Jump to content
「 ZBIÓRKA NA OPŁATY GAMEFUTURE.PL 」 ×

*6 Wywiad z Caroline

GameFuture.pl

Recommended Posts

• BOT GameFuture.pl

spacer.png
Witam wszystkich w kolejnym wywiadzie.
Tym razem wywiad przeprowadzę z płcią piękną, @Caroline
Zapraszam do zapisów na kolejne wywiady  Zapisz się!
spacer.png

[P] Witaj. Cieszę się, że znalazłaś czas na wywiad ze mną. Tym razem możemy wprowadzić trochę kobiecych ploteczek. Jednak może na początek się nam przedstawisz?

[O] Dziękuję Ci bardzo za wywiad, jestem Karolina, mam 20 lat w tym roku oraz mieszkam pod Kielcami. Jestem w klasie maturalnej, interesują mnie gry, przeróżne sporty typu piłka nożna i siatkówka oraz kocham motoryzację amerykańską i niemiecką.

[P] Ciekawe zainteresowania masz, trenujesz któryś z sportów, którym się interesujesz? Czy może jest to coś innego?

[O] Trenowałam piłkę nożną przez 3 lata, ale zrezygnowałam z powodów zdrowotnych, gdy moja drużynka się rozpadła to zaczęłam grać w siatkówkę od 2 technikum.
Jeśli o sport chodzi to 2-3 razy w tygodniu chodzę na siłownie, jeśli nie mam lenia haha

[P] Siłownia, piłka nożna, siatkówka, interesujesz się motoryzacją, pewnie nie możesz się odpędzić od wielbicieli? Zdradź nam jak u Ciebie mają się sprawy sercowe?

[O] Szczerze nie mam pojęcia czy mam wielbicieli, ponieważ nigdy jakoś nie zwracałam na to uwagi. Mężczyzna musi miec to coś w sobie żebym sie nim zainteresowała.
Moje serce nie jest do zdobycia, jeśli o to chodzi, trzeba się trochę postarać, że tak powiem.
Na ten moment nie potrzebuję nikogo, bo sama jestem bardziej szczęśliwa niż jak byłam w związku i mam strasznego ego topa.

[P] Myślę, że część Panów może się ucieszyć. Powiedz, co to jest to coś, co musi mieć facet?

[O] Na pierwszym planie u mnie dominuje charakter, abym się zainteresowała wystarczy by był męski [jak zapewne większość kobiet lubi dominujących więc to też zaliczę] umiał postawić na swoim, umiejętność rozmowy o uczuciach, lojalny, szczery, nietoksyczny. Jeśli chodzi o drugi plan to prosto +90kg +190cm, ciemne włosy, jasne oczy i śliczny uśmiech. A na 3 planie oczywiscie +18 top

[P] Podzielam Twoje zdanie ;) Wspominałaś, że interesujesz się też motoryzacją, czy masz konkretny gust? Mam na myśli auta, motory? Jaka marka najbardziej Cię ciekawi?

[O] Mogą mnie ludzie zabić ale jeśli chodzi o motoryzacje to kocham właśnie amerkańskie i niemieckie samochody, moje top z ameryczki to mustang 1969, dodge challenger, Mustang GT500, a u somsiadów bmw m3 g80, audi s5 oraz merc amg gt 63s. Sama posiadam na razie audi q5 fajny suvik, ale chce go sprzedać za pół roku i kupić audi a6 c7 3.0 tfsi.
Motory w gruncie rzeczy nie interesowały mnie równoważnie do samochodów, lecz jedyny, jaki chciałabym kiedyś mieć to yamaha R6 RACE

[P] Podziwiam za to zainteresowanie, przyznam, że ja jedynie to Audii lubię. Myślę, że na forum nie zabiją Cię za to. Będąc przy sieci, powiedz jak się u Nas znalazłaś?

[O] Powiem tak je**c jdm ale kochać supre i nissana gt haha. Przyszłam wraz z Mateuszem (@ForPerfecT ), który powiedział mi o tej sieci, a że na mojej byłej nie było za ciekawie to z chęcia przyszłam do was.

[P] Bardzo się cieszymy z tej decyzji. Planujesz tutaj zdobywać jakieś rangi? Jaka by ona była?

[O] Jeszcze nie wiem na razie sobie odpuszczę chyba, bo mam dużo spraw i nie miałabym czasu na prowadzenie czego, ale jeśli już chodzi o rangi to zapewne redaktor i może coś z serverami cs:go związanego. Na ten moment nie umiem się określić a ty gdzie byś mnie widziała?

[P] Zostawię dla siebie swoją opinię, choć być może za niedługo się dowiesz 🙂 Jak zaczęła się Twoja przygoda z Cs? Skąd ogólnie pomysł, by zagrać w grę?

[O] Liga i fortnite zaczeły mnie denerwować i stwierdziłam, że pora na cs, gram od 2020 stycznia jakoś.

[P] Możemy się cieszyć, że tak się stało, gdyż dzięki temu jesteś tutaj. Jakie masz ulubione mody serwera? Powiedz też jak dużo czasu poświęcasz na granie?

[O] Zależy 2-3 lata temu grałam praktycznie ciągle, teraz nie mam już takiego zapału jak kiedyś. Nie mam ulubionego moda.

[P] Możliwe, że zapał kiedyś wróci. Zdradzisz nam jakieś sekrecik? Jest jakaś głupia rzecz, którą zrobiłaś? Opowiedz nam coś.

[O] Byłam grzecznym dzieckiem i chyba mi to zostało, nie rozrabiam do tej pory. Ale czasem potrafię się nieźle zbłaźnić jak ktoś mi się podoba XD

[P] Opowiadaj nam, co takiego zrobiłaś wtedy?

[O] Nie chce o tym mowić, bo to serio cringe był XD Głupie rzeczy po prostu wtedy mówię i idealizuję osobę.

[P] To zostanie nam się tylko domyślać. Zbliżając się ku końcowi, zagrajmy w szybkie trzy pytania. Nie masz nic przeciwko?

[O] Dawajjjj!!

[P] Ulubiony kolor?

[O] Czarny, czerwony i fioletowy

[P] Jaki styl ubierania się lubisz najbardziej?

[O] Luźny, uwielbiam dobierać komplety z nike, wiele może mnie znienawidzić, ale still kocham styl ubioru w anglii "uk drill" Ale również kocham ubierać spódniczki i opinające bluzki.

[P] Jakie trzy rzeczy weźmiesz ze sobą, na bezludną wyspę?

[O] Maczetę, zapalniczkę i garnek- the forest uczy przetrwania :)

[P] Nie wiem, czy się bać tej odpowiedzi. Dobrze, będziemy kończyć ten ciekawy wywiad. Chciałabyś kogoś pozdrowić? Może dodać jakąś ciekawą ploteczkę?

[O] Jasne, dziękuje za wywiad, chętnie pozdrowię zakolaka  ( @LOLSON ) errora ( @ErRoR_#1 ) Jg crew , elowskiego (@elo elo 350) oraz cukinie (@cukinia )❤

[P] Super! Dołączam się do pozdrowień. Dziękuję za poświęcony czas i za tak ciekawe odpowiedzi 🙂 Pozdrawiam i do
usłyszenia.

• Lubię To! 5
  • Dziękuje! 1

Zasłużony

Dzięki za pozdrowienia, milego wychodzenia z gier pozdrawiam

• Lubię To! 1
  • Smutny 1

"A ja dzisiaj już nie usnę, bo nie ma Cię tutaj"

eloelosygnatura.png.ce4a9049350d3204ce8a615cf25fe838.png.370d80c95910ce247db0750f562f393d.png

Aha JG crew a nawet mnie nie pozdrowiła :( Podzielam zdanie @elo elo 350 idź ze wyjdź z gry w połowie :/ 

#NieWychodźZGry

elowsky,

#kmwtw XD

• Lubię To! 2
  • Nie mam pytań 1

Sygnatura.png

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

Nietoksycznych? :Dolan:

Ciekawe wymagania, moje zakola to 8 cud świata!

Kox wyszło

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

#NieWychodźZGry

• Lubię To! 2
  • Haha 2

„𝙆𝙞𝙚𝙙𝙮𝙨́ 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙮ł𝙤 𝙩𝙪 ł𝙚𝙯, 𝙖 𝙩𝙚𝙧𝙖𝙯 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙘𝙝𝙤𝙙𝙯𝙖̨ 𝙟𝙪𝙯̇ 𝙯 𝙠𝙖𝙯̇𝙙𝙖̨ 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙖̨”
xunMgKn_d.webp

dziękuję bardzo za pozdrowienia :serce3: piękny wywiad

• Lubię To! 2

:dziwnykot:

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

A dzięki czuje się doceniony xd 

#JG crew 

• Lubię To! 2

giphy.gif

Bardzo fajny wywiadzik! Oby więcej takich!

• Lubię To! 1

ezgif.com-resize (1).gif

Ride with my boys, nie zahamuję na chwilę
Suko, I got no choice, moja grupa rośnie w siłę
 ~h0t 2k.

Przyjemnie się czytało 🙂

Dobry wywiadzik

• Lubię To! 1

”Uśmiechaj się, ponieważ to dezorientuje ludzi. Ponieważ to jest prostsze, niż wytłumaczenie im, co zabija cię od środka.”

☆ Joker ☆

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania