Jump to content
「 ZBIÓRKA NA OPŁATY GAMEFUTURE.PL 」 ×

[NOWY SERWER] CS 1.6 COD 401

LOLSON

Recommended Posts

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

oddzielnik.png

Witam wszystkich serdecznie!

Jest Nam niezmiernie miło poinformować, że do Naszego projektu wraz z serwerem COD 401 dołączają @M4A1 oraz @.Lasik
Beta testy serwera zaczynają się już w tą sobotę tj. 18.03.2023 o godzinie 20:00 zbiórka na Naszym serwerze TS3: TS3.GAMEFUTURE.PL!
Każdy gracz który weźmie udział w testach będzie miał możliwość przetestowania VIP'a oraz klas premium!

Jest Nam niezmiernie miło gościć Was w naszych szeregach!
Do zobaczenia w sobotę o godzinie 20:00!

Pozdrawiamy,
Administracja GameFuture.pl

• Lubię To! 14

„𝙆𝙞𝙚𝙙𝙮𝙨́ 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙮ł𝙤 𝙩𝙪 ł𝙚𝙯, 𝙖 𝙩𝙚𝙧𝙖𝙯 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙘𝙝𝙤𝙙𝙯𝙖̨ 𝙟𝙪𝙯̇ 𝙯 𝙠𝙖𝙯̇𝙙𝙖̨ 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙖̨”
xunMgKn_d.webp

Cześć!

Na samym wstępie...

Serdecznie dziękujemy za przyjęcie serwera na Waszą sieć. Mam nadzieję, że będzie to owocna i długotrwała współpraca. My - administracja serwera dołożymy wszelkich starań, aby serwer piął się ku górze oraz będziemy nieść tylko i wyłącznie dobre mienie dla całej sieci.  Od siebie mogę dodać, że dział serwera jest otwarty dla Was - jeżeli macie jakiekolwiek propozycje, możecie śmiało je pisać. Nie zabraknie również konkursów z wyjątkowymi nagrodami. Do zobaczyska na testach serwera! :serce3:

• Lubię To! 12

sygnaturka.png.b8e8e99c3a5bf7faf8670d4b5c2e659a.png

sygnaturka od najlepszego grafika @ Rumuuun

Może się przekonam do takiego codą z małym levelem choć bardziej lubię wyższe typów 40001 lvl xD 

Oczywiście witam :)

Edited by Dali
  • Lubię To! 1

Wspierający

No i wreszcie jakiś serwer dla mnie na tej sieciówce, oby balans klas był dobrze zrobiony i w wolnym czasie wbijam

• Lubię To! 1

• LOLSON locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania