Jump to content

Skarga i odwołanie do bana

HedLine

Recommended Posts

Nie wiem czy pisze tego posta w dobrym miejscu, ale jest on związany ze skarga jednocześnie z banem którego dostałem. Rzekomo był to ban od @Gazikza wyzywanie innego gracza mowa tutaj o pałce  który był opiekunem FFA. Użyłem paru wulgaryzmów i stwierdzenie że "chuja zrobił " za co dostałem bana bo w takiej sytuacji ciężko powstrzymać emocje jak ktoś ewidentnie wciska mi kit. Tak że @Gazik szkoda że nie rozróżniasz krytyki kogoś od obrazy  ale cóż... a czy to świadczy o braku kultury osobistej to że użyłem paru wulgaryzmów no nie powiedział bym. Nie zachowujmy się jak dzieci że ktoś napisze parę wulgaryzmów  i robicie z tego wielkie halo jakby były tutaj dzieci co maja 10 lat i miały by się zgorszyć

Skoro już jesteśmy przy temacie  to wypadało by to pociągnąć dalej bo temat  pałki i  sytuacji na FFA nie wziął sie znikąd. Gość który miał wylecieć z stanowiska admina nagle dostaje opiekuna a osoby, które wcześniej zrobiły dużo dla serwera tracą rangę dla mnie jest to sytuacja co najmniej śmieszna  i niezrozumiała. Wszyscy dobrze pamiętają sytuacje z germem było kilku adminów a jedynymi osobami które go głównie banowały to była @...Kamila...i @dmNTrx. i nikt mi nie powie że było inaczej bo siedziałem czasem na FFA więcej niż admini. W kilka osób siedzieliśmy na TS i rozkminialiśmy co zrobić z sytuacją z germem gdzie pałka nawet nie kiwnął palcem nawet bardziej zaangażowani byli zwykli gracze niż sam admin.  I gość mi mówi że było zupełnie inaczej że serwer się rozwija że dużo ludzi gra to jak ja mam sie nie denerwowac ?

Na prawdę dla was są ważne tylko liczby ? Co z tego że wbija dużo osób jak to są randomowi ludzie którzy wbija parę razy i pójdą gdzieś indziej, a nawet jeżeli nie to w sytuacji kryzysu odejdą od tego serwera. Bardzo dobrym przykładem jest ta sytuacja z germem gdyby nie stali gracze i nie mam tu na myśli tylko osób z którymi siedziałem na TS a wiele innych osób którzy byli stałymi graczami. Właśnie to pokazuje że serwer przy życiu trzymają głównie stali gracze. Dużo osób wbiło  na serwer  i zostało do tej pory  głównie dzięki pozytywnej atmosferze na FFA. Tak że liczby to nie cały sukces serwera wiec trochę szacunku do zwykłego gracza bo gdyby nie było nas nie było by również was. Moje pretensje powinny być zrozumiałe bo gość który miał wylecieć nagle zostaje opiekunem wiec jedynymi osobami do których mogę mieć zastrzeżenia to wy droga administracjo bo to za waszej kadencji takie cyrki się dzieją i za kadencji nowej właścicielki @PrO I DiAbLiCa

Wspomniałeś @Gazik że takie kwestie powinienem poruszać na priv a czy temat dotyczył jakichś moich prywatnych spraw z pałką nie bo nie mam nic do niego prywatnie. Rozmowa była stricte związana z serwerem FFA wiec gdzie jak nie na forum jest miejsce na takie dyskusje a chyba gracze i administracja powinna wiedzieć co się dzieje nie uważacie?

@PrO I DiAbLiCa coś wspominałaś na temat FFA "szkoda że wcześniej nie grali ludzie " jakoś tak nie pamiętam dokładnie bo nie mogę cofnąć czatu. Powiedz mi jaką ty masz wiedze na ten temat jak przez ten czas co grałem na FFA a grałem bardzo dużo ani razu cię  tam nie widziałem. Tak jak już wspomniałem usuniecie mam aim dla mnie nie jest na plus  i jak widzieliście dla innych graczy też nie bo to są mapy które nominowali gracze. Obserwowałem przez parę miesięcy sytuacje na forum i bardzo ciekawe jest to   że tylko obce dziewczyny i te znajome szybko awansują dosyć wysoko serio jesteście aż takimi stulejarzami ? To nie jest tylko moje zdanie wiem wiem pomyślicie że ci z którymi się trzymałem mają takie samo zdanie na waszym miejscu pewnie też bym tak pomyślał. Zaskoczę was, ale w tej kwestii i całokształtu sporo ludzi z którymi zamieniłem parę słów ma podobne zdanie. Wiem wiem nie jesteście przyzwyczajeni do krytyki i do tego że nie każdy będzie wam lizał dupę, ale dla mnie to zwykłe kolesiostwo :D

Nie zachowujcie się jak komuniści żę uciszacie tych którzy zadają niewygodne pytania i dążą do prawdy bo to tylko i wyłącznie źle świadczy o was., Myślę że każdy wie że chodzi o sytuację z dziś i wczoraj. 

Wiec może warto przemyśleć parę rzeczy  i skonfrontować to z graczami zamiast banować ludzi bo cala ta sytuacja nie wzięła się znikąd. Mam nadzieję że się odniesiecie do tego  i nikt  nie usunie posta . Jest to tylko i wyłącznie moja subiektywna opinia i przykłady zadania innych graczy bo najwyraźniej nie każdy miał odwagę  was w pewien sposób skrytykować. @LOLSON @PrO I DiAbLiCaCzekam z niecierpliwością na odpowiedż

Oznaczam też was bo widziałem że pisaliście coś w tym temacie na czacie@Secret@Byczeq420@Papiciur

P.S i co z banem bo jeśli mam być ograniczany na forum i jedyne co mogę  to pisać posty to moja obecność tutaj mija się z celem :D ?

Edited by HedLine
  • Lubię To! 2
  • Dziękuje! 4
  • Haha 2
  • Nie mam pytań 2

No nie powiem słowa godne pochwały i wiele dające po wynikającej sytuacji od wczoraj. W końcu jedna z stron umie napisać swoją działkę gdzie po słowach i zachowaniu jest ukazana czysta prawda , a nie mydlenie oczu innym graczom z forum i straszenie "warnami i blokadami" żeby temat zamilkł bo komuś brak argumentów i nie wiedząc przez 20 min co na to odpowiedzieć komuś, myślicie że sprawa ucichnie i będziecie mogli dalej swobodnie działać jak działacie do tej pory, to jesteście w błędzie bo każda osoba po czasie nawet jeśli tą blokadę im zdejmiecie upomni się o to na co do końca nie otrzymała odpowiedzi. Bez ukazania dowodów to jak na razie zachowujecie się jak typowi przegrywy z przejętym serwerem. Pozdrawiam postowicza i reszta oprócz może przegrywów. 

Edited by ..CytrynQa..
  • Lubię To! 1
  • Dziękuje! 2
  • Smutny 1

Celne uwagi. Od siebie dodam to, żeby administracja odebrała to jako konstruktywną krytykę, przyjęła to na klatę i wzięła do serca. Wszyscy ci, którzy się wypowiedzieli i wypowiadają tutaj mają na celu poprawę funkcjonowania forum i serwerów. Gdyby tak nie było, to już by dawno tych ludzi nie było. Chwalicie się liczbami, a garstka tych użytkowników jest aktywna. 

• Lubię To! 1
  • Dziękuje! 2
  • Nie mam pytań 1

Czyli jednak dobrze mówiłem o kolesiostwie,
+1 @HedLine Zgadzam się w 100% z Tobą i twoją wypowiedzią w sumie czekam też nie cierpliwie na wypowiedzi oznaczonych w poście Administracji,

Nie zdziwiłbym się @HedLine jakby to samo było co na innym forum, że za rangę wyśle jakieś sprośne zdjęcie XD

#DiablicaDoDegrada !

• Dziękuje! 5
  • Nie mam pytań 1

Odpowiedź adminstracji za niedługo. Na ten moment zamek

• Lubię To! 4
  • Haha 4

Sygnatura.png

• Gazik locked this topic
  • Właściciel
WŁAŚCICIEL

Witam,

@HedLine Rzekomo był to ban od @Gazikza wyzywanie innego gracza mowa tutaj o pałce  który był opiekunem FFA. Użyłem paru wulgaryzmów i stwierdzenie że "chuja zrobił " za co dostałem bana bo w takiej sytuacji ciężko powstrzymać emocje jak ktoś ewidentnie wciska mi kit. Tak że @Gazik szkoda że nie rozróżniasz krytyki kogoś od obrazy  ale cóż... a czy to świadczy o braku kultury osobistej to że użyłem paru wulgaryzmów no nie powiedział bym. 

Wyjaśnijmy parę rzeczy.

1. Czat box służy do luźnych rozmów.

Więc jeżeli macie jakiś problem z nim związany to piszemy temat w dziale serwera.

@HedLine ty i inni dostaliście 3 upomnienia od @Gazik nie znasz regulaminu czat boxa? To zapraszam do zapoznania się z nim.

Myślę, że temat bana jest jasny.

@HedLine Skoro już jesteśmy przy temacie  to wypadało by to pociągnąć dalej bo temat  pałki i  sytuacji na FFA nie wziął sie znikąd. Gość który miał wylecieć z stanowiska admina nagle dostaje opiekuna a osoby, które wcześniej zrobiły dużo dla serwera tracą rangę dla mnie jest to sytuacja co najmniej śmieszna  i niezrozumiała. 

Spoko rozumiem, tutaj został popełniony błąd w doborze odpowiednich ludzi na stanowisko opiekuna. 

Miał wylecieć z administracji to, czemu nie wyleciał?

Każdemu się może zdarzyć tym bardziej @PrO I DiAbLiCa, która przejęła serwer  i chciała go ratować, bo nie oszukujmy, się serwer od jakiegoś czasu świecił pustkami i starała się,  go odbudować.

@Xenon dostał bana za szkodliwe działanie, ponieważ oskarżał  nas na czat boxie o to, że dajemy awans osobą, które dają nam d**y.

Mam do was pytanie moglibyście współpracować z taką osobą? Bo ja sobie nie wyobrażam.

Już pomijam fakt, że te oskarżenia są bezpodstawne i po prostu wyssane z palca.

A tutaj ss jak @Xenondużo robił dla serwera.

image.png

image.png

Wy macie tutaj najwięcej do gadania, tak jak pisaliście na czat boxie bez was "graczy" serwer i forum by nie istniały i tutaj się z wami zgodzę.

To, czemu nie napisaliście tematu w dziale bądź na pv do @PrO I DiAbLiCa, że popełniła błąd co do awansu? 

@HedLineNa prawdę dla was są ważne tylko liczby ? Co z tego że wbija dużo osób jak to są randomowi ludzie którzy wbija parę razy i pójdą gdzieś indziej, a nawet jeżeli nie to w sytuacji kryzysu odejdą od tego serwera. Bardzo dobrym przykładem jest ta sytuacja z germem gdyby nie stali gracze i nie mam tu na myśli tylko osób z którymi siedziałem na TS a wiele innych osób którzy byli stałymi graczami. Właśnie to pokazuje że serwer przy życiu trzymają głównie stali gracze. Dużo osób wbiło  na serwer  i zostało do tej pory  głównie dzięki pozytywnej atmosferze na FFA. Tak że liczby to nie cały sukces serwera wiec trochę szacunku do zwykłego gracza bo gdyby nie było nas nie było by również was. Moje pretensje powinny być zrozumiałe bo gość który miał wylecieć nagle zostaje opiekunem wiec jedynymi osobami do których mogę mieć zastrzeżenia to wy droga administracjo bo to za waszej kadencji takie cyrki się dzieją i za kadencji nowej właścicielki @PrO I DiAbLiCa

Na prawdę dla was są ważne tylko liczby ?

Nie, nie są, do czego w ogóle pijesz? Zasłaniasz się, że dla nas są ważne liczby/statystyki, a to nie jest prawdą.

Tak że liczby to nie cały sukces serwera wiec trochę szacunku do zwykłego gracza bo gdyby nie było nas nie było by również was.

Mówisz, o szacunku do graczy pokaż, mi dokładnie gdzie go nie ma? To ty najeżasz na administracje, zamiast napisać/powiedzieć, co jest nie tak i starać się poprawić serwer.

droga administracjo bo to za waszej kadencji takie cyrki się dzieją i za kadencji nowej właścicielki @PrO I DiAbLiCa

Okej, a powiedz, mi co się działo za kadencji @...Kamila..., z którą był prawie zerowy kontakt? I serwer stał pusty? 

Moje słowa może potwierdzić @N3X1320 @Kubaa. @BurN, bo też byli w grupie na messengerze i widzieli jak @LOLSONpisał do @...Kamila... co z ffa czy potrzebuje pomocy a ona nie odpisywała 

Teraz macie problem do diablicy, bo stara się jak może, postawić serwer na nogi popełniła parę błędów a wy, zamiast jej pomóc, to teraz się żalicie.

@PrO I DiAbLiCa Wykazała chęć pomocy i postanowiliśmy z @LOLSON, że oddamy jej serwer, żeby się nim zajęła.

@HedLineWidzę, że dostałeś błędną informację na temat aim map, ponieważ żadna aim mapa nie została usunięta padła propozycja, która nie została zrealizowana.

@HedLineObserwowałem przez parę miesięcy sytuacje na forum i bardzo ciekawe jest to   że tylko obce dziewczyny i te znajome szybko awansują dosyć wysoko serio jesteście aż takimi stulejarzami ?

Już ci tłumacze jak to wygląda z mojej strony.

@nvy_05przyszła do nas z @Shadov i wykazali chęć pomocy, bo forum było nowe i nie mieliśmy jak z @LOLSON wszystkiego ogarnąć.

@nvy_05przyjęliśmy na redaktora i zajmowała, się działem nikt, nie był chętny, nam pomóc oprócz @nvy_05. To powiedz, mi jak mogliśmy, odmówić osobie, która chciała pomóc, a nie było nikogo na jej  miejsce. 

@Shadovrównież wykazywał chęć pomocy i dostał awans.

@PrO I DiAbLiCa Przyszła z propozycją współpracy na ts3, lecz była na innym forum napisała tam rezygnację i przyszła do nas na stanowisko redaktora naczelnego, ponieważ miała doświadczenie i plan na redakcje. Kilkukrotnie nam mówiła, co by się przydało zmienić na sieci  pomagała na z wieloma rzeczami.

@HedLinepowiedz, mi skoro śledziłeś, forum były inne podania, które odrzuciliśmy bądź osoby, które wyróżniały, się spośród tłumu nie dostały awansu?

@HedLineNie zachowujcie się jak komuniści żę uciszacie tych którzy zadają niewygodne pytania i dążą do prawdy bo to tylko i wyłącznie źle świadczy o was., Myślę że każdy wie że chodzi o sytuację z dziś i wczoraj. 

Nikt nie ucisza cię ani innych po prostu zdawałeś pytania w nieodpowiednim dziale i nie stosowałeś się do upomnień oraz regulaminu.

Nie chce, nikogo tutaj bronić po prostu przedstawiam swoją wersję zdarzeń z mojej strony tak samo, jak ty to zrobiłeś.

Rozumiem, że zostały popełnione błędy, ale każdy ma prawo się pomylić. Teraz jest nagonka na nas, bo nie odpowiedzieliśmy ci na czat boxie.

Szanuje was za to, że pytacie się co i jak ale moim zdaniem dało się zrobić to inaczej ale to już nieważne.

Nikogo nie chciałem obrazić w mojej wypowiedzi, tylko pisze, jak jest.

Dodam Jeszcze, to, że obrazą jest dla mnie zachowanie, takie jak napisał @HedLine.

Więc jeżeli macie jakiś problem to proszę pisać o tym w dziale, a nie na czat boxie.

• Lubię To! 6
  • Haha 4

giphy.gif

Myślę że temat można zamknąć bo rozmawiałem z @ErRoR_#1 na TS i wszystko wyjaśniliśmy. Chciałem tylko poruszyć parę kwestii bo nie każdy  był na TS a  jak się okazało cześć rzeczy  źle ująłem i została ona inaczej zinterpretowana niż tego oczekiwałem. 

Czatbox i kwestia mojego bana jest jasna bo gadaliśmy o tym, a to nie dotyczy innych i nie jest to w żaden sposób ważne żeby to poruszać.

JEŚLI CHODZI O KWESTIE AWANSÓW I CAŁĘGO POSTA CHCIAŁBYM TO SPROSTOWAĆ BO OKAZAŁO SIĘ TO DOSYĆ ISTOTNE. POST KTÓRY NAPISAŁEM TYCZY SIĘ  OKRESU OD MONENTU  JAK ZACZĄŁEM U WAS GRAC DO MOMENTU JAK PRZESTAŁEM GRAĆ MNIEJ WIECEJ 13 STYCZNIA 2023. JEDYNA KWESTIA JAKĄ PORUSZYŁEM Z POZA TEGO OKRESU TO MAPY AIM KTORE JAK SIE OKAZAŁO NIE ZOSTAŁY  USUNIETA A TO JAKIS PROBLEM Z SERWEREM.

1. "Spoko rozumiem, tutaj został popełniony błąd w doborze odpowiednich ludzi na stanowisko opiekuna. "

"Miał wylecieć z administracji to, czemu nie wyleciał?"

Tak jak juz mówiłem na TS i chłopaki  było to w momencie jak Kamila miała jakieś tam swoje problemu  i po prostu nie zdążyła  się tym zająć bo serwer zmienił właściciela.

2."To, czemu nie napisaliście tematu w dziale bądź na pv do @PrO I DiAbLiCa, że popełniła błąd co do awansu? "

Tą kwestie też poruszyliśmy okazało się że zawalili adminowie nie dając informacji do Diablicy  że należy usunąć mu rangę.  Jak się okazało byłem niedoinformowany do czego się przyznaję. Mnie też wtedy nie było wiec nie miałem możliwości ze względu na sprawy prywatne.

3. "Każdemu się może zdarzyć tym bardziej @PrO I DiAbLiCa, która przejęła serwer  i chciała go ratować, bo nie oszukujmy, się serwer od jakiegoś czasu świecił pustkami i starała się,  go odbudować."

Zgadza sie każdemu może się zdarzyć. Jak już mówiłem na Ts i wspomniałem wyżej mój post dotyczy okresu jak jeszcze grałem wiec jeśli chodzi o " pustki którymi świecił serwer "jak mnie nie było to się  nie wypowiem

4. "@Xenon dostał bana za szkodliwe działanie, ponieważ oskarżał  nas na czat boxie o to, że dajemy awans osobą, które dają nam d**y."

Tej kwestii nie poruszałem w ogóle  w swoim poście, ale gadaliśmy o tym na TS i Xenon ci  to wyjaśnił  @ErRoR_#1a ja też nie mogę odpowiadać za to co ktoś pisze.

5. " A tutaj ss jak @Xenondużo robił dla serwera."

To też zostało sprostowane na TS przez Xenona  i z tego co pamiętam mówił  chyba że to było zanim miał opiekuna. W razie pytań najlepiej gadać z nim albo niech sam sie do tego odniesie w komentarzu. 

6. "Na prawdę dla was są ważne tylko liczby ?

Nie, nie są, do czego w ogóle pijesz? Zasłaniasz się, że dla nas są ważne liczby/statystyki, a to nie jest prawdą."

Ta cześć mojej wypowiedzi była skierowana do  Pałki  który wspominał o liczbach i tym ze serwer się rozwija dlatego też napisałem  że ważniejsi są stali gracze niżeli randomowi ludzie którzy wejdą parę razy i na tym koniec. Źle to ująłem wiec przepraszam osoby które poczuły się urażone bo tak jak już wspominałem kwestie liczb poruszył on i to o niego mi w tej części mojego posta chodziło.

7. "Okej, a powiedz, mi co się działo za kadencji @...Kamila..., z którą był prawie zerowy kontakt? I serwer stał pusty? "

Jak już tłumaczyłem na TS chodziło mi tutaj o okres w którym gralem i miałem tutaj na myśli to jak  Kamila siedziała z Kamilem i banowala germa. Kto grał na FFA wie jakie to było męczące i jak ciężko było sie go pozbyć.

8. "Moje słowa może potwierdzić @N3X1320 @Kubaa. @BurN, bo też byli w grupie na messengerze i widzieli jak @LOLSONpisał do @...Kamila... co z ffa czy potrzebuje pomocy a ona nie odpisywała "

Tak jak mówiłem na temat waszych rozmów i tego co się działo pod moją nieobecność nie będę się wypowiadał bo nie widziałem rozmów i na ten temat nie mam wiedzy.

9. "Teraz macie problem do diablicy, bo stara się jak może, postawić serwer na nogi popełniła parę błędów a wy, zamiast jej pomóc, to teraz się żalicie."

Temat diablicy który poruszyłem dotyczył awansu pałki ale ta kwestia została wyjaśniona na Ts jak i wyżej w tym poście jak i również temat usunięcia map aim co również zostało wyjaśnione na Ts jak i w poście. Więcej tematu diablicy w poście nie poruszałem co zresztą wytłumaczyłem jej dokładnie na Ts.

10. "@PrO I DiAbLiCa Wykazała chęć pomocy i postanowiliśmy z @LOLSON, że oddamy jej serwer, żeby się nim zajęła."

Tego tematu też nie poruszałem w poście, ale gadaliśmy o tym na TS. Jedyne co mogę powiedzieć o czym zapomniałem wspomnieć na TS to to że słyszałem ze serwer miał przejąć Lolson, ale o tym wspomniałeś na TS ze brak czasu itd co dla mnie jest zrozumiałe że nie można ogarnąć wszystkiego samemu dlatego też przejęła go Diablica. Tutaj mogła by się ewentualnie wypowiedzieć @...Kamila... bo to bardziej dotyczy jej.

"Już ci tłumacze jak to wygląda z mojej strony.

@nvy_05przyszła do nas z @Shadov i wykazali chęć pomocy, bo forum było nowe i nie mieliśmy jak z @LOLSON wszystkiego ogarnąć.

@nvy_05przyjęliśmy na redaktora i zajmowała, się działem nikt, nie był chętny, nam pomóc oprócz @nvy_05. To powiedz, mi jak mogliśmy, odmówić osobie, która chciała pomóc, a nie było nikogo na jej  miejsce. 

@Shadovrównież wykazywał chęć pomocy i dostał awans.

@PrO I DiAbLiCa Przyszła z propozycją współpracy na ts3, lecz była na innym forum napisała tam rezygnację i przyszła do nas na stanowisko redaktora naczelnego, ponieważ miała doświadczenie i plan na redakcje. Kilkukrotnie nam mówiła, co by się przydało zmienić na sieci  pomagała na z wieloma rzeczami.

@HedLinepowiedz, mi skoro śledziłeś, forum były inne podania, które odrzuciliśmy bądź osoby, które wyróżniały, się spośród tłumu nie dostały awansu ? "

@nvy_05 @Shadov byliście wymienieni w tej części przez @ErRoR_#1 żeby było jasne nie mam do was nic ani prywatnie ani stricte jako do administracji bo nie zamieniłem z wami  słowa nawet was nie znam . Tak ze jeśli poczuliście się urażeni to przepraszam.

11. "@HedLinepowiedz, mi skoro śledziłeś, forum były inne podania, które odrzuciliśmy bądź osoby, które wyróżniały, się spośród tłumu nie dostały awansu?"

Nie nie było, ale tak jak ci tłumaczyłem może dlatego że cześć ludzi uważała że raczej nie będzie miała takiej szansy ze względu na kolesiostwo mowa tutaj o wyższych rangach niż admin serwera i tak jak zaznaczałem na Ts nie mam na myśli dmT  bo w tej kwestii nie mam zbytnio informacji wiec tez tego tematu nie poruszałem.

12."@HedLineNie zachowujcie się jak komuniści żę uciszacie tych którzy zadają niewygodne pytania i dążą do prawdy bo to tylko i wyłącznie źle świadczy o was., Myślę że każdy wie że chodzi o sytuację z dziś i wczoraj. 

Nikt nie ucisza cię ani innych po prostu zdawałeś pytania w nieodpowiednim dziale i nie stosowałeś się do upomnień oraz regulaminu."

Tak jak tłumaczyłem blokowanie mojego posta żeby inni mogli się wypowiedzieć czy dawanie mi bana i innym na czacie odebrałem jako próbe uciszenia. Nie śledziłem całego czatu od momentu jak dostałem bana o czym ci wspominałem a tylko jakąś cześć to @Secretz tego co widziałem nie naruszył tam regulaminu.

Jeśli chodzi o kwestie kolesiostwa to była moja subiektywna opinia do czego uważam mam prawo, żeby było jasne swoje stanowisko na ten temat przedstawił mi Error na Ts źle to ująłem bo podobno każdy odebrał to prywatnie tak jak bym miał zastrzeżenia do każdego z administracji a tak nie jest. Moje zdanie na ten wzięło się stąd że miałem takie odczucia jak cześć ludzi o których wspominałem w 11 punkcie. Tak na zakończenie mam nadzieję że teraz wszystko dobrze wytłumaczyłem  i jest to  zrozumiałe, składne i przejrzyste i nic ważnego nie pominąłem. Gdyby ktoś miał jakieś zastrzeżenia możecie pisać  śmiało na Pv to może znajde trochę czasu to można pogadać na TS.

P.S @lukash@elo elo 350 możecie mi napisać na pv co was tak rozbawiło w moim poście bo jestem strasznie ciekawy ?

Edited by HedLine
Kubaa. >>,

Regulamin forum - Posty i Pisownia

Pkt nr 7. Kolor czerwony i zielony  zastrzeżony jest, dla administracji forum.

Poproszę o edycję.

• Lubię To! 1
  • Dziękuje! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania