik

2 x Multi Admin CS 1.6

1 x  Multi Admin CS:GO

xunMgKn_d.webp

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

Zapraszamy do składania podań!
Poniżej lista wolnych stanowisk.

1 x   Redaktor

2 x Grafik

1 x UBTeam CS 1.6

2 x Multi Admin CS 1.6

1 x Multi Admin CS:GO

2 x Moderator [DISCORD]

xunMgKn_d.webp

Ranga: : Multi-Admin CSGO
Imię: Artur
Aktualny wiek: 21

Dlaczego Ty (rozpisz się): Mam bardzo dużą znajomość o amxmodzie wręcz bym powiedział ze znam go na pamięć, bo wielokrotnie posiadałem multi admina bądź też opiekuna serwera. Gram bardzo dużo i bardzo długo w csgo więc na serwerze gdy tylko będę mógł być to będę praktycznie bez przerwy. Znam się również na czitach i potrafię rozróżnić osobę czystą od tej czitującej także jakbym się dostał na stanowisko multi admina nie będzie tam bezsensownych banów lub banów bez powodu. A coś o mnie Jestem z wrocławia mieszkam już 11 lat za granicą, lubię i znam się motoryzacji. 
*Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/apatchxmain/

• Lubię To! 1
  • Super! 2

Ranga: Redaktor
Imię: Damian
Aktualny wiek: 18
Dlaczego Ty (rozpisz się):  Piszę to podanie, ponieważ pewna osoba mówi mi że się nadaję. Nie jestem do tego przekonany w 100% ale skoro owa osoba ma doświadczenie w redaktorce i tak mi prawi, to myślę że nie kłamie. Lubię pisać artykuły na tematy które lubię, jestem tego zdania że przy ich pisaniu mogę nauczyć się czegoś nowego jak i czytelnika. Nie lubię opowiadać o sobie, sam nie wiem co tutaj wcisnąć aby przekonać osobę rozpatrującą podanie na moją korzyść. Odkąd mam problemy z pracą (straciłem ją) mam trochę wolnego czasu więc będę mógł coś nie coś pomóc w redakcji. Nigdy nie byłem redaktorem. Z ortografią nie mam problemu jednakże interpunkcja u mnie leży i kwiczy. Chociaż staram się nad nią pracować, nie wiem czy wychodzi mi to na dobre czy na złe. Nie mnie to oceniać. 

Edited by Nigiri
Guest

Witamy  w zespole!

• Lubię To! 4
  • Super! 6

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

Dziękujemy wszystkim osobom które wzięły udział oraz dostały się na stanowiska.

• Super! 3

xunMgKn_d.webp

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

temat-zamkniety.png

xunMgKn_d.webp

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania